Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 1331 komentarzy

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Moje komentarze

 • PiS lojalny po trupach lojalny
  To nie przypadek lecz przedwyborczy test , wykonany w najlepszym czasie. PiS gra tak jak wcześniej PO taśmami . Samobójcze strzały są częścią POPISOWEGO układu. Sprawdzają czy i jakie wysiłki trzeba poczynić by odszukać i wyeliminować trzecią siłę. Słoń dla Dona już POdstawiony tyle, że nie wiadomo gdzie się skrywa ta narodowa gnida , gdzie ten szczur się czai , skąd emituje nieuprawnione pis ki. PIS kać należy zgodnie z regułami. Tu nie ma miejsca dla partyzantów, dyletantów czy ideowców spadających z nieba.

  A słoń choć bestia tresowana , upasiona to jednak panicznie boi się gryzoni, w histerię wpada traci kontrolę , cyrk może rozwalić a z POPISÓW miazga.


  Prawda nas wyzwoli … nic w tym dziwnego
  Imigracja wg. rządu PiS: Przyjmowanie imigrantów "inaczej"
 • Prawda
  Prawda nas wyzwoli ... nie kolaboruje
  NIE BĘDZIEMY RAZEM
 • Troszkę to się jednak robi
  Wiadomo Komoruski nie zgrywa bystrego ale sporo wie więc w budzie ruskiej buduje swoje spóźnione VIP schrony . No to będzie miał piękny sarkofag.

  Prawda nas wyzwoli…pomniki jej nie ukryją
  Czyżby groziła nam katastrofa na nieobliczalną dotąd skalę ?
 • @kula Lis 67 21:31:04
  PiS już się narządził teraz jako opozycja są gotowi do przejścia na z góry upatrzone etaty , stołki , komisaryczne apanaże w UE. Ale przecież nigdy nas nie zdradzili bo syjonistyczni bracia i bracia masoni ponad-internationały-super- ponad -narodowcy teraz chcą tylko się przemieszać z resztą resortowego towarzystwa chcą dopalić fajkę pokoju ze służbami. Liczą , że siłą rozpędu dochrapią się na drugą kadencję / z większą równowagą sił / ale przecież doskonale - najlepiej wiedzą , że nic takiego jak plan gospodarczy PiS nie istnieję, a do układu złodziejskiego nikt ich tak do końca nie dopuści. Skalkulowali , że czas wracać na szczodre UEtaciki. Mogą się grubo zdziwić gdy ich magiel zmieli i wypluje. Kaczor z ckliwą łezką w oku na trupie prawdy buduje pomniki, a tymczasem Komoruski w budzie ruskiej buduje schrony – jak zwykle na ostatni moment.

  Prawda nas wyzwoli…trądu się nie dotyka
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @miarka 12:39:32 To DZIECI Maryi zgniotą głowę węża to już NASZA robota :)
  Mam wrażenie ,że rozumiem co opisujesz i jakie jest to pragnienie, ale czy to jest zgodne z wolą Boga to wątpię. Prowokowanie zdarzeń i prowokowanie Boga w celu uzyskania określonego efektu to dosyć trudne do usprawiedliwienia podejście. To oczekiwanie , że trzeba aktywnie sprowokować taki stan w Polsce w którym dojdzie do konfliktu i wówczas my ten nie czarujmy się lepszy sort będziemy wybijać wszelki sort gorszy. Nie tak nie będzie, a nawet jeśli tak miało by się stać to będzie koniec Polaków i najbardziej koszmarny scenariusz. Ale jednak nie trać nadziei bo słusznie upatrujesz obrony w moralności. Sytuacja z 1920 r. jest również dzisiaj /kalka sytuacji i agentur wewnętrznych/ , to było zdarzenie jakie się ponownie zdarzy , a ludzie zdemoralizowani błyskawicznie uciekną z kraju.
  Obrona ojczyzny jest obowiązkiem i sprowokować może go wyłącznie siła wyższa – nie bawmy się w Boga bo On na swoje plany . Z pokorą poddajmy się Jego woli i czytajmy znaki , a te - szczególnie nasze cuda eucharystyczne wskazują, że tak po ludzku ( sensownie i logicznie ) czeka nas coś tak okropnego czego samodzielnie, swoimi siłami raczej nie da się przetrwać. Nie uważam , że wyrywanie się ku temu jest mądre.
  Zadaniem obecnych pozostałych będzie , zadbanie , żeby zbiegowie nie odważyli się wracać o ile nie poddadzą się prawdzie , nie nawrócą się i nie poddadzą się rygorowi moralnemu. Nie kpij z oczekujących i sam czekaj na rozwój wypadków, przygotuj duszę, czas jest niestety nie dobry i módl się choćby o oddalenie tego czarciego spektaklu by zyskać więcej dusz ku Bogu. Tych , których prawda mierzi nie ma sensu przekonywać ci są straceni ale pozostałych szczególnie tych niepewnych warto umacniać. Jeśli będzie wielu wiernych i wierzących Polaków to i moralność i ład będzie trwały.

  Co do aktywizmu w kontekście dążeń rewolucyjnych to taki cytat na zakończenie ładnie to obrazuje.


  Czym jest pożądanie eunucha, by dziewczynę pozbawić dziewictwa,
  tym jest przeprowadzanie sprawiedliwości przemocą.(Syr 20 , 4)  Myślę , że powinieneś się zapoznać z ostatnią adhortacją papież Franciszka / pod artykułem/– spora ale naprawdę warto

  http://www.fronda.pl/a/nowa-adhortacja-papieza-ostra-krytyka-nowych-pelagian,108764.html


  Prawda nas wyzwoli…swoich zachowa
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @Rzeczpospolita 00:33:37
  Jest Pan taki bystry i logiczny a jednak znając zapewne swego wroga gada Pan głupoty.
  My w KRK szczególnie w Polsce głosimy prawdę o Maryi. Ale domyśla się Pan jakim bluźnierstwem dla żydów zaraz po Chrystusie jest Maryja. To jest niedopuszczalne i niewybaczalne. Dla Pana w oczywisty sposób również , w końcu wpływy na Pana są wyraźne , jaskrawią się charakterystycznym płomieniem. To minie zgaśnie w pył się obróci .

  Prawda nas wyzwoli … tuli się do Maryi
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @Franek Ganek 16:55:17
  A no to wszystko jasne . Powinni pozwać Cejrowskiego za obrazę uczuć religijnych.
  Sam byłem zaskoczony gdy spotkałem się z materiałem WC i zacząłem sprawdzać w innych materiałach . Tak jest jak mówi, a kult duchów wiatru , ziemi , drzew jest integralną częścią Buddyzmu. Duchy powietrza … czym są w KRK ?

  Warto czytać coś więcej niż sam tytuł zalinkowanego artykułu

  A o Jakiej MITOLOGII MOWA ?
  "Buddyzm tybetański odziedziczył więc rozbudowaną buddyjską rytualistykę, rozbudowaną mitologię ..."

  " Owszem, będzie się w różnych formach buddyzmu mówiło o bóstwach, będzie się te bóstwa w szczególny sposób waloryzowało, a nawet celem osiągnięcia pewnych korzyści będzie się też do nich zwracało. "  Prawda nas wyzwoli … bez dyskusji ze złem
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • @miarka 22:18:15
  No i w tym problem bo jak widzę brak zdolności powoduje , że pewne ważne treści przekazuję w sposób nieumiejętny.
  Drugi przykład to nie analogia do przypowieści ale wizja fałszywa to iluzja i wytłumaczenie tego , że ludzie pozostają w wygodnej pozycji. Wolą przyjąć taką wizję i jest to rodzaj wytłumaczenia i otuliny jaką pielęgnują swoje fikcje. To zawzięte, rozpaczliwe , zaprzeczenie rzeczywistości . Skutki takiej postawy są potworne i skala też porażająca. Ale też rzeczywistość nie jest możliwa dla ludzi do zaakceptowania bo jest tak przerażająca , że po prostu oni powariują. W tyle głowy mają jednak coś na podobieństwo przeczucia. Właśnie nie opisałem rzeczywistości bo to byłby stan bliski wizji piekła.
  Dalej nie piszę o żadnej Apokalipsie ale o wyraźnych znakach czasów. Większość ludzi nie chce stanąć w prawdzie. Nie chcą konfrontacji razem z jej wszystkimi skutkami. Ale nie ma innej drogi ,trzeba się określić to minimum konieczne. Brak wyboru to też wybór.
  Jeśli Chrystus jest obrazą to co dopiero Maryja .
  Zrozum tu nie ma innej walki lecz jeśli chcesz walczyć stań po stronie Maryi , noś różaniec i rozważaj różaniec i rozdawaj różaniec , przy niej bitwa jest i pewna i zwycięska. Wszystko przyjdzie czy będziesz do tego biegł czy próbował uciekać.

  Ale przecież nie muszę wiele wyjaśniać zobacz bardzo proste wyjaśnienie.
  Wystarczą dwie minuty w pierwszym linku
  https://www.youtube.com/watch?v=AXp9M9wqNso
  To też warte uwagi
  https://www.youtube.com/watch?v=tgmmWrSq1Ok


  Prawda nas wyzwoli… Droga Życia
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @Rzeczpospolita 13:03:00
  Czemu z taką łatwością wylewa Pana takie obrzydliwe treści ? Jest Pan rzadkim przypadkiem człowieka, za którego chyba lepiej się nie modlić. Jeśli jednak dostrzeże Pan w życiu ciąg nieszczęśliwych zdarzeń to będzie znak , że ktoś jednak modlitwy w Pańskiej intencji się podjął. Radzę wówczas się przyłączyć i pokornie kolanko zgiąć, opór przyniesie tylko gorsze konsekwencje.

  Prawda nas wyzwoli … w Jezusie Chrystusie
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @miarka 13:01:37 Gdy wszyscy wszystko wiedzą sprawy ważne stają się przedmiotem rozrywki –paplania.
  To raczej Twoje wpisy są porywające , brakuje mi takiej iskry. Piszę po prostu niechętnie ,a nawet doszedłem do wniosku że chyba lepiej , żeby ludzie nie wiedzieli zbyt wiele ponad to co przecież dobrze wiedzą. Nie ma takiej potrzeby gdyż wszyscy są bardzo świadomi i wszystko wiedzą. To nie żart. Ludzie w większości świadomie trzymają się pewnych postaw i bronią ich zaciekle. Stąd np. wielu katolików niby dobrych ludzi zaciekle potrafi bronić choćby praw sodomitów. Oczywiście są to spory towarzyskie gdzieś przy biesiadzie i tylko chyba w ich mniemaniu to taka deklaracja bez konsekwencji ale za to w dobrym miłosiernym chrześcijańskim duchu. Ale oni wiedzą , że to jest zło. Na tym ucinam ten wątek, a wracam do sedna.

  Obawiam się , a nawet wiem że aktywizm nie przyniesie dobrych owoców , a modlitwa tak.
  Nie do końca też jestem przekonany do Twojej postawy. Do tego czy ją dobrze rozumiem.
  Jeśli pojmuję ją dobrze, a nie tak jak bym chciał ją przyjąć to zgadam się. Jeżeli jednak pobiegłem za daleko, a mam taką ułomność to powinienem z ostrożnością badać znaki.

  Z tego powodu stawiam na czujną cierpliwość , której nam wszystkim brakuje . A przecież każdy lęk ustępuje w cierpliwości . Zgadzam się w sprawie potrzeby odnowienia ale nie konserwowania czy odrestaurowania , tylko zaorania , zasiania i zbierania plonów. Zgadzam się , że oracz nie może się oglądać na szlachetnych ekologów wzruszonych , piskami myszy i płaczem ze szczurzych gniazd. Pole trzeba zorać. Zgadzam się , że dzika świnia buszująca w polu to bardzo niebezpieczny szkodnik i wymaga eliminacji tak jak wilk czy niedźwiedź ganiający w zagrodzie
  Ale może inaczej troszkę tylko szerzej . Zgadzam się , że modlący się może pole zagrodzić elektrycznym pastuchem , ale też może bronić swojego bez ograniczeń. Kłopot w ustaleniu co nasz włościanin ma. Ma zagrody , folwarki , ma browary i manufakturę , ma w polu obóz cyganów którym kiedyś dał zgodę na pobyt, ma w czworakach swoich oraz obcych , ma też i dzierżawę nadaną Holendrowi, i karczmę w której zasadził żyda. Plącze się też złodziej , oszuści sprzedający maść na szczury , jest kłopot z sąsiadem o miedzę i hipoteka dla banku.
  To tylko prosty sielski układ wiejski ale gdyby nagle chłopy z czworaków postanowiły po mszy zaorać wszystko po swojemu to przecież powinni dostać po łapach. No i dostają od ekonoma, który choć nieuczciwy , leniwy i niewierzący to jest użyteczny bo i z plebanem sprawy załatwi i z sołtysem wie kiedy wypić i z policmajstrem zagada , strażakom imprezę rozkręci, do sąsiada na ploty wypadnie.
  To wizja powszechna , uproszczona ale całkowicie fałszywa lecz dzięki niej ludzi nic nie wzruszy. Wizja prawdziwa jest paraliżująca i straszliwa , ludzie o niej wiedzą ale jej nie przyjmują dla samozachowania tzw. rozsądku. To zawzięta ignorancja rzeczywistości , która zrodzi straszliwe skutki.
  Czy w takim razie można w nich uderzyć prawdą ?Czy lepiej na siłę przymusić ludzi do prawdy ? To wszystko nie jest takie proste. Wiedzieć będą ci którzy zobaczą i odczytają znaki , będą czujni o czasie przygotują się i Ty mam nadzieję z nimi . Reszta tego nie zrobi ale skutki poniosą wszyscy. Aktywizm nie pomoże tu w niczym. Teraz jest czas przygotowań i rozpoznawania się , stawania na skale , budowania arki. Zobacz . Gdy Noe skończył pracę wszelkie bydło przyszło po ratunek ale zdeprawowani szydercy już nie weszli. To SĄ CZASY NOEGO i wszystkie znaki na to wskazują. Takich czasów od czasu Noego nie było i wiele znaków na to wręcz krzykliwie wskazuje. W swoich oczach mamy się często za wybrańców ale gdy zobaczymy w jakim bagnie się przeglądamy w jakim szlamie najczęściej odbijają się te nasze „szlachetne” oblicza to mam wątpliwości co do ich prawdziwego wyglądu. Oczywiście dzisiaj, mamy pokusę by poganiać bezrozumne ( czy aby na pewno) masy zezwierzęconych , upodlonych ludzi. Rodzi się jednak pytanie czy złapiemy się choćby jako poganiacze czegokolwiek w arce i po powodzi ?
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • Bez paniki czas próby to dobry czas.
  Nie zawsze bowiem słusznym jest głoszenie prawdy sobie znanej w przekonaniu że prawda się obroni, jak by wynikało z połączenia zasad „poznajcie prawdę a prawda was wyzwoli” i „nie daj się zwyciężyć złu, tylko zło dobrem zwyciężaj”.
  Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy ….
  ///////////////////////////////////////////////////////////
  To trzy pozory

  Zwróć uwagę że pragnienie obrony jest naszym ludzkim problemem lecz nie tędy droga.
  Prawda ma atrybut WYZWOLENIA wiec należy skupić się na istocie, a nie otoczeniu.
  Zło ZWYCIĘŻAJ i tu jest sens bo nie jesteśmy stworzeni do ulegania złu.
  Na koniec sprawa najważniejsza Prawda JEST i jest żywa , a kłamstwo jest tym czego nie ma , to iluzja i śmierć. Owoce kłamstwa są puste , martwe , rozpoznawalne zawsze złe. Dzieci kłamstwa są martwe lecz nie chodzi o walkę z legionem truposzczaków . Czy musimy się bać wojny jakiej nie było na świecie ? Ale gdzie wojownicy ? Gdzie pijący wodę psim sposobem i walczący kością ? Lepiej niech nie poszczyci się Polska nie swoim zwycięstwem, i nie zapisze sobie wielkiej zasługi Pana. Tu trzeba ludzi , którzy najpierw potrafią się ze sobą modlić , problemy przemodlić , omodlić i w jedności z Duchem Świętym wyzwanie podjąć. W gotowości do Jego woli, podlegli wyrokom Jego woli.
  Z tych dopiero jak Bóg da wyjdą wojownicy najlepsi z najlepszych. A z tych jeszcze mądrzy i wspaniali. Ale czy Polacy lubią się razem modlić, czy dla modlitwy wyjdą nawet na ulicę , czy mają odwagę pokazać twarz w gronie modlących ? Jeśli nie to nie będzie w Polsce serc wypróbowanych - to czym Polacy okażą swoją wierność. Jeśli to czas łaskawej próby to na co te pohukiwania i buczenie i deklaracje przemiany świata. Jeśli naród na kolana przed Chrystusem nie padnie to znak że patrzy i nie widzi, że ustami głosi, a czci Bogu sercem nie oddaje.
  Skoro nam moralnej trzeba odmiany to pokażcie mi proszę te godne i dumne osoby padające przed Chrystusem na kolana choćby w niedzielnej komunii ? Jeśli Polska przykładnie się przed Chrystusem ukorzy będzie ocalona w czasie upadku ale jeśli nie to będzie jak reszta pełzać wśród podłych i upadłych. Czy to takie trudne do pojęcia? Nie przetrwa Polska jeśli On jej nie ocali i na pewno nie zwyciężą Polacy jeśli On Dobry nie zwycięży ...najpierw upartych nadymanych pychą Polaków. I nic mądrego tu nie powstanie jeśli z Jego mądrości nie będą chcieli czerpać i od tej mądrości się z próżną chwałą jak zwykle odwrócą.

  Prawda nas wyzwoli …Zwycięży zło Dobrem
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @Stara Baba @ OSKAR
  Zgadzam się z każdym słowem. Nawet więcej powiem
  Wszystkie religie przynoszą efekty. Każda religijność działa czyli daje owoce czyli są szczodre dla swoich wyznawców. Np. Islam według Koranu jest biczem bożym na niewiernych – gdyby nie grzeszyli to nie ponieśli by klęski – prawda. Wszystkie tzw. religie prowadzą do jakiegoś bożyszcza. Absolutnie nie neguję tego ,że bóstwa hinduskie czy buddyjskie nie są w stanie dać wyznawcom spektakularne dowody władzy. Demony tak mają ale demagodzy , politycy również.
  Budda nie jest bogiem ale jednak buddyści rzeczywiście uprawiają kult demonów i wiedzą jak je okiełznać. Dziwne ? Nie bo taka jest prawda . Z Hindusami jeszcze więcej można w tej mierze ustalić.

  https://gloria.tv/video/TpymRfo7WaBT3FCnaJ7Lfg3JE

  Oczywiście że piszę w skrócie bo to nie miejsce na wielkie debaty. Mogę jedynie bardzo skrótowo zasygnalizować najważniejsze problemy. I rozwiązania też gdyż JEST rozwiązanie.
  Kłopot w tym że większość ludzi nie szuka odpowiedzi w tym co dostaliśmy do zgłębienia. Biblia to ekspercka rozprawa o ludziach ogólnie i żydach szczególnie. Nic nowego się nie wykluło a sztuczki są te same. Czemu nie warto się na tej nauce opierać . Czas poświęcony na Biblię to czas zyskany nigdy stracony.

  Co do realistów jest taka anegdota. Jak chcesz wiedzieć co Bóg sądzi o pieniądzach to zobacz komu je daje. :)
  No i o tej szczerości - to chyba już sprawa osobista każdego człowieka. Nie jestem siedliskiem dobra a jeśli coś już dobrego zdarzy mi się zrobić to albo w opozycji do swej natury / nie bardzo dobrej/ albo dzięki łasce, że nie przegapiłem szansy na coś dobrego. W sumie chyba wielu ludzi tak ma więc nie ma sensu szczycić się z dobrych czynów , a tymi złymi nie można się załamywać.

  Jeśli uważasz , że to ma sens to określ się po stronie Chrystusa jeśli nie to po stronie przeciwnej. Myślę , że w taki sposób też można stanąć w prawdzie i warto to zrobić.

  Prawda nas wyzwoli…oddzieli plewy a wzmocni ziarno
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • @Oscar 14:58:41 Wspólne mianowniki
  Drapieżnik nie poluje na widoku lecz w ukryciu, więc to oczywiste , że każdy kto się czai w ukryciu JEST drapieżnikiem , nie jest przyjacielem. Mafie i służby to narzędzia i żydzi to narzędzia, wszystkie niebezpieczne ale nad nimi i lożami też są władcy. Nadrzędni wrogowie ludzkości i każdej religii są dla nich absolutnie nieosiągalni lecz nimi władają absolutnie. Nazwijmy ich roboczo lucyferianami. Rozpoznać można ich tylko pod jednym wspólnym mianownikiem – organiczna wrogość do Chrystusa. Lucyferianie nie są osiągalni dla organizacji ale bezwzględnie nimi rządzą. My katolicy nazywamy ich pana Szatanem ich kulty satanizmem ich przewodników duchowych demonami ich doktryny obrazą Boga ich roszczenia do wolność nazywamy demoralizacją. To może bardzo naiwniutkie ale wbrew pozorom ułatwiające uproszczenie. Każdy wróg Chrystusa JEST wrogiem ludzkości. Czy nie najłatwiej zatem poznać wszystkich stojących po jednej stronie i zdefiniować ich po działaniu/owocach/ w relacji do Chrystusa ?

  Prawda nas wyzwoli … ma jednego przeciwnika
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • Otwórz umysł szerzej niż uszy
  Ty tak na poważnie bierzesz te żałosne wyjaśnienia. Przecież to jest ściema jak i wszystkie durne opowieści najpierw Michalkiewicza , Korwina i wreszcie Brauna któremu jestem chyba w stanie wykazać , żydowskie korzenie . Ty pewnie też lecz nie słuchasz co Ci wciskają do głowy a nie czego się nie mówi. Szczególnie Braun robi breję ludziom z mózgu, lecz trzeba było troszkę czasu żeby odkrył mechanizm i część intencji bo jest szczególnie ostrożny.

  Głupiemu przed oczami machają czerwoną chorągiewką z wizerunkiem i podpisem żyd i wszystko dla niego ma jeden wymiar. To paskudny podstęp . Żyd w PŚ jest , doradcą , zarządcą , egzekutorem . To jego rola pośrednia BO NIE JEST WŁADCĄ w innych narodach. W każdej chwili może być wtrącony w niedolę lub wyniesiony do godności. To bufor dla naiwnych, dla pospólstwa gdzie widzą albo mściwego żyda / Purym / albo szlachetnego zbawcę Egiptu Józefa , albo kata w UB . Najgorszą rolę jaką im przypisano to wojna z Chrystusem, w którą chętnie i dobrowolnie się angażują. Są użyteczni w swojej misji ale gorliwie deprawują chrześcijan robiąc to totalnie , a Polaków to nawet bardzo skutecznie.

  Nie nabieram się na żyda bo ktoś mu władzę nadał nad choćby emisją pieniądza. Żyda trzyma się w ryzach wzbudzając ogólnoświatową nienawiść do żydów. Ta obsesja jest psem , którego każdej chwili można spuścić. Im bardziej żydzi z nią walczą , a robią to po swojemu , często kłamliwie i bezwzględnie tym bardziej można ją rozbudzać . To układ idealny dla tych którym żydzi mają służyć. Z jednej strony mają gorliwych bezwzględnych poddanych , a drugiej bicz którym mogą ich straszyć. Z jednej parasol ochronny w którego cieniu się bezpiecznie kryją z drugiej strony łańcuch za który nie mają wyskoczyć.

  Jak jednocześnie chronić żyda i szczuć na żyda ?
  Pokażę to za jakiś czas na przykładzie Brauna i jego zwierzeń o powstaniu listopadowym. Akurat to w Internecie treść pokazana jako genialna , a jest w istocie to największą porażką Brauna , który tam się najbardziej odkrywa . Tylko kto ma rozum by słyszeć czego się do niego NIE powiedziało ?

  Prawda nas wyzwoli … wszystko jest poniżej
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • @trybeus 08:45:36
  Widzę to inaczej
  Jezus skierował swoje słowo do swojego narodu ale przecież najpierw ( żeby nie było że nie) uczniów też wysłał do żydów. Nie da się rozpleść wątku narodowego i wątku godności . Gdy naród nie dorósł do godności to przecież konsekwencje są oczywiste .


  Jeszcze inaczej czyli tak z punktu widzenia naszego boiska. Jeżeli w Polsce powstanie przemiana lub zadyma na miarę marzeń i oczekiwań to w sposób oczywisty nie da się tego utrzymać bez opozycji do :
  / na początek tylko/
  Ruskich
  Niemców
  Banksterów
  Korporacji
  USA
  Masonów
  Izraela.
  UE itd


  To przepraszam czego Ty i cała reszta oczekuje ? Stanie się cudownie w Polsce i sza i nikt palcem nie kiwnie ?
  Przecież na tym polega sprawa Jezusa , że taka rzecz musi rozprzestrzenić się na cały świat w opozycji do świata. A tu wszyscy się patrzą w NARZĘDZIA i stąd to pitolenie o systemach ekonomicznych , receptach na szczęście , dobrobyt i takie tam . W co oni się wpatrują ?
  Tu nie ma nic co warto zakonserwować, na czym można budować. Podejście musi być absolutnie nowe , a wszyscy ze starego półświatka społeczno - polityczno – ekonomiczno - urzędniczego precz.
  Zaorać ich naprawdę …PRAWDĄ

  Prawda nas wyzwoli … Oblicze Prawdy
  Wystarczy nie kraść, czyli żydowski fiskalizm...
 • Na grobie Popiełuszki rozstawiono ucztę okrągłego stołu , Krwią Zycha podpisano cyrografy
  „Pamiętam z jaką uwagą przyjmowaliśmy każde słowo JPII, podczas homilii głoszonych w naszym kraju.”

  Czyżby ? Z uwagą ?

  Prawda nas wyzwoli … lecz głupim nawet rozum odbierze
  Papież Wojtyła, niechlubnej pamięci
 • 500 paciorków + Żona Lota i Sodoma VS Niniwa
  Efekt 500 plus przecież się skończy. Można tę sytuację próbować odwlec w czasie jakimiś histerycznymi ruchami. Ale i tak prędzej czy później gotówka z kraju i to oczywiście bez podatku, hipermarketami odpłynie ( od najbiedniejszych ) tam gdzie wcześniej płynęła jako wydojony VAT. Zamykanie sieciówek w niedzielę raczej wkurzy masę Kowalskich ale na wiele się nie zda bo tego procesu nie da się oszukać. Tu w Polsce nie istnieje poważny tzw polski handel.

  Jak słyszę o kolejnej papierologii typu konstytucja dla biznesu to mam setny ubaw z tego zamieszania w celu ratowania oblężonego biurokracją przedsiębiorcy. Pomocna dłoń biurokraty , kartka ostra jak brzytwa , tonący przedsiębiorca. Słowem ubaw. Konstytucja nauki też fajny potworek.

  Podobno cofamy się do czerwonej kreski, ale może to i lepiej bo od początku pola łatwiej się orkę prowadzi.

  Ale gospodarka nie uratuje Polski ale Polacy wierzący , zdeterminowani , nie oglądający się za siebie. Trybusie zdajesz się człowiekiem wierzącym ale czy wierzysz Jezusowi ?
  Gdyby w gospodarce tkwił klucz do doskonałej szczęśliwości to przecież Jezus by o tym powiedział. Pokazałby, która szkoła ekonomiczna jest najlepsza jak skutecznie toczyć wojnę o pieniądz i jaki system wyborczy dopilnuje naszych spraw. Ale przecież okazało się, że to tylko kolejne z tysięcy głupot , którymi zawracamy sobie głowę.
  Czemu ? bo nie tędy droga.
  Czy Jezus całkowicie zignorował te sprawy ? Absolutnie nie . Ważniejsze jest z kim budujesz , kto jest obok Ciebie.
  Kiedy zacznie się oranie , gdy wszyscy się stawią , to nie będzie wolno nawet się odwrócić , nawet myśli nie kierować ku Sodomie. Kto za siebie zerknie, zezuje z sympatią staje się jak słup soli , bez ducha , bez mocy . A zamiast patrzeć na kuglarskie sztuczki Brauna wesprzyj lepiej Niniwę bo jest co wspierać.


  Prawda nas wyzwoli …nie ogląda się za pługiem
  Wystarczy nie kraść, czyli żydowski fiskalizm...
 • @Jasiek 01:22:02
  Nanotechnologia sięgająca nawet DNA pozwoliła na skuteczne sprzężenie organizmu biologicznego z systemem elektronicznym. Ta bariera została złamana i nie dotyczy wyłącznie eksperymentów na zwierzętach . Problemem jest teraz skuteczne komercjalizacja tego „osiągnięcia”.

  Kładniam się
  j.
  Jeśli twoja macica jest ci powodem do …
 • @kula Lis 67 16:03:40 :)))))) Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz to jakby prorocy.
  JKM , Michalkiewicz i Braun są dobrze poinformowani i zaangażowani w walkę obozów . Są w jednym sojuszu. Służby i mafie są w drugim.
  Wszyscy nie są tymi za kogo chcą uchodzić by ładniej nas rozsmarować na finałowej rozjemczej biesiadzie bestii i wampirów.
  Co i kto po J. Kaczyńskim
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 00:07:32
  Kod Biblii to troszkę za skomplikowany temat ale chyba użyteczny do „tłumaczenia” spraw, które mamy uznać za nieuniknione. Mamy w nie bardziej nie wnikać. Lub gonić za śladem , za tropem , za kijem , który ktoś rzucił . Hebrajski jest bardzo użyteczny ze swoim brakiem liter pisanych ale przecież dopowiadanych. Ten sposób pisania pozwala na ogromną liczbę atrakcyjnych kombinacji słownych.
  W dzisiejszych czasach trudno o pełną tajemnicę w tematach medialnie nagłaśnianych. Badacze spisków, to dla elit niebezpieczna grupa hobbystów , która może im wprowadzić sporo niepotrzebnego zamieszania. Np. pytania o WTC i 3 wieże więc lepiej ich zagospodarować za pomocą programu, nad którym to jednak Mosad ma kontrolę.
  Jeżeli Rosja jest medialnie oczywistym wrogiem i złem świata to znaczy że trzeba przyglądać się z uwagą …Turcji. Można w pewnym momencie odnieść wrażenie , że aspiracje Turcji są najbardziej niebezpieczną mieszanką zapalną dzisiaj dla równowagi światowej i militarnej. Tu każda sprawa wykraczająca po za znany i jeszcze akceptowany scenariusz GROZI eksplozją.
  Co gorsze nie ma takiej dziedziny aktywności międzynarodowej Turcji, która nie grozi kataklizmem.
  O ile Rosję zagospodarowały Niemcy ( korytarz gazowy) lub może odwrotnie historia podpowiada , że UE została zagospodarowana przez kadry osobowe związane historycznie z byłymi współpracownikami wywiadów bloku wschodniego, oraz podatnymi na korupcję lewakami . A wszyscy ci są wysokimi urzędnikami UE i tych państw . To możemy być w pewnym sensie spokojni bo ten stan wszystkim odpowiada. Polska jest orana równo i wszystkim im to odpowiada. Akceptowana jest dla wszystkich u nas rozgrywka - „wojenka” loży i rozmaitych służb. Łatwo dajemy się oswoić , da się Polaków przyzwyczaić do głębokiego upodlenia więc żyć ciężko , lecz zdechnąć NAM POLAKOM nie pozwolą.
  Sprawy żydów jak sądzę skończą się paskudnie , Biblia ich wyraźnie ostrzega i jak zwykle nie słuchają. Co do tych, którzy nazywają się żydami a nimi nie są to w Biblii bez specjalnego kodu łatwo odczytać ich los. I tu mam proste podejście . Trzeba to zostawić Bogu , nie tykać tego nawet patykiem z daleka. Wszystko można będzie podziwiać ze zdumieniem w wygodnym i bezpiecznym fotelu obserwatora. Warto wówczas rozpoznać ten PALEC BOŻY

  Prawda nas wyzwoli…nie ma innej drogi
  Netanyahu "najeżdźcą" i "terrorystą"?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031