Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
105 postów 1296 komentarzy

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Moje komentarze

 • ADMIN
  Czemu po kliknięciu skomentuj zamiast odpowiedzi na komentarz , zostaje on skasowany ? Coś tu jest nie tak . Klikam na skomentuj, a zamiast odpowiedzi jest informacja o skasowaniu brak też opcji odpowiedz
  Donald Tusk! By szariat wszedł lepiej.
 • Ciekawa bardzo spokojna ocena stanu aktualnego
  https://vod.tvp.pl/29474194/polski-islam-13032017
  Donald Tusk! By szariat wszedł lepiej.
 • Fabi prezes to problem rozpracowany więc użyteczny
  Po kliknięciu skomentuj _skasowało mi Pański wpis więc go przeklejam
  tu :
  Do Tuska mam stosunek obojętny.. jeśli złamał prawo winien ponieś konsekwencje .
  Tu chodzi o coś innego , przypisywanie jego osobie wszystkiego , traktowanie jako narzędzia w walce politycznej .
  Prezesowi w tym teatrze chodziło o dalszą polaryzacje polityczną bo ,,przegranej,, wiedział . Idzie jakaś gra o której my nie mamy pojęcia , to nie skończy się dobrze .
  Kojarzenie Tuska jako sprawcy islamizacji jest niepoważne . Też wolałbym by nasz kraj był w miarę jednorodny etnicznie .

  Mam przeczucie ze Europa idzie w kierunku chaosu .... sterowanego i lepiej byśmy byli bardziej zjednoczeni . Niestety wszędzie wzmaga sie walka polityczna i brutalizuje , co widać i na tym portalu .

  ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  Moja odpowiedź :

  Proponuję zastanowić się w takim razie , a to nie jest takie kłopotliwe jak przebiegałby rozwój islamu w RPL-u w warunkach PiS-owskich lub choćby zbliżonych. Te Tuskowe 10 lat – ma już teraz poważne
  konsekwencje lecz rzeczywistość podobnie jak łączenie faktów dociera do tubylców ociężale. Czemu ? Bo wiedzieć nie chcą nie są zainteresowani tym czego np. nie mówi TVN i czego niemów TVP . To już okazuje się zbyt skomplikowane .
  Nasz kraj nie jest jednorodny duchowo i na tym tle będzie toczył się podział.
  Prosta sprawa Opozycja generalnie gloryfikuje takie szambo jak „Klątwa” Pozostali są naprawdę wkurzeni. Gdzie jest podział ? Linia nienawiści opiera się o pogardę dla katolicyzmu z jednej strony i pogardę dla multi-kulti czyli sodomitów z drugiej. Tego nie da się pogodzić na płaszczyźnie duchowej. Nawet papież tego nie zmieni.
  Zgody nie będzie bo wszystko dąży do konfrontacji Islam vs Chrześcijaństwo , Prawica vs liberalizm itd.
  Jedyne co możemy zrobić to się określić . Będziemy ponosić konsekwencje swoich wyborów ale brak samookreślenia też przyniesie skutki.

  Prawda nas wyzwoli … kto przy niej ten z nią.
  Donald Tusk! By szariat wszedł lepiej.
 • Do utraty tchu
  Trybeusie , Trybeusie , wątpisz bo choć oczy masz to nie widzisz czyżbyś w liberalizm wdepnął z poślizgiem. Wolny rynek się tobie marzy ? Polexit już został odegrany bo właśnie wybrańcem 27 zgodnych ludzi był ktoś z Polski. Co NATO nasi wierni sojusznicy ? Niemcy postanowili SIĘ solidnie dozbroić nim ROZPADNIE się kruchy sojusz. zastraszonej przez Niemców Europy. Co będzie dalej ? To co zawsze gdy Niemcy i Rosja dogadują się w najlepsze. To jednak nie UE jest celem tej gry.

  Prawda nas wyzwoli ... zrzuci łuski z oczu.
  Czy już czas na POL-EXIT?
 • @fabi 16:14:38 UWAGA 22.30 TVP 1 dzisiaj Witold Gadowski
  Proponuję obejrzeć program Witolda Gadowskiego na ten tetemat
  Dzisiaj o 22.30 TVP 1
  http://www.telemagazyn.pl/tv/lowca-smokow-1632860/


  Tusk nie jest moim idolem ale proszę czytać ze zrozumieniem . Chłop zasługuje na współczucie i odrobina ironii niczego nie zmieni. Czeka go dramat. Mam wrażenie , że obóz Schetyny celowo aktywnie promował Tuska gdyż ma nieporównywalnie lepszą świadomość , że Tusk nie podniesie się po porażce jaka została jemu przypisana w planach. To rola /postać/ tragiczne w niemieckim teatrze dwóch prędkości..

  A tematem gwoli wyjaśnienia jest działanie / praktyka / lewicowo liberalne skierowane na zaszczepienie islamów Polsce . Oczywiście opierające się na propagandzie tej ekipy. Dzisiaj w Polsce w samej Warszawie jest 11 tys. islamistów.

  Prawda nas wyzwoli…i od islamu i od propagandy.
  Donald Tusk! By szariat wszedł lepiej.
 • @Talbot 15:22:20
  Witaj Talbot
  Przekazuję wyrazy szacunku dla Twojej wytrwałość w pielęgnowaniu newonews.pl Jak już się odezwałem to najpierw zrobiłem wrzutkę w „starych śmieciach”. Znam sprawę oddziału Y i kiedyś o tym wspominał w sieci Witold Gadowski ale dzięki za wstawkę warto sobie odświeżać te sprawy.
  Pozdrawiam
  j.
  Atak na polskie banki a niewyobrażalne wyłudzenia VAT
 • @Jasiek 20:14:47 Dziękuję :)
  Co do młodego od Kornela to nie miejmy złudzeń gdyż on jest orędownikiem tajnego paktu TTIP i CETA więc ujawnia , iż pracuje na rzecz korporacyjnej globalizacji i nie ma tu różnicy czy PO czy PiS bo będą realizować jeden strategiczny cel. Niektórym się jednak wydaje, że na globalnym torcie mogą sami wykrawać swoje kawałeczki, a za to inni z góry założyli, że im /o ile w ogóle / spadnie okruszek z niemieckiej porcelany. Czy młody od Konrada chce coś zrobić w tej konkretnej sprawie? Będzie wolał się zasłonić działaniami tzw. aparatu sprawiedliwości ? PiS zajmuje się pozorowaniem załatwienia pewnych ważnych spraw niezgodnych z układem / Smoleńsk , aborcja , IPN , aneks WSI , obrona art. 220 / . PiS jak inni Bolki ponownie marnuje polską szansę na ważną historyczną przemianę. Zobaczymy to niestety dopiero po owocach. PO zostawiło same smrodliwe zgniłki lecz po PiS też chyba będzie garstka bardzo przypadkowych korzyści taktycznych

  Prawda nas wyzwoli … zrobi to bez szumnych popisów.
  Atak na polskie banki a niewyobrażalne wyłudzenia VAT
 • @Oscar To dobrze, że poruszył Pan literalnie temat WSI
  Włączenie wątku żydowskiego w łatwy sposób potrafi zatuszować wszelkie pokrętne, a szczególnie bestialskie lecz jednak inne działania taktyczne. Dla wszystkich , którzy chcą kryć swoje działania w czyimś cieniu to bardzo wygodne. Strategicznie owszem ten element jest kluczowy jednak nie jedyny są jeszcze mnogie wielokulturowe potężne nawet militarnie siły azjatyckie, że o azjatyckim wieloobszarowym podziemiu nawet nie wspominam.
  https://youtu.be/rE2yGuXGQ_8?t=853
  Ale wracając do WSI w ogromnym skrócie
  Najpierw SOWIECI szkolili w Rjezaniu swoją agenturę , a później z tych ludzi powstaje Informacja Wojskowa gdzie oficerowie byli funkcjonariuszami sowieckiego Smierszu pod bezpośrednim nadzorem sowieckiego NKWD z niej po wcieleniu do MON w 57 roku wywodzi się WSW a z tego w prostej linii WSI. Często są to dokładnie ci sami ludzie w przemianowanych strukturach. Myślenie o nich jak o zbawcach zwalczających układ Rothschildowski to pomyłka. W końcu to oni wprowadzili Polskę na orbitę tego banksterskiego układu /art. 220 konstytucji/. Dogadali warunki kooperacji więc w wielu głównych dziedzinach życia PRL nie różnił się od obecnego RP-Lu. Zamordyzm mamy zagwarantowany systemowo i ustawowo. WSI wprowadziło układy zawarte z banksterami by zachować bezpieczeństwo finansowe przez kontrolę nad bankami i przedsiębiorstwami lokalnymi oraz wejście na szersze międzynarodowe wody. Nadal jest jednak związane z mocodawcami zza wschodniej granicy ta struktura bezwzględnie wręcz brutalnie obowiązuje.
  Ludzie z czapy WSI od początku mają ideologiczny rodowód stalinowski i historycznie ciąży na nich odpowiedzialność za krwawe represje, ale do dzisiaj cechuje ich bezwzględność , terror i absolutną lojalność wobec wschodnich mocodawców. To ludzie bardzo kreatywni inteligentni , doskonale wyszkoleni lecz absolutnie źli.
  https://youtu.be/rE2yGuXGQ_8?t=853
  Czemu na początku wspomniałem o Azji ? Mentalność azjatycka jest w istocie tym co cechuje Rosję brak tego zrozumienia łatwo pakuje nas w pułapkę rzekomej słowiańskiej solidarności. Azjaci łatwo nas Polaków rozgrywają tym sentymantalizmem machając nam przed oczami strzępami historycznych związków jakie tam pozostały po narodach , które przez wystarczająco długi czas były w kręgu naszej kultury. Nasza pycha nas oślepia więc chcemy widzieć w Rosji to co nam wygodniejsze, łatwiejsze w percepcji lecz Rosja to istota i esencja Eurazji więc z łatwością radzi sobie z naszą próżnością. My Polacy mamy szczególny problem z pojmowaniem tzw. rosyjskiej duszy bo jej głębia tkwi w obcej nam Azji.

  Prawda nas wyzwoli ... jest światłem duszy.
  Atak na polskie banki a niewyobrażalne wyłudzenia VAT
 • Zwiastowanie
  Gdy Anioł ujrzał Maryję rozradowało się jego serce i UWIERZYŁ W tę NIEWIASTĘ i oddał Jej hołd.


  Prawda nas wyzwoli ...Patrzy sercem do dna serca
  WŚRÓD TYLU DRÓG....
 • Cuda i znaki na pokrzepienie przed czasem próby
  Niestety to zły znak dla Polski i Świata w ogóle. Mam takie uzasadnione inspiracje , że bardzo szybko do Polski nadciągnie coś co zostanie nazwane kolejnym upadkiem. Trzeba będzie i to przetrwać ot taka jest nasza droga oczyszczenia. Szczury muszą mieć dobry powód do ucieczki.
  DLACZEGO PAPIEŻ PŁACZE krwawymi łzami- możesz odpowiedzieć?
 • @trybeus 18:15:28
  Zapewne nie zauważyłeś, że nie piszę żyd wielką literą bo sprawa jest poważniejsza niż tylko państwowość czy jak kto woli plemienność . Ten problem dotyczący nas Polaków bezpośrednio wymyka się ramom formalnym.

  Nie odwracam kota ogonem lecz widzę sprawy , które innym ((( : tak swoim jak i tym gorszego sortu : ))) jest wygodniej pominąć .

  Znam filmik i treści ale jaki to ma mieć wpływ na ich samookreślenie i przynależność do tej specyficznej społeczności plemiennej ?

  Lepiej zobacz lub przypomnij sobie kto żydem JEST zgodnie z konkluzją zgłoszoną przez ks. prof. Chrostowskiego .

  https://www.youtube.com/watch?v=0otQF5KTeU4

  Nie mam sposobu na tzw. rozwiązanie kwestii żydowskiej ale mam głębokie przekonanie , że ten problem Bóg zachował dla siebie i zrobi to skutecznie i zapewne bardzo efektownie. Przypuszczam , że mając świadomość tego co się święci nikt nie chciałby w tym spektaklu uczestniczyć.

  Ale przecież problemem dyskusji jest nie tyle sprawa żydów co radość mediów w tym również alternatywnych , które łżą i manipulują z lubością waląc w papieża Franciszka .

  Zobacz
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-nakazal-aby-zaprzestac-nawracania-zydow

  i propagandowy filmik

  https://www.youtube.com/watch?v=n5PCs77Gzak

  Szkoda że do tego srebrnego beku dołączyli również gorliwi tradycjonaliści, pomijający głębszą refleksję lub przynajmniej złotą roztropność.

  Prawda nas wyzwoli … jest ponad tradycją
  Czy Watykan załatwił Żydom wejście do Nieba ?
 • Trybeusie tu chodzi o BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
  Czy nie rozumiesz , że odrzucenie kamienia węgielnego , odrzucenie zbawiciela jest częścią planu zbawienia ?

  Czy coś możemy powiedzieć o Bożej Miłości ? Nie wiem jak będzie z żydami ale moim zdaniem z PŚ wynika, że jeszcze czeka ich bicz , który ich zdziesiątkuje, a tych ocalałych przesieje miecz . Jest więc nad nimi Plan Boży ku oczyszczeniu lecz nie ku całkowitemu zatraceniu / to zostało im niejako zagwarantowane/.

  Paradoks jest tylko problemem ludzkiego sposobu postrzegania .

  33 10 O głębokości bogactw, mądrości i wiedzy Boga! Jakże niezbadane są Jego wyroki i nie do wyśledzenia Jego drogi!
  34 Kto bowiem poznał myśl Pana, albo kto był Jego doradcą?
  35 Lub kto Go pierwszy obdarował, aby nawzajem otrzymać odpłatę?
  36 Albowiem z Niego i przez Niego, i dla Niego [jest] wszystko. Jemu chwała na wieki! Amen.

  Ale o co chodzi ?

  Istotą tego dokumentu jest całkowicie inne zagadnienie. Boże Słowo jest absolutnie doskonałe i pewne i To Słowo ma moc sprawczą. Bóg dał Słowo żydom w sposób bezwarunkowy , a Jego przymierze jest zawarte na wieki. Chciało by się powiedzieć , że dla każdej ze stron to jest bardzo trudny związek. Jednocześnie bardzo prawdziwy , uwiarygodniony chwałą i karą, rozstaniami i powrotami , tęsknotą i zdradą , radością i rozpaczą.

  Nasz problem polega na tym , że wszelkie wielkie i obfite błogosławieństwa zawarte w Starym i Nowym Testamencie jednakowo , /a w starym szczególnie/ obejmują żydów.

  Podejmijmy temat technicznie , będzie Tobie łatwiej.

  Ktoś pozostający w nienawiści do żydów jako nieprzyjaciół i prześladowców Chrystusa , kto czyta stary testament , kto chciałby przyjąć błogosławieństwo Boże dla siebie , utknie gdyż potężna moc Bożego Słowa błogosławi IZRAELOWI. Jest nawet jeszcze gorzej bo kto złorzeczy Izraelowi jest przeklęty .

  1. „I rzekł Pan do Abrama: Wyjdź z ziemi swojej i od rodziny swojej, i z domu ojca swego do ziemi, którą ci wskażę. A uczynię z ciebie naród wielki i będę ci błogosławił, i uczynię sławnym imię twoje, tak że staniesz się błogosławieństwem. I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; i będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemia przeklinających cię przeklinać będę; i będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziem.” (1 Moj. 12,1-3 )

  Jezus Podał klucz dzięki , któremu wymkniesz się przekleństwu uzyskując błogosławieństwo

  „Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski” (Mt 5, 44-48).„
  To bardzo dziwne lecz można odnieść wrażenie , że pozostały dla nas ważne wskazówki doskonale związane z tym trudnym do przyjęcia paradoksem. Chodzi o działanie Ducha Świętego , który w pewien niewytłumaczalny sposób posegreguje ludzi bożych i gorliwie szukających Boga od ludzi sprzeciwu , bluźnierców i zakłamanych pozorantów czy to w KRK czy tych udających żydów.

  Mateusz

  Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone lecz jeśli powie przeciwko Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym.

  Marek i Łukasz

  Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone
  Teraz na koniec tej dyskusji mam dla Ciebie bardzo szczególne błogosławieństwo , które mnie bardzo zawsze cieszy i które uważam za niezwykle piękne i chcę by stało się Twoim udziałem a także dziedzictwem wszystkich Polaków. Znajdź jego źródło

  „Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem”.

  Prawda nas wyzwoli … jest błogosławieństwem
  Czy Watykan załatwił Żydom wejście do Nieba ?
 • Trybeus to chwilowo dzwon pusty więc w nim dzisiaj rozbrzmiało echo cymbałów.
  Ty się Kogut lepiej trzymaj dachu kościoła bo jak tak dalej pójdzie to przygarnie Ciebie tradycja ale chyba Voodoo . Obawiam się , że tam to kurczaki mają słabiutko. .
  Czemu Kurczak nie ostrzegł Piotra chwilę wcześniej ? Bo się grzebał …w robalach :)))
  A teraz poważniej .
  Czemu powołujesz się na hasła jakiejś blogerskiej propagandy, a nie dałeś linka do oryginalnego tekstu ?
  Czemu odnosisz się do cudzych wypocin szukając tego czego w oryginale jednak nie ma ? Czemu jak krzykacze od zmian na ziemi dzwonisz w rytmie cymbałów ?
  Zapoznaj się , przeczytaj i sam sprawdź co stało się przesłanką do badania , co jest istotą problemu?
  A że jakoś ostatnio stałeś się leniwy to masz i linka,
  http://www.news.va/en/news/vatican-issues-new-document-on-christian-jewish-di

  i jeszcze podstawę tej analizy byś nie piał jak pierwszy lepszy kurzy móżdżek
  Rz 11
  25 Nie chcę jednak, bracia, pozostawiać was w nieświadomości co do tej tajemnicy - byście o sobie nie mieli zbyt wysokiego mniemania - że zatwardziałość dotknęła tylko część Izraela aż do czasu, gdy wejdzie [do Kościoła] pełnia pogan. 26 I tak cały Izrael będzie zbawiony, jak to jest napisane: Przyjdzie z Syjonu wybawiciel, odwróci nieprawości od Jakuba. 27 I to będzie moje z nimi przymierze, gdy zgładzę ich grzechy7.
  28 Co prawdą - gdy chodzi o Ewangelię - są oni nieprzyjaciółmi [Boga] ze względu na wasze dobro; gdy jednak chodzi o wybranie, są oni - ze względu na przodków - przedmiotem miłości. 29 Bo dary łaski i wezwanie Boże są nieodwołalne. 30 Podobnie bowiem jak wy niegdyś byliście nieposłuszni Bogu, teraz zaś z powodu ich nieposłuszeństwa dostąpiliście miłosierdzia, 31 tak i oni stali się teraz nieposłuszni z powodu okazanego wam miłosierdzia, aby i sami 8 mogli dostąpić miłosierdzia. 32 Albowiem Bóg poddał9 wszystkich nieposłuszeństwu, aby wszystkim okazać swe miłosierdzie.
  33 10 O głębokości bogactw, mądrości i wiedzy Boga! Jakże niezbadane są Jego wyroki i nie do wyśledzenia Jego drogi!
  34 Kto bowiem poznał myśl Pana, albo kto był Jego doradcą?
  35 Lub kto Go pierwszy obdarował, aby nawzajem otrzymać odpłatę?11
  36 Albowiem z Niego i przez Niego, i dla Niego [jest] wszystko. Jemu chwała na wieki! Amen.

  Prawda nas wyzwoli … kur zapiał , Jezus spojrzał, a Piotr zapłakał.
  Czy Watykan załatwił Żydom wejście do Nieba ?
 • @Bibrus 13:31:03
  Chwała Bogu, że jest prawdziwa nadzieja dla Polski i Polaków

  Pozdrawiam
  Ratunek i wielki przełom na miarę Chrztu Polski !
 • @Krzysztof Szotowicz 13:06:44
  Myli Pan rozeznanie sprawy od jej kreowania. Czy lekarz który widzi chorobę jest jej przyczyną ?

  Czy obserwator patrzący na muchę w pajęczynie jest tym kto ją tam umieścił ?

  Katolicy są WOLNI od przesądów , uroków i zabobonów nie lękamy się podawania ręki przez próg , luster ,kotów i nie pukamy w niemalowane. Nie zaglądamy z lubością do tajemnic jakie skrywają się pod ogonem demona. Kto się w nich babrze musi się zanieczyścić i z tym brudem życie związać.

  Czcimy Jezusa Chrystusa i cieszymy się świętością wszystkich Jemu bliskich. Słuchamy słów Chrystusa i uczymy się idąc za przykładem wielu apostołów i wspaniałych Świętych Pańskich.

  Prawda nas wyzwoli ... Czyste Słowo
  Ratunek i wielki przełom na miarę Chrztu Polski !
 • @fan-wolności 11:48:41
  Niewiele jednak wiesz o Nierządnicy

  http://avepatria.neon24.pl/post/89009,apokaliptyczna-nierzadnica-czyli-syjonizm-jerozolimski

  Watykan nie jest Rzymem, i wzgórz nie posiada , ale i Rzym nie leży na siedmiu ale na trzech wzniesieniach. Czasem pojawia się opinia że dwa wzgórza "siedmiu" wzgórz są największe i dwa najmniejsze , a wynika to z błędnego rozeznania wzgórz.
  Ratunek i wielki przełom na miarę Chrztu Polski !
 • @fan-wolności 11:15:25
  Upadek Synów Niewiasty czyli kościoła jest pewny i z pewnego powodu potrzebny bo został wskazany już na samym początku jeszcze w raju .

  Podbicie pięty , zdradzieckie podbicie pięty i zmiażdżenie pięty to bolesny w skutkach UPADEK i może być groźny w walce lecz na szczęście nie okaże się śmiertelny.

  „Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę”

  Z własnego wyboru nie jesteś synem Niewiasty lecz stałeś się sługą i głosicielem mrocznej nauki , nowiny , ekscytującej sensacji złożonej z obrazów malowanych na zlecenie ... węża
  Ratunek i wielki przełom na miarę Chrztu Polski !
 • @Astra 00:25:59
  Szczęść Boże !!!
  Ratunek i wielki przełom na miarę Chrztu Polski !
 • @moher 00:18:29
  Dobrze , że się ujawniają , nie trzeba ich specjalnie szukać :) szczególnie ważne dla odkrycia tych najbardziej przewrotnych, dwulicowych, zakłamanych o politycznych aspiracjach

  Prawda nas wyzwoli…z mocą działa nawet w ciszy
  Ratunek i wielki przełom na miarę Chrztu Polski !
 • @Zdzich 06:51:42
  Ciekawy plan : )))))
  Ratunek i wielki przełom na miarę Chrztu Polski !

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031