Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Trzy koła dobre

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy media i mądrzy analitycy rozczulają się nad losem kredytobiorców , uwikłanych we franka nikt nie zastanawia się co dzieje się do koła….tego traktora :)

 

 

Złotówka traci moc , zakupy okazują się podejrzanie drogie tymczasem media zamiast alarmować na temat poważnego problemu jakim jest deprecjacja złotego pieją na temat potęgi franka.

 

 Jak podaje się Kowalskiemu finansową  żabę ?  Frank PODROŻAŁ hmmm …

 

Kiedy media i mądrzy analitycy rozczulają się nad losem kredytobiorców , uwikłanych we franka nikt nie zastanawia się co dzieje się do koła….tego traktora :)  Patrzą , żeby nie widzieć , słuchają żeby nie zrozumieć , bełkot i gdakanie analityków kieruje uwagę w stronę „zwariowanych” Szwajcarów.

 

 

Nic złego jakoś nie dzieje się na cywilizowanych giełdach , a tymczasem z polskiej giełdy pod osłoną franka wieją wielkie kapitały.

 

A może lepiej powiedzieć , że ponownie Goldma Sachs jako ugruntowany operator polskiego długu publicznego odbiera należną mu corocznie premię za pracę nad utrzymaniem kursu złotego na dzień 31 grudnia . Prowadzi nas wiernie w mocnym sprawdzonym zapaśniczym …greckim uścisku .

 

Medialny skok franka to dzisiaj dobra przykrywka dla ruchów , których w ubiegłych latach nie był w stanie skutecznie ukryć Rostowski.

 https://www.youtube.com/watch?v=8vBtqEjFFB0

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Trzy koła przy traktorze, to bardzo precyzyjna analiza awarii.
  Moim zdaniem, wystaczy założyć czwarte koło i powróci rytmiczna praca:-)
 • @Nibiru 05:06:33
  Marzenie
  :)

  To raczej klasyczna operacja maskująca więc politykom "grosz z konta nie spadnie".

  DO czasu ...gdy ktoś postanowi by włos im z głowy jednak spadł
 • @goodness 09:50:25 niby proste lecz ...
  Tjaktoj :) nadal zepsuty ale jak brzmi 3 koła dobre
  Wiesz jak jest ludzie lubią "dobre" wiadomości.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31