Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Przemoc w „rodzinie” powszechną praktyką homoseksualną.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Homoseksualiści potrzebują ochrony prawnej. Bez tego kagańca państwowej interwencji w alkowy sodomitów , medialny, marzycielski wizerunek zagubionego w świecie , bezradnego „homosia” szybko by upadł w konfrontacji z faktami.

 

Przemoc wśród homoseksualistów jest nagminną plagą i nie chodzi tu o szeroką paletę   rozrywek sado- maso.

Homoseksualiści biją i są bici w tej  swojej  bezsensownej  , krótkotrwałej bo opartej przede wszystkim na  rui kohabitacji .

PLAN  rozpowszechnienia tej destrukcyjnej dla duszy i ciała potępionej przez Boga perwersji musi opierać się na poważnej interwencji państwa .

Media nie są w stanie przez dłuższy czas skutecznie pleść swojej banalnie  głupkowatej  opowieści  o przyjaznych sodomitach . Prawda jest taka , że mamy najczęściej do czynienia ze sforą, niebezpiecznych w agresywnych roszczeniach  genderowskich  aktywistów ,   zniewolonych przez ducha  wynaturzonych praktyk seksualnych.

Aktywiści lewicowej propagandy gender doskonale zdają sobie z tego sprawę. Wiedzą też o skłonnościach homoseksualistów do przemocy. Dzisiaj przygotowuje się grunt tak aby agresywne prowokacje środowiska LGBT zawsze były traktowane jak rodzaj samoobrony wobec   rzekomej przemocy  ze strony „normalnych” Polaków.  Ich wyładowanie jest prezentowane w mediach jak rodzaj sprawiedliwej stanowczej odpowiedzi wobec braku tolerancji.

Tak. Tolerancja wobec  takich praktyk została już nadwyrężona , wyczerpana i czas powiedzieć  temu podstępnemu ruchowi STOP !

OTO JAKĄ PROMOCJĘ FUNDUJE NAM SEJM pod pozorem ochrony przed przemocą w rodzinie !!!

 

Homoseksualiści – wszystkie plagi w jednej skórze : UWAGA DRASTYCZNE WYNIKI KOMPLEKSOWYCH BADAŃ długookresowych nad środowiskiem

//cossack888.blog.pl/badania-dot-homoseksualizmu-uwaga-drastyczne-informacje/

 

Homoseksualiści tłuką się „cichaczem” ?

Zdaniem badaczy (Lockhart i in., 1994) niechęć społeczeństwa do zaakceptowania homoseksualizmu ma wpływ na występowanie przemocy w związkach lesbijskich. Lesbijki dążą do stworzenia bliskich, lecz jednocześnie odizolowanych od świata związków. Ta obronna strategia znacznie ułatwia późniejsze uzyskanie dominacji przez stronę krzywdzącą. Po zgłoszeniu odpowiednim służbom faktu maltretowania, osobie doznającej przemocy może grozić ostracyzm w jej lokalnym środowisku lesbijek

Więcej treści w linku :

//www.psychologia.edu.pl/czytelnia/59-niebieska-linia/818-przemoc-w-zwiazkach-homoseksualnych.html

Tylko ostre prawo i sankcje mogą sprawić żeby  byli tacy milusińscy jak tego chcą …media w służbie destruktorów   Polski.Immunitet polityczn - bezcenne.

//parezja.pl/prokuratura-chce-ukarac-biedronia-za-uderzenie-policjanta

Katolik to twój …brat Abel – masz go zabić  ?

//www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,16726,brutalny-atak-feministek-katolicy-bronia-katedry.html

AKTYWIŚCI  LGBT czyli  perwersja i bluźnierstwo ponad wszystko – uwaga obleśne obrazy w filmie pod artykułem na stronie

//wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/11/15/papiez-franciszek-nie-dla-in-vitro-aborcji-i-eutanazji-okropne-bluzniercze-profanacje-na-placu-sw-piotra/

KOMENTARZE

 • Autor
  No i stało się, dzisiaj te obleśne typy uchwalające niby ustawę o przemocy w rodzinie która pod tą przykrywka pozwoli legalizować te wszelkie wynaturzenia środowisk homo ,lesbi gender,owskich.
  Nowa epoka-cywilizacja wynaturzeń-tak może w przyszłości określony zostanie ten świat o ile nie skończy to tak jak z tymi dwoma pedałami Sodomą i Gomorą,
 • ---BÓG - czy mamy na myśli KOŚCIÓŁ RZYMSKI ??
  http://wiadomosci.onet.pl/religia/feministki-donosza-na-kosciol-wzial-miliony-zl-na-gender/pshkx
 • Nie da się zatrzymać rewolucji sodomickiej i rozpocząć odbudowę normalności w ramach struktur zachodu i demoliberalizmu.
  Rewolucja sodomicka jest taranem w rękach globalistycznych elit rządzących Zachodem, który ma roztrzaskac tradycyjne struktury społeczne i w ten sposób ubezwłasnowolnić raz na zawsze podbitą populację. Drugim powodem promocji sodomii jest maltuzjanizm.
  Globalisci wiedza, ze nie podbija i nie utrzymaja swiata i zamieszkujacych je narodow orezem, bo to niemozliwe, dlatego chca to zrobic za pomoca zlamania podleglym sobie narodom ducha (stad walka z religia) i tradycyjnej kultury oraz drastycznie zmniejszyc populacje swiata. Jedynym sposobem, zeby sie z tej sytuacji wykaraskac, jest ucieczka ze struktur Zachodu i przylaczenie sie do jedynego posiadajacego znaczacy potencjal geopolitycznego ruchu oporu, jaki istnieje, czyli do grupy BRICS. Problem w tym, ze ogromna czesc ludzi w Polsce (nawet tych patriotycznie nastawionych) nie wyobraza sobie, ze poza Zachodem tez jest zycie (a juz w ogole nie dopuszcza do siebie mysli, ze zycie tam jest lepsze; indoktrynacja po 1989 r. zrobila swoje). Tak wiec gnijemy dalej az do przebudzenia takiego jak na Wegrzech, albo do ostatecznego upadku.
 • Utarlo sie, ze Hitler przesladowal homoseksualistow. Jednak faktem jest, ze przesladowal ich tylko w Niemczech...
  ...bo zdawal sobie sprawe z ich szkodliwosci dla swojego narodu. W okupowanej Polsce III Rzesza patrzyla przychylnym okiem na homosiow:
  https://www.youtube.com/watch?v=FVm_TYFT8GI
 • Przy okazji: obalenie mitu o powszechnosci i spolecznej akceptacji dla homoseksualizmu w starozytnej Grecji:
  http://forum.gp24.pl/homoseksualizm-w-starozytnej-grecjikoniecmituczi-t58215/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31