Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Paweł Kukiz człowiek ze … szkła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Osoba uwikłana w chorobę alkoholową , a co gorsza uzależniona od nasennych środków medycznych jest łatwym celem rozmaitych prowokacji. Paweł Kukiz należy do grona uzależnionych celebrytów tyle, że niepijących.

 

Alkoholik toczący rozpaczliwą walkę z żądzą , jest nadal alkoholikiem tyle , że czasowo…. niepijącym. Ta walka o czas odstawienia napojów wyskokowych trwa do końca życia.

Z tym nałogiem nie ma żartów , nie można mówić o zwycięstwie bo to prowadzi do kolejnego upadku.

Prezydent pełni funkcję zasadniczo reprezentacyjną a co za tym idzie bierze nieustanny udział w zakrapianych biesiadach stanowiących część rozmaitych spotkań na „szczycie”. Nie mówię tu o konferencjach  międzynarodowych ale o „szczególnie niebezpiecznych” lokalnych, krajowych .

Znajomy zmagający się z tym poważnym dramatem mówił jak jest .

„Nie ważne czy pijesz najdroższą whisky czy tanie winko , czy nawet zwykłą dyktę efekt musi być ten sam. Upodlić się i pogrążyć się w tym upadku to… taki prosty cel.

Z poradnika alkoholika czyli jak pić prezydencie, jak pić ?

"Szybki detoks nie likwiduje bowiem najbardziej przykrych skutków długotrwałego picia, które lekarze określają w trzech słowach: alkoholowy zespół abstynencyjny. Paweł Kukiz mówi, że odczuć "człowieka z zespołem" nie da się opisać. - Straszne przeżycie. Potworny lęk, strach, pustka, bóle mięśni. Człowiek często boi się przerwać picie ze strachu, że go to dopadnie. Najgorsze zaczyna się jednak, gdy przychodzi delirka. Choć człowiek już wytrzeźwiał, nagle zaczyna majaczyć."

Rauty polityczne , wystawne kolacje biznesowe , uroczystości i święta lokalne i narodowe , rozmaite otwarcia i cięcia wstęg  , spotkania z wyznawcami oraz przeciwnikami , kontakty z wojskiem i orkiestrami mundurowymi, biesiadne zaproszenia do kręgów kultury niskiej czy elitarnej  i oczywiście pojednanie z kościołem i hierarchami .

Każda z tych sytuacji może ośmieszyć nas Polaków i utrwalić łatkę pijackiej nacji.

Nie neguję  intencji Pawła Kukiza zmagającego się ze sobą , ale czy on podoła nie zawsze przychylnym Polsce służbom , a szczególnie międzynarodowym interesom , które taką okazję do kolejnego ośmieszenia Polski dostaną na widelcu?  Nie ma takiej szansy .

Dzienniczek celebryty  czyli podwójne  życie prezydenta RP ?

"Z braku czasu na długie leczenie, a także z obawy przed upublicznieniem wstydliwej choroby chętnie korzystają z domowego odtruwania. Ze strachu przed dekonspiracją nie korzystają jednak z ogłoszeń. Zbyt duże ryzyko - tłumaczy Paweł Kukiz, lider zespołu Piersi, który kilka lat temu walczył z nałogiem i korzystał z takich usług. Jeżeli już ktoś się decyduje na odtrucie, to szuka odpowiedniej osoby prywatnymi kanałami. Stale zaglądające do kieliszka Bardzo Ważne Osoby od lat mają swych zaufanych i dyspozycyjnych lekarzy. "

//uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/detox.htm

Tego typu szczerych wypowiedzi Pawła Kukiza jest  wystarczająco wiele na rozmaitych  stronach internetowych ale dzisiaj jest przy nich zamieszanie , tak jak gdyby nagle z tej dumy zeszła para, a   dotychczasowa chluba wadziła w marszu po fotel o najwyższy urząd RP.

//www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/wojna-na-salonach-olivier-janiak-kukiz-pi-whisky-na-sniadanie-pawe-kukiz-janiak-bredzi-jak-wojewodzk_314898.html

 

Prezydent z łatką czy może raczej z pomponikiem ?

 

„Paweł Kukiz przyznał się publicznie do uzależnienia od alkoholu (czego podobno żałuje) i
leków nasennych.”

 //www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie,iId,384071

 

Schizofrenia czyli ile wytrzyma mózg Polaka ?

 

Ludziom w delirce roją się różne rzeczy. Jedni są Napoleonami, a inni polują na białe myszki , jeszcze inni szaleją osaczeni przez potwory, ale wśród majaków  może się pojawić wizja prezydenta RP. Szkoda tylko, że do takich natchnionych oparami …absurdów masowo lgną Polacy.

 

Oglądając spot wyborczy Pawła Kukiza , te ostrożne , delikatne gesty mam wrażenie , że kinematografia polska stanęła przed nowym wyzwaniem. Czas już na kręcenie trzeciej części wybitnego cyklu czyli produkcji pod tytułem CZŁOWIEK ZE SZKŁA.

KOMENTARZE

 • ---------wiszenie u klamki
  --a to episkopatu a to tel aviwu -Berlina , USA itd --NIE WADZI !!??

  OD KUKIZA WARA !!

  https://www.youtube.com/watch?v=K0iiqx5n8DE
 • @Autor
  ...kto wie... może czasem warto zejść z cokołu lub wstać z klęczek, napić się, wyskoczyć na panienki - świat stanie się może mniej monumentalny, ale przyjaźniejszy

  jak powiedziała pewna mądra kobieta w odpowiedzi na rzucone na odchodnym "trzymaj się!
  Eee tam, znacznie trudniej jest się puścić!


  z czego nie wynika,bym popierał Kukiza - jedynym jego i Korwina zadaniem jest zabrać głosy rzeczywiście pozasystemowym kandydatom jak Marian Kowalski i - szczególnie - Grzegorz Braun. To są figuranci, nawet jeżeli Kukiz o tym nie wie - co też jest możliwe
 • @ninanonimowa 11:48:36
  Pajac, co wyczyta w necie to powtarza. Antysystemowy Kukiz, hahaa spadłem z krzesła, siedem lat szczekał jak peło, że to jedyna partia na którą należy głosować a teraz udaje zawiedzionego, hahaha I jeszcze zrobi sondę na FB czy poprzeć Dudę...! Zwróćcie uwagę na fakt, że każdy kieliszek (co innego szklaneczka) niszczy szare komórki. Ile trzeba wypić, żeby powstał połmózg? Kukiz to zwykły trybun ludowy. Już mieliśmy takiego za prezydenta. Polacy go poznali i już nigdy na niego nie zagłosowali. Czyżby Polak musiał być przed i po szkodzie głupi??? niech Kukiz powie co prezydent może?! Wielkie NIC!!! Puste są obiecanki każdego kandydata!!!! Partie "sejmowe" nie mają woli faktycznych zmian więc każdy kto zostanie rezydentem pałacu może im nagwizdać.!!!! Kukiz to żałosny pajac, mami pospólstwo jakimś bełkotem i odbiera być może ostatnią w historii szansę na wybór godnego prezydenta. Wsłuchuję się w wypowiedzi Kukiza i widzę , że on sam nie wie czego chce - raz karci Komorowskiego za chwile prawicę a za chwilę jeszcze lewicę , więc pytam czy on się zastanawia co mówi ,bo ja wątpię....Jaki ma program? gada to samo. Ani wizerunkowo ani merytorycznie nie nadaje się..Prezydent Kukiz ośmieszyłby Polskę, ktoś wyobraża sobie wizytę w Brukseli? Moskwie czy w USA? bo ja nie!
 • To to poniżej pcha się na salony? Z taką prezencją i przepitym oraz przećpanym łbem?
  Te wory pod oczami świadczą o chorobie alkoholowej, ćpaniu i chorobie wątroby, nerek, o zrytym mózgu już nie wspominając!!! http://media.wpolityce.pl/cache/bd/f2/bdf2a57549f41bf2387bb75ec0cdf5f5.jpg
 • @Andrzej Tokarski 14:37:34
  Pawła Kukiza powinien dyskredytować w oczach wyborców fakt, że jest alkoholikiem, i nawet jak nie pije, to nie nadaje się na prezydenta. Niech stworzy swoją partię polityczną, jeśli da radę. Człowieka, który był nałogowcem łatwo wykorzystać i nim manipulować. Wspomnę jeszcze o tym, że ten człowiek popierał prawie wszystkie partie polityczne ostatnich lat, a to też świadczy o jego koniunkturalizmie.
 • @Kula Lis 62 17:07:22
  jak zapewne zauważyłeś, ja Kukiza nie popieram, uważam go za fantom dla zmylenia wyborców. To jedno - ale nie cenię świętoszkowatości - sam w życiu sporo wypiłem, teraz choć nie piję, mam baterię godnych trunków i nie robię z tego problemu. Więc jak ktoś tak z wysoka prawi kazania, mówię mu : wyluzuj, napij się, pociupciaj na boku, więcej zrozumiesz, tak trochę żartem - a trochę nie.
  Wyrażam swoje zdanie, nikogo nie zmuszam by je przyjmował za własne
 • @Andrzej Tokarski 14:37:34
  Trzeba jak już ktoś idzie na wybory wziąć własny długopis ale nie łudźcie się nikt nie ma czasu na dostawianie krzyżyków wybory fałszuje PKW we współpracy z WSI metodami następującymi:
  1. głosowanie korespondencyjne - głosów innych niż na Komorowskiego nie będzie.
  2. przesyłanie głosów - tu będą największe przekręty no i w komisjach wojewódzkich zniknie kilkaset tysięcy głosów na Dudę i pojawią się setki tysięcy głosów na Komorowskiego.
  On musi wygrać w pierwszej turze bo przy pojedynku wyjdzie ze choruje na zespół otępienny !!! Ps. Jak nie uda się wyborów sfałszować to Komorowskiemu już święty Boże nie pomoże. Na Interii można zagłosować sobie i zobaczyć wyniki głosowań. Do drugiej tury przechodzą Duda i Kukiz. Komorowski kompromitacja. Pałęta się w środku stawki z Ogórek i innymi z poparciem 10%.
  Nie dziwię się dlaczego wśród władców zielonej wyspy i "dziennikarzy" Komorowski Info takie podniecenie i chamstwo.
 • @Andrzej Tokarski 17:55:32
  Ale Ty czy ja nie jesteśmy alkoholikami, no i nie startujemy do tej bezużytecznej u nas funkcji. To taka różnica. Ja także swoje w życiu wypiłem, alkohol mam jak Ty w domu, lecz jeszcze nie mam zlasowanego mózgu jak Kukiz czy Brunek.
 • @Kula Lis 62 20:41:44
  czytałeś mój tekst o Grzegorzu Braunie? Na końcu jest podany sposób, jak przynajmniej częściowo zabezpieczyć się przed ukręceniem wyborów.Wystarczy zastosować i nie trzeba będzie lamentować.


  Wybory fałszuje się jeszcze prościej : wymienia się worek z głosami na właściwy i wtedy przekazuje informatykom. A oni wprowadzają to o systemu.
 • @Kula Lis 62 16:28:16
  Twoj post to kompletne nieporozumienie. Kukiz ma 52 lata. Jaką ty niby super prezencję sobie wyobrażasz w jego wieku??? 90 procent mężczyzn po 50-tce wygląda gorzej od niego, szczególnie ci z "brzuszkami". I to nawet niektórzy zaprzysięgli abtynenci wyglądają gorzej od niego!
 • @NewMentor 13:06:04
  Ja mam 65 i lepiej oraz młodziej od niego wyglądam. Nie mam worów pod oczami, pomarszczonej twarzy, brzucha, etc...
 • @NewMentor 13:06:04
  No i nie mam zrytego alkoholem, ćpaniem i lekami mózgu jak Kukiz. ON JAK MÓWI TO MACHA, POMAGA SOBIE RĘKAMI CO BYŁO WIDAĆ WCZORAJ PODCZAS DEBATY, A TO ŚWIADCZY O BRAKU ZASOBU SŁÓW, ETC..ETC..Celowo dużymi by do jego fanów dotarło.
 • Szokująca deklaracja Kukiza: chce wycofać religię ze szkół! „Szkodzi tak Kościołowi, jak i dzieciom”
  Paweł Kukiz na finiszu kampanii wyborczej złożył szokującą deklarację, która może zniechęcić wielu jego dotychczasowych zwolenników. Opowiedział się za wycofaniem religii ze szkół!
  Kukiz podczas wywiadu dla RMF FM odniósł się jednoznacznie do pytania zadanego przez jednego ze słuchaczy: „Religia w szkołach. Tak czy nie?”.
  Absolutnie nie, od zawsze byłem przeciwnikiem. Od samego początku, od momentu jej wprowadzenia byłem przeciwnikiem. Uważałem, że szkodzi tak Kościołowi, jak i dzieciom
  — stwierdził Kukiz.
  Tematu nie rozwinął, bo za chwilę udzielał odpowiedzi na kolejny temat, również mogący wywołać kontrowersje. Słuchacz zapytał czy Kukiz jest myśliwym. Kandydat na prezydenta określił się jako „myśliwy niepraktykujący”.
  Proszę pana, na pewno nie powieszę broni na kołku, podobnie jak to uczynił pan Komorowski. Dla mnie powieszenie takiej broni oznacza, że ten myśliwy nie jest myśliwym, tylko jest „mięsiarzem”. Ja więcej zbieram wnyków w lesie, niż strzeliłem w życiu kaczek
  — powiedział Kukiz.
  Zastrzegł, że ostatnio strzela do tarczy, a do zwierząt nie strzelał przynajmniej pięć lat.
  W wywiadzie dla RMF FM Kukiz powtórzył, że ma pretensje do Janusza Korwin-Mikkego za jego zachowanie podczas prezydenckiej debaty w TVP. Opowiadał o swoim spotkaniu z JKM w restauracji „Lotos” na warszawskim Czerniakowie, gdzie zawarli umowę dotyczącą wyborów prezydenckich
  Rozmawialiśmy w obecności jego syna. On zaproponował to spotkanie, ustaliliśmy, że łączy nas postulat jednomandatowych okręgów wyborczych, a tuż przed wyborami ten z nas, który ma mniej głosów, przekazuje głosy drugiemu kandydatowi
  — relacjonował Kukiz.
  I dodał:
  Taki układ był zawarty. Potem pan Janusz się z tego wycofał, po jakimś czasie. Ja się nie sprzeciwiałem. Uważałem, że ci kandydaci anty-systemowi do końca powinni pójść razem, ale ta sztuczka z deprecjonowaniem JOW-ów podczas tej debaty, no to było, wie pan, jak nóż w plecy, jak Ruscy w 1939 roku 17 września. Tak się nie robi.
  Nie wykluczył jednak, że do wyborów parlamentarnych może przystąpić we współpracy z JKM, jeśli tak będą chcieli zwolennicy Kukiza. Zrobi to jednak „z dużą dozą nieśmiałości”.
  Kukiz udzielił obszernego wywiadu również „Super Expressowi”. W rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim zadeklarował, że w drugiej turze wyborów na pewno nie odda głosu na Bronisława Komorowskiego. Mówił też o przepaści dzielącej Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego.
  Dla Kaczyńskiego Polska jest podmiotem. Dla Tuska przedmiotem służącym realizacji celów Unii Europejskiej
  — zaznaczył.
  Ostro ocenił całą Platformę Obywatelską.
  Większość Platformy Obywatelskiej to cynicy, dla których interes partykularny jest ważniejszy od interesu wspólnoty. Platformę Obywatelską znam jak własną kieszeń
  — podkreślił.
  Przypomniał, że kiedyś był zaangażowany po stronie tej partii.
  W 2003 lub 2004 roku przyjechał do mnie na wieś na Opolszczyznę Grzegorz Schetyna. Pytał mnie, co Platforma ma robić, by ludzie poszli do urn wyborczych. Ja powiedziałem, że ludzie nie chcą głosować na partie, ale na nazwiska. Postulat jednomandatowych okręgów wyborczych znalazł się w programie PO. W ten sposób można powiedzieć, że im pomagałem. Dałem się oszukać. Byłem przekonany, że ta formacja zmieni system państwa
  — opowiadał.
  Dodał, że wobec Schetyny pozostała w nim „jakaś sympatia z czasów studenckich”, ale uważa obecnego szefa MSZ za „partycypanta tego bandyckiego systemu”.
 • @Andrzej Tokarski 14:37:34
  To nie jest takie oczywiste …
  O piedestał nie dbam w ogóle, ale ta sprawa niby lekka łatwa i przyjemna czyli ludzi na gazie i skoków w bok to raczej poważny temat bo konsekwencje są . Prędzej czy później ale zawsze są i to życiowe.
  Jasne , że nie ma się co napinać … Ale trzymać się czy jak Pan woli puszczać się z alkoholikiem … hmmm
  Co do tematu i propozycji rozwiązań zaproponowanych na Pańskim blogu nie mam zastrzeżeń tyle , że z tymi podpitymi, a szczególnie skłonnymi do skoków - zdrad … nie da się tego przeprowadzić - zawsze odpadną lub odskoczą ku uciesze unych .
  Pozdrawiam
  j.
 • @Kula Lis 62 16:01:01
  WYLUZUJ WAŚĆ !! Kukiz rozumie problem MNIEJSZOŚCI NIEMIECKIEJ jak żaden kandydat !! . Chyba nie chcesz powiedzieć ,że nie mamy problemu z MN !!! --TU !!!!!!!! na ZIEMIACH ODZYSKANYCH

  WYWALIĆ religię ze szkół !!! -Bogu niepotrzebni faryzeusze !!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31