Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Anatomia sukcesu Grzegorza Brauna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podobno nie da się być trochę w ciąży, lecz w przypadku Grzegorza Brauna taka ponadnaturalna przypadłość wydała owoce.

 

 

Dziwne Tchnienie Smoka - Czort czujniejszy jest niż człek i przebiegle zmyślny. 

Świetna konferencja wyborcza dosłownie na samym końcu mogła zamienić godność uczestników i prelegentów w pył konsternacji, a patriotyczny żar wyznania wiary o mało nie został obrócony w popiół zażenowania . Dokładnie tak pomaga ludziom Joga. Taki samobójczy „starzał w kolano” to klasyczna, uprawiana od lat zagrywka ….Korwina. Poglądy liberalne maja jak widać wiele wspólnego z ..działaniem. Akcja „jogin” okazała się żabą, która przesądziła o sprawie wiarygodności wobec kato-lewicy podsłuchującej RM lecz wyznającej PiS. Nie ma niezdecydowanych a 50 % aktywnych wyborców oznacza że drugie 50 % zdecydowało się na bojkot wyborów i przy tym konsekwentnie trwa. Z tego powodu z błogiego naiwnego snu warto było przebudzić jak widać  aktywną politycznie kato – lewicę.

Sprostowanie na stronie pomogło …w ostatniej chwili

//grzegorzbraun2015.h2.pl/joga-nie-jest-droga-do-poznania-prawdy/

 

Gdzie ty właściwie jesteś Dorotko ?

 

 

 

 


liberał - klerykał

świętoszek - awanturnik

antyhistoryk – gaduła i gawędziarz

monarchista – państwowiec

rozmodlony  – orędownik kary śmierci

wolnościowiec – fan Łukaszenki

szczery tradycjonalista - rusofil

żydożerca - judasz

ofiara systemy – terier przed skokiem ku wygodej  sofie.

 

Tu zgoda na narkotyki , prostytucję, sodomię ba nawet na satanistyczną masonerię byle we własnym zaścianku i pod własną lub klubową kołderką to puszczanie oka z własnego odbicia w lustrze tyle, że w… krzywym zwierciadle. Można więc zapytać , ale tak generalnie to o co chodzi , O dokonania liberalizmu w sferze społecznej ? Przecież to się dzieje i prowadzi w prostej drodze do depopulacji Polski.

Liberalizm to prosta droga zagłady. Władza ekonomiczna korporacji przy akompaniamencie wszelkiej moralnej deprawacji fundamentalnej deprawacji.  

//avepatria.neon24.pl/post/27973,ekonomia-lucyfera

 

 

Skoro Grzegorz Braun nie okazał się bardziej „wolnościowy” od tradycyjnie zaciekłych liberałów to strategiczne ukłony w stronę liberalizmu nie przyniosą więcej efektów. Ale mogą zaszkodzić i postawić pod znakiem zapytania misję rycerstwa stojącego przy Braunie. Wolny dostęp do rynku do wszystkich rynków - czym jest dzisiaj po za ograniczeniem koncesjonowania ? To może być wolny dostęp na płaszczyźnie podstawowej /wystarczającej/ czyli  JEDYNIE pełny dostęp do wszelkiej INFORMACJI handlowej / bez jej ochrony tajnymi porozumieniami /– ten dostęp ma spełniać niewyobrażalnie ważną funkcję edukacyjną i naśladowczą. Ale czy to wystarczy w starciu z korporacjami bez opieki państwa ? Nie gdyż siła korporacyjnego kapitału jest niewyobrażalna.

Strzelaniny przedwyborcze.

Hasło : Jestem sam jeden, pokryty mgłą ostracyzmu  – to dobre na początek , dopiero rekomendacja ludzi godnych zaufania coś znaczy. Potrzebne są sojusze i wsparcie ze strony autorytetów tak jak do tej pory ze strony Stanisława Krajskiego , Wiktora Węgrzyna , Stanisława Węgrzyna. .. i nawet / dziwna bo dziwna ale …/ WC - kowboja .

Wojciech Cejrowski wykorzystał doskonały moment na załatwienie nierozliczonych finansów ale kiepski dla wprowadzania zmian w Polsce . Brak poparcia Cejrowskiego na pewno nie był decydujący , ale jego poparcie JEST istotne. Swarliwa choć enigmatyczna „odpowiedź” na stronie internetowej Grzegorza Brauna i nie do końca jasne zarzuty dają wrażenie politycznego deja vu. To już chyba gdzieś było …

//grzegorzbraun2015.h2.pl/664/

Jeszcze dobrze nie zaczęli, a już się pokłócili. Ponadto człowiek nie płacący zobowiązań w czasach gdy honor coś znaczył , raczej na salonach już by się nie obracał. Czy nie można załatwić sprawy z godnością ? Nie koniecznie w stylu dzikiego zachodu ale umowa , ugoda lub porozumienie i …raty wiele mogą naprawić.

Spokojnie to tylko TV ?

Żale na temat telewizji reżimowej - na tym nie da się jechać całą drogę gdyż z zasady nie upublicznia się i z niechęcią pokazuje się rzeczy raczej brzydkie.

Zlekceważenie debaty i formuły debaty , niechętny stosunek do mediów , wszystko wyeksponowane z pewną nutą nonszalancji przełożył się na dyskomfort w odbiorze i ową nonszalancję widzowie mogli odnieść i niestety odnieśli do siebie. Entuzjazm jest elementem manipulacji socjotechnicznej, z której skwapliwie choć nieco niezgrabnie skorzystał wybranek PiS-u.

Ponadto do ograniczenia naszych współbraci Polaków można podejść z pewnym poszanowaniem , lub bardziej właściwie ze współczuciem lub litością. Nikt po za pewną wąską elitarną grupą nie jest w stanie przełożyć strategii bezpośrednio na przyszłe skutki społeczne i oczywiście ekonomiczne.

Tu na debacie trzymanie się spraw strategicznych nie mogło skutkować zrozumieniem ze strony rodaków. Zabrakło w mojej ocenie wskazania kierunków taktycznych , działań doraźnych i oczywiście nie wyeksponowano skutków bezpośrednich. Duda z deklaracją przywrócenia poprzedniej kary obciążenia emerytalnego w obozie pracy „Polin” wywołał entuzjazm całego centro-lewackiego i Kato-lewackiego blokhauzu.

Stąd pojawiło się wśród zbyt dużej liczby oglądających wrażenie, że pan Grzegorz nie był do końca przygotowany. Spojrzenie z góry pozwala ogarnąć całą drogę lecz temu kto idzie nisko potrzebne są drogowskazy na ziemi. Tych konkretnych drogowskazów trzeba udzielać. Jedź w prawo 12 godzin aż dotrzesz na miejsce wolności podatkowej i.. dojechałeś na miejsce pełnego portfela. Lub inaczej …. Za sto metrów w lewo rozciąga się droga do depopulacji przez przepaść  perwersji i grobowiec sodomii – zmieniam trasę.

Zasługująca na uwagę na debacie była opcja zaanektowania innych kandydatów do biura doradczego prezydenta. 

Pozostaje otwarte pytanie czy pan Grzegorz gdyby jakimś cudem dostał taką propozycję od Dudy to czy przyjąłby taką opcję ?

Kluczowe hasło „KARA ŚMIERCI” jest w naszym społeczeństwie gwarancją przegranej. Jest jak biała szmata oznajmiająca , że kandydat tak naprawdę właśnie się poddał, że nie zależy mu i nigdy nie zależało na poważnej walce wyborczej.

 

 

 

 

Jak widać da się trochę być w ciąży ,a trochę nie  gdy do koła lojalnie trwa wierna, elitarna rycerska armia tworząca jeden front. Biedny Grzegorz Braun nie uświadomił sobie , że to nie on jest podmiotem działania tej armii . Nie jest liderem przy, którym  rycerstwo trwa , jest już wspomnieniem   wstydliwym świadkiem poniżającej próby układu z tym światem na warunkach tego świata , prowadzącym do przegranej potyczki.

 

 

Gdzie ten sukces skoro to wojna z „całym światem”, a przewaga tego Ducha Czasu   na na tle naszych słabości  jest oczywista ?

Straty w ludziach

Niestety pozostali prawicowcy nie uzyskaliby szansy startu w wyborach prezydenckich

Marian Kowalski / RN / strata 112,6 tys. dusz  (-60%) pozostało 75,3 tys lojalnych narodowców.

Jacek Wilk /KNP strata 81,2 tys. dusz (-56%) pozostało 63,7 tys. wyborców

Paweł Tanajno / DB strata 104 tys. dusz (-80%) pozostało tylko 26 tys. uświadomionych

W ogórkowej zupie pięknie utknęła sitwa  PSLD

Magdalena Ogórek /SLD zaczęła z 510 tys. przedwyborczym poparciem , a głosowało na nią ledwie 350,6 tys. (-31%) . Adam Jarubas / PSL / zaczynał z 450 tys. poparciem , a skończył na 203,7 tys. (-45 %).

Mam wrażenie , że układ PSLD grzecznościowo wzajemnie  dubluje sobie głosy na listach przedwyborczego poparcia , szumnie bijąc medialną pianę i mózgi lewakow przed wyborami prezydenckimi.  

Otwarte i natrętnie niepokojące pozostaje pytanie o prawdziwość wyborów samorządowych,  w których to podobno PSL było beniaminkiem Polaków.

Prawda nas wyzwoli … jest przedmiotem pożądania.

KOMENTARZE

 • Tak, Grzegorz Braun.
  Słusznie @autor zauważył, że w zbieraniu podpisów "sztaby" wyborcze kandydatów bezpartyjnych sobie pomagały, bez kasy, bez struktur a dały radę... Sam zbierałem podpisy dla 5 kandydatów i co? Wolno mi.
  (Tanajno, Braun, Kukiz, Kowalski, Wilk)
  Po co? By mogli zaistnieć w "dużych" mediach, wyrazić swoje zdanie.
  Co z tego miałem? Frajdę... nic poza tym, a za korniszona płacili... I ogór z tego!
 • Większość elektoratów glosuje negatywnie lub kompromisowo-politycznie
  Grzegorz Braun podobnie jak Kukiz zbytnio malpowali elementy "programu" oligarchisty korwinistgy Mikkego dodając do nich swój patriotyzm i dobrą wolę. Zmusili nawet Mikkego do uwag np o Poroszence na Westerplatte z banderowskimi wstążeczkami (poprzednio wyrażal swą opinie o Poroszence i janukowyczu jako odpowiednich kandydatach do stanowiska dyktatora Ukrainy). Brak warunkow do korzystno,ści jednomandatowych okręgow wyborczych w Polsce (media wlaSNOŚCIĄ LUB ZALEŻNE OD SJPONISTYCZNYCH LUB PASOŻYTNICZYCH WYDAWCOW, SELERIAT tj "klasa" na etatach lub na czele prosperujących firm strefy nieprodukcyjnej uzależniony od poprawnosci folksdeusch lub sjonistycznego europasożytniczego partyjniactwa i korporacji, autorytety falszywe z transformacji dyktatury bermanowskiego proletatiatu w dyktaturę fałszywych autorytetów, prekariat tj transformowany proletatiat w warunkach kariatywnego zagrożenia egzystencjalnego i p-oprawności paswożytniczego zniewolenia) czyni z antysystemowości wyznawcow JOW z domieszkami monarchizmu itp kandydatów do roli politycznych Don Kichotów. Nawet 20% Kukiz wybrany przez młodzież i przeciwników POPiSU już jest robiony w wiatrak propozycjami refedrendalnymi lewego hrabiego bula.
  Grzegorz Braun miał w Lublinie okazję do zrobienia bezinwestycyjnego filmu o niszczeniu mogił i szczątków więźniow Zamku z okresu 1944-54 na cmentarzxu "przy Unickiej" ale wolał poprzestać na wyglaszaniu swych monarchistycznych lub podobnych antysystemowych przekonań a Kowalskki choć wyraził pisemny porotest przeciw mianowaniu banderowca konsulem Ukrainy w Lubliniem to nie zwrócił sie do Fadka spfelbaumowicza z zapytaniem dla czego nie wyjaśnia Putinowi różnic miedzy przyłącazenie Zaolzia do Polski po nocie protestacyjnej przeciwko przekazaniu Zaolzia z cvałą Czechoslowacją Hitlerowi i formalnie po zgodzie ministra spraw zagr nomen omen Chacha na to wlączenie a wkroczeniem ZSRR 17 września 1939 do Polski na podstawie paktu Ribentrop Molotow. Za zajęcie Zaolzia przepraszal braci Czechow kataSTROFALNY BLIŹNIAK JAROSLAw lecz Putin nie powinien traktować zbyt poważnie tych idiotycznych choć wlaściwych dla sjonistycznego kabotyna przeprosin.
  Tylko praca od podstaw może dać dobre wyniki kandydatom antysystemowym.
 • Grzegorza Brauna należałoby jednak trochę utemperować w niektórych jego zapędach
  Bo chyba zgodzisz się ze mną, że np, owszem, broń dla każdego, ale tylko i wyłącznie w koszarach. Gdzie każdy zdolny do noszenia broni powinien mieć tam swój przydział i co jakiś czas odbywać ćwiczenia.
 • @rysio 23:40:52
  Pełna zgoda, trudno przeciwstawić wielkiej kasie /PSLD/ ruch hobbystyczny, ale jak widać DAŁO SIĘ wpuścić w szeregi magdalenkowej sitwy spore zamieszanie i wywołać popłoch. Może dojdzie do zmian ? Czynnik ludzki jest nieprzewidywalny.
 • @telewidzacy 23:47:22
  Nie wierzę w liberalizm , ale jestem przekonany , że da się ułożyć warunki w którym system wolnościowy może skutecznie funkcjonować. Ale dobre warunki i prawo to nie wszystko bo jeszcze musi istnieć system egzekwowania prawa. I tu liberalizm i jego pochodne zaczynają kwękać , utyskiwać i zawodzić.
  W sprawie filmu to w pewnym sensie się nie dziwię bo spraw jest wiele, ale jeśli działanie ma mieć sens to trzeba wykonać to co się zaplanowało przed tym co podsuwają tzw. okazje od losu. Szczególnie produkcja filmu musi opierać się na jakimś planie - scenariuszu i materiale dowodowym to nie chwilowa okazja ale praca czasem na rok, dwa, trzy…
 • @Jan Paweł 06:30:19
  W zasadzie tak ale można odrobinę inaczej

  https://www.youtube.com/watch?v=P8eiz7othNg

  W sprawie posiadania broni mam podobnie jak wielu znajomych ambiwalentny stosunek. Jednak ma poczucie , że ogólny sprzeciw wynika bardziej z wieloletniej indoktrynacji całego narodu. Za posiadaniem broni w formie szwajcarskiej przemawiają fakty i logika. Najlepszym przykładem , że system jest skuteczny jest skuteczna obrona Finlandii przed sowieckim najazdem. Afganistan też robi wrażenie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31