Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
105 postów 1296 komentarzy

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Anatomia sukcesu Grzegorza Brauna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mimo pewnych niewielkich wpadek Grzegorz Braun może liczyć na dalsze i co ważne zdyscyplinowane wsparcie swojego elektoratu. Na tym można dalej budować .

Chwalebny rycerski cel tej batalii jest ważniejszy niż drobne różnice zdań na temat wyborczych komplikacji.

Debata inna niż wszystkie

Tylko Grzegorz Braun potrafił zaskoczyć spokojem i wyróżnił się godną postawą w gronie pozostałych kandydatów.

Błyskotliwa , a przynajmniej zasługująca na uwagę  w czasie telewizyjnejdebaty prezydenckiej była opcja zaproszenia innych kandydatów do współpracy, skuteczna forma  zaanektowania dobrych pomysłów do   biura doradczego prezydenta.

Wyeksponowane przy Grzegorzu Braunie godło było kolejnym elementem wyróżniającym naszego faworyta.

Odnieśliśmy pierwszy sukces 

To tylko wojna z „całym światem”, a batalia  wobec przeważających sił przeciwnika nie jest niczym nowym w historii Polski. 

Na tle mniejszościowych prawicowych kandydatów Pan Grzegorz Braun uzyskał pozycję niekwestowanego lidera. Wytrwał mimo powszechnej skoncentrowanej   agresywnej kampanii reżimowych PO-wskich aktywistów, katolickich sympatyków PiS- owskiej lewicy i pseudo prawicy , nagonce ze strony wszystkich liczących się mediów oraz „autorytetów”. Zaczynając  od 125 tysięcznego poparcia na przedwyborczych listach jako jedyny prawicowiec dzisiaj ponownie dostałby szansę startowania w wyborach prezydenckich gdyż uzyskał poparcie 113 tys. /wypróbowanych w ten sposób/ wyborców.   

Bezcenne wystąpienie z programem wyborczym Grzegorza Brauna

Wszystkie treści poruszone przez kandydata na prezydenta NIGDY nie miały szansy przeniknięcia do oficjalnych reżimowych mediów . To absolutnie bez znaczenia jak wielka praca blogerów zostałaby wykonana w Internecie. Gdyby nie heroiczna , konsekwentna postawa Grzegorza Brauna to ani jeden ślad prawdy nie miałby szansy na zaistnienie w przestrzeni publicznej, na dojście do uwiedzionych, okłamanych i zahipnotyzowanych mas naszych współbraci.

Straty w ludziach

Niestety pozostali prawicowcy nie uzyskaliby szansy startu w wyborach prezydenckich

Marian Kowalski / RN / strata 112,6 tys. dusz  (-60%) pozostało 75,3 tys lojalnych narodowców.

Jacek Wilk /KNP strata 81,2 tys. dusz (-56%) pozostało 63,7 tys. wyborców

Paweł Tanajno / DB strata 104 tys. dusz (-80%) pozostało tylko 26 tys. uświadomionych

W ogórkowej zupie pięknie utknęła sitwa  PSLD

Magdalena Ogórek /SLD zaczęła z 510 tys. przedwyborczym poparciem , a głosowało na nią ledwie 350,6 tys. (-31%) . Adam Jarubas / PSL / zaczynał z 450 tys. poparciem , a skończył na 203,7 tys. (-45 %).

Mam wrażenie , że układ PSLD grzecznościowo wzajemnie  dubluje sobie głosy na listach przedwyborczego poparcia , szumnie bijąc medialną pianę i mózgi lewakow przed wyborami prezydenckimi.  

Otwarte i natrętnie niepokojące pozostaje pytanie o prawdziwość wyborów samorządowych,  w których to podobno PSL było beniaminkiem Polaków.

Prawda nas wyzwoli … jest przedmiotem pożądania.

KOMENTARZE

 • Tak, Grzegorz Braun.
  Słusznie @autor zauważył, że w zbieraniu podpisów "sztaby" wyborcze kandydatów bezpartyjnych sobie pomagały, bez kasy, bez struktur a dały radę... Sam zbierałem podpisy dla 5 kandydatów i co? Wolno mi.
  (Tanajno, Braun, Kukiz, Kowalski, Wilk)
  Po co? By mogli zaistnieć w "dużych" mediach, wyrazić swoje zdanie.
  Co z tego miałem? Frajdę... nic poza tym, a za korniszona płacili... I ogór z tego!
 • Większość elektoratów glosuje negatywnie lub kompromisowo-politycznie
  Grzegorz Braun podobnie jak Kukiz zbytnio malpowali elementy "programu" oligarchisty korwinistgy Mikkego dodając do nich swój patriotyzm i dobrą wolę. Zmusili nawet Mikkego do uwag np o Poroszence na Westerplatte z banderowskimi wstążeczkami (poprzednio wyrażal swą opinie o Poroszence i janukowyczu jako odpowiednich kandydatach do stanowiska dyktatora Ukrainy). Brak warunkow do korzystno,ści jednomandatowych okręgow wyborczych w Polsce (media wlaSNOŚCIĄ LUB ZALEŻNE OD SJPONISTYCZNYCH LUB PASOŻYTNICZYCH WYDAWCOW, SELERIAT tj "klasa" na etatach lub na czele prosperujących firm strefy nieprodukcyjnej uzależniony od poprawnosci folksdeusch lub sjonistycznego europasożytniczego partyjniactwa i korporacji, autorytety falszywe z transformacji dyktatury bermanowskiego proletatiatu w dyktaturę fałszywych autorytetów, prekariat tj transformowany proletatiat w warunkach kariatywnego zagrożenia egzystencjalnego i p-oprawności paswożytniczego zniewolenia) czyni z antysystemowości wyznawcow JOW z domieszkami monarchizmu itp kandydatów do roli politycznych Don Kichotów. Nawet 20% Kukiz wybrany przez młodzież i przeciwników POPiSU już jest robiony w wiatrak propozycjami refedrendalnymi lewego hrabiego bula.
  Grzegorz Braun miał w Lublinie okazję do zrobienia bezinwestycyjnego filmu o niszczeniu mogił i szczątków więźniow Zamku z okresu 1944-54 na cmentarzxu "przy Unickiej" ale wolał poprzestać na wyglaszaniu swych monarchistycznych lub podobnych antysystemowych przekonań a Kowalskki choć wyraził pisemny porotest przeciw mianowaniu banderowca konsulem Ukrainy w Lubliniem to nie zwrócił sie do Fadka spfelbaumowicza z zapytaniem dla czego nie wyjaśnia Putinowi różnic miedzy przyłącazenie Zaolzia do Polski po nocie protestacyjnej przeciwko przekazaniu Zaolzia z cvałą Czechoslowacją Hitlerowi i formalnie po zgodzie ministra spraw zagr nomen omen Chacha na to wlączenie a wkroczeniem ZSRR 17 września 1939 do Polski na podstawie paktu Ribentrop Molotow. Za zajęcie Zaolzia przepraszal braci Czechow kataSTROFALNY BLIŹNIAK JAROSLAw lecz Putin nie powinien traktować zbyt poważnie tych idiotycznych choć wlaściwych dla sjonistycznego kabotyna przeprosin.
  Tylko praca od podstaw może dać dobre wyniki kandydatom antysystemowym.
 • Grzegorza Brauna należałoby jednak trochę utemperować w niektórych jego zapędach
  Bo chyba zgodzisz się ze mną, że np, owszem, broń dla każdego, ale tylko i wyłącznie w koszarach. Gdzie każdy zdolny do noszenia broni powinien mieć tam swój przydział i co jakiś czas odbywać ćwiczenia.
 • @rysio 23:40:52
  Pełna zgoda, trudno przeciwstawić wielkiej kasie /PSLD/ ruch hobbystyczny, ale jak widać DAŁO SIĘ wpuścić w szeregi magdalenkowej sitwy spore zamieszanie i wywołać popłoch. Może dojdzie do zmian ? Czynnik ludzki jest nieprzewidywalny.
 • @telewidzacy 23:47:22
  Nie wierzę w liberalizm , ale jestem przekonany , że da się ułożyć warunki w którym system wolnościowy może skutecznie funkcjonować. Ale dobre warunki i prawo to nie wszystko bo jeszcze musi istnieć system egzekwowania prawa. I tu liberalizm i jego pochodne zaczynają kwękać , utyskiwać i zawodzić.
  W sprawie filmu to w pewnym sensie się nie dziwię bo spraw jest wiele, ale jeśli działanie ma mieć sens to trzeba wykonać to co się zaplanowało przed tym co podsuwają tzw. okazje od losu. Szczególnie produkcja filmu musi opierać się na jakimś planie - scenariuszu i materiale dowodowym to nie chwilowa okazja ale praca czasem na rok, dwa, trzy…
 • @Jan Paweł 06:30:19
  W zasadzie tak ale można odrobinę inaczej

  https://www.youtube.com/watch?v=P8eiz7othNg

  W sprawie posiadania broni mam podobnie jak wielu znajomych ambiwalentny stosunek. Jednak ma poczucie , że ogólny sprzeciw wynika bardziej z wieloletniej indoktrynacji całego narodu. Za posiadaniem broni w formie szwajcarskiej przemawiają fakty i logika. Najlepszym przykładem , że system jest skuteczny jest skuteczna obrona Finlandii przed sowieckim najazdem. Afganistan też robi wrażenie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031