Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Zagłosuję na Andrzeja Dudę czyli o wyborach mistycznie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Świat nie daje nam żadnej szansy więc… ją wykorzystajmy. Wybory , które odbędą się w niezwykłym symbolicznym dniu czyli w Święto Zesłania Ducha Świętego będą dla naszego narodu wyraźnym znakiem.

 

Idąc do urn liczymy na to, że fałszerstwo wyborcze WSI zmierzy się w boju ze słomianym chwilowym zapałem zmanipulowanej kato-lewicy. Wąż kontra  strach na wróble  

Nie ma tu mowy o cudzie ale o faktycznej konsekwencji wynikającej z kondycji duchowej całego narodu. OTRZYMUJEMY tak jak postępujemy , a szczególnie TAK JAK SIĘ OKREŚLAMY w sprawach podstawowych. 

Wydaje się , że mamy dwa wybory jednak pozostająca w tle wyborów TRZECIA  możliwość czyli magdalenkowa zmowa stron pozorujących konflikt  stanowi dla większości Polaków motywację do ignorowania wyborczej farsy. W tym kontekście rozpoznanie kar oraz przyszłych skutków jest bardzo niepewne, a  bojkot oznacza karę niezrealizowaną , odrzuconą  być może najgorszą.

Wina i Kara

Polska nierządem stoi lecz nie tylko elity pogrążyły się w upadku bo każde środowisko uległo zwiedzeniu.  Wszyscy są niezwykle nowocześni , obojętni na wypaczenia , otwarci na wszelkie nowinki oraz ostentacyjnie zamknięci na Boga i sprawy

Kolejny wybór między zarazą taką czy inną  jest RZECZYWISTĄ konsekwencją naszych poczynań. 

 

Biblijne wybory czyli skrajna nędza , wojna lub pandemia/2Sm24/

11 Gdy Dawid wstał nazajutrz rano, słowo Pańskie następującej treści zostało skierowane do proroka Gada, "Widzącego" Dawidowego: «Idź i oświadcz Dawidowi:

12 To mówi Pan: Przedstawiam ci TRZY  możliwości. Wybierz sobie jedną z nich, a Ja ci to uczynię».

13 Gad udał się do Dawida i przekazał mu następujące oświadczenie: «Czy chcesz, by w tej ziemi nastało siedem5 lat głodu,  czy wolisz przez trzy miesiące uciekać przed wrogiem, który cię będzie ścigał, czy też przyjść ma na twój kraj zaraza trwając trzy dni?  Pomyśl i rozpatrz, co mam odpowiedzieć Temu, który mię posłał». 14 Dawid odpowiedział Gadowi: «Jestem w wielkiej rozterce. Wpadnijmy raczej w ręce Pana, bo wielkie jest Jego miłosierdzie, ale w ręce człowieka niech nie wpadnę!» 15Zesłał więc Pan na Izraela zarazę od rana do ustalonego czasu. Umarło wtedy z narodu od Dan do Beer-Szeby siedemdziesiąt tysięcy ludzi. 16 Anioł wyciągnął już rękę nad Jerozolimą, by ją wyniszczyć, wtedy Pan ulitował się nad nieszczęściem i rzekł do Anioła, niszczyciela ludności: «Wystarczy! Cofnij rękę!» Anioł Pański znajdował się obok klepiska Arauny Jebusyty.

Komorowski, który jest  marionetką zbrodniczej mafijnej organizacji WSI , ich spisków, przekrętów , żydowskich kolaboracji oraz fałszerstw wyborczych jest niekwestionowanym faworytem i praktycznie już stoi nad Polakami  niczym KAT nad swą ofiarą. Jest gwarancją szerzenia sodomickiej gangreny, jest ostoją genderyzmu i promotorem deprawacji dzieci już w edukacji przedszkolnej.  Na tym polu trzeba się jemu i jego obmierzłej trzódce przeciwstawić wszelkimi możliwymi środkami.

Nie warto kalkulowaći zastanawiać się czy taki krok ma szanse powodzenia, ale należy wykorzystać szansę by  się określić. Nie o sprawy materialnego zadowolenia tu idzie ale o tysiąckrotne niebezpieczniejsze zniewolenie dusz współbraci , a szczególnie młodego pokolenia.

W tym przypadku bojkot chociaż ma uzasadnienie wynikające z racjonalnego i materialnego podejścia oznacza brak przewidywania i będzie kardynalnym zaniedbaniem spraw DUSZY POLSKIEJ. Ta POSTAWA może okazać się wyborem najgorszym bo i pierwszej, i drugiej i nawet nie zakończy się na zesłaniu  TRZECIEJ PLAGI.

Symbolizm tego dnia jest w moich oczach wyraźny więc albo skorzystamy z prawa wyboru i świadomie przyjmiemy na siebie należną nam ale tylko jedną karę lub staniemy się głupcami , którym i trzy kary nie wystarczą.

Komorowskiemu , który w moim sercu został wybrany jako wyraźny znak  tego co czeka Polaków  i tym co Władają Systemem Iluzji.

„Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry. Dlatego większy grzech ma ten, który Mnie wydał tobie”

https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg

WSI czyli „kilkuset morderców rządzi Polską”

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31