Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
105 postów 1296 komentarzy

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

ALARM ! Listy czekają na posłów z Trójmiasta.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszelkie partyjniackie legiony walczą zaciekle o to by ulokować swoje nazwiska na listach wyborczych. W komitecie Grzegorza Brauna jest odwrotnie .

Brakuje aż kilkunastu osób żeby zarejestrować listy w pomorskich okręgach.


ALARM ! Listy wyborcze Grzegorza Brauna czekają na posłów z Trójmiasta.

rejestrować listy w pomorskich okręgach.

Jak to możliwe żeby  z a b r a k ł o  kilkunastu „s p r a w i e d l i w y c h” w wielkomiejskim 700 tysięcznym rejonie .

Podpisy poparcia praktycznie udało się zebrać w wymaganej liczbie jednak okazało się , że do szczęścia brakuje list wyborczych z kandydatami na posłów. Bez tego niemożliwe będzie przekucie sukces poparcia wyborczego na rzeczywiste już poselstwo tego ugrupowania.

Brak tych „sprawiedliwych” jawi się niemal jak pozornie abstrakcyjny , nierealny i współcześnie niemożliwy los biblijnych miast zatracenia Sodomy i Gomory.

Dzisiaj okręg 25 sopocko-gdański i 26 czyli Gdynia zdobyły podpisy poparcia lecz mogą utracić tę  przewagę gdyż nie są w stanie sklecić swojej listy sprawiedliwych z powodu braku kilkunastu nazwisk kandydatów na posłów.  

Aż się ciśnie na usta „ proroctwo” - No to się doigrali. Zdemoralizowane „postępowe” Trójmiasto to współczesne siedlisko obłudy i wylęgarnią deprawacji może więc doczekać się losu słynnych miast nierządu.  

 Rycerze z tego regionu zwykle niezawodni tym razem odsłonili tyły, a związali się w boju na innym froncie i właśnie z marszu będą toczyli duchową bitwę w sercu Polski w Warszawie. 

I tak oto może się wypełnić szlachetni rycerze , że nie wy lecz celnicy i nierządnice przed wami wejdą do królestwa. Wejdą bo powiedzą to co wam utknęło w gardle ,odpowiedzą na tę prośbę o pomoc słówko zgody czyli proste TAK. 

Czasu jest niewiele bo do poniedziałku trzeba te listy skompletować 

Zgłaszać się do pełnomocnika: Doroty Maksymowicz-Czapkowska 509 856 276, new_look@op.pl

http://www.grzegorzbraun2015.pl/okregi-wyborcze/

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031