Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Twoja żona ma zostać brutalnie zgwałcona . Proroctwo ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeli zgwałcili Tobie żonę to oddaj im też córkę , jeżeli spalili ci stodołę to daj im podpalić też dom. Jeżeli odetną głowę kuzynowi to podstaw im też gardło brata.

 

 

Tak dokładnie brzmi pseudochrześcijańskie, "prorockie", medialne przykazanie jakie serwują nam plugawi politycy zachęcający do bratania się z islamistami. 

Lewacka wizja społecznego , obleśnego mulikulti  najbezczelniej w świecie, cynicznie gra na uczuciach zdezorientowanych chrześcijan . Nawoływanie do obowiązku chrześcijańskiego wobec islamskich najeźdźców rozbrzmiewa w mediach jak szyderczy diabelski rechot. 

Słyszymy nieustannie pouczenia od polityków czy dziennikarzy i rozmaitej maści pseudonaukowych moralistów o nadstawianiu drugiego policzka , o oddawaniu koszuli i dorzuceniu płaszcza o chodzeniu tam i siam i dalej jeszcze.   

Ci obłudni fałszywi emocjonalni padlinożercy  NIE mają prawa nas pouczać , NIE mają prawa mówić nam, że wyznawcy islamu mają być dla nas najlepszym towarzystwem, że coś jesteśmy im winni.

Jezus NIGDY nie chodził na siłę nauczać tych, którzy nie chcieli słuchać jego nauki, nie leczył też tych , którzy nie chcieli w niego uwierzyć i zwyczajnie z niedowiarstwa czy poprawności politycznej czy to z innego powodu NIE udali się do niego.

Jezus NIGDY ale to nigdy NIE narażał nikogo na śmierć , W sposób bardzo ale to bardzo wyraźny ZADBAŁ aby nikogo nie spotkała żadna krzywda. Tak więc żaden z Apostołów ani uczniów mimo obsesyjnej wrogości otoczenia nie poniósł uszczerbku. Nawet w chwili apogeum jerozolimskiej nienawiści do osoby Chrystusa nikt z bliskich nie ucierpiał.  Cała furia rozhisteryzowanego tłumu skupiła się wyłącznie do koła Jezusa ale tak jak Jezus prosił Boga żadnemu z powierzonych Jemu włos z głowy nie spadł.

To działanie było przez Jezusa zaplanowane i choć to się wydaje niewiarygodne to zostało dokładnie zrealizowane. Amok śmierci nie dotknął nikogo z grupy Chystusa

Dopiero po czasie gdy się zbawienie wypełniło, Jezus zgodził się aby apostołowie , którzy za życia tak bardzo martwili się o to kto z nich jest największy mogli tej wielkości dostąpić. Ponosząc męczeństwo mogli pić z Jego kielicha. Apostołowie sami podjęli to wyzwanie i radością przejmowała ich możliwość  cierpienia z powodu głoszonej chwały Jezusa .

Nie ma tu mowy o narażaniu kogokolwiek wbrew jego woli, a jest ewidentny fakt całkowitej ochrony wszystkich Jezusowi wówczas najbliższych.

Ponadto szczególnie godna uwagi jest postawa Jana, który wytrwał przy Jezusie do końca, i jako jedyny nie stanął przed alternatywą męczeńskiej śmierci. Przeżył Śmierć Pańską bezpośrednio twarzą w twarz z Chrystusem. On również dostał nakaz OPIEKI nad Matką Chrystusa Maryją. 

Islamscy plugawi gwałciciele i bezlitośni mordercy nie mają nic ale to nic wspólnego nawet z (Jemu współczesnymi) zabójcami Chrystusa. Dzisiaj działają świadomie i nie mogą powiedzieć, że nie mogli poznać tej nauki, nie znajdą usprawiedliwienia , że nie znają Chrystusa.

Chrześcijanie nie mogą wprzęgać się w jedno jarzmo z gwałcicielami, mordercami , hordami wichrzycieli. Zabrania tego każda księga Biblii czy to starego czy nowego testamentu. Chrześcijanie mówią islamowi STOP i wiedzą jak powiedzieć PRECZ.

Bóg ochronił swoich po bożemu i my mamy prawo chronić swoich wszelkimi ludzkimi siłami , a z Królem Królów i Panem Panów będziemy niepowstrzymani. 

 

 

Bardzo realnie a wobec ostatnich wydarzeń wręcz racjonalnie brzmią słowa proroctwa. Dzisiaj podobnie jak przed poprzednimi kataklizmami światowymi widać ich źródło i przyczynę znane są narzędzia i środki jakimi jest realizowana.

//www.rozalia.krakow.pl/rc/-poslannictwo.htm

„Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeśli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić intronizację.”

Wszystkie narody, które nie uznają Jezusa swym Królem, zginą……. zginą bezpowrotnie z powierzchni ziemi i już nigdy nie powstaną. Zapamiętaj to sobie, dziecko moje, zginą i już nigdy nie powstaną!!!

KOMENTARZE

 • Brawo!
  -Bardzo potrzebny artykuł. -Tylko tak niewielu ludzi che szukać pomocy tam, gdzie jest jej niezawodne żródło? -Ludzie szaleją pod wpływem szatana i odchodzą od żródla. -Wolą pić truciznę tego świata. http://przemek-sliwka.blog.onet.pl/files/2013/12/EWNGELIA-LUKASZA-18.8.jpg -Tragedia. Pozdrawiam autora i SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • O, I TO JEST SŁUSZNY TEKST
  Jednym z elementów społecznego królowania Chrystusa w Polsce jest uprawianie przez Polaków dyplomacji - czyli dialogu z innymi narodami. Własnie w ramach tego dialogu wpadłem na pomysł - żeby się zwrócić do Niemców z przesłaniem, aby zdymisjonowali Angelę Merkel i całą ekipę uprawiającą ludobójstwo rasistowskie, czyli likwidację w Europie ludów chrześcijańskich, o białej skórze.
  W czwartek 19-go listopada 2015 o godzinie 17:00 zapraszam na ul. Jazdów 12 w Warszawie (blisko Sejmu) gdzie jest Ambasada Niemiec. Zwrócimy się tam po polsku i po niemiecku do elektoratu niemieckiego z prośbą o zdymisjonowanie Angeli Merkel ze stanowiska kanclerza pańśtwa. Krzywda wyrządzona przez tą panią Europie woła o pomstę do Nieba.
  Uczynimy to nasze orędzie w imię Boże, ponieważ na pewno Pan Nasz Jezus Chrystus tego chce. Dymisji Angeli Merkel.
  Nasze działanie jest aktem królowania Jezusa Chrystusa na płaszczyźnie społecznej.
  Oczywiście przez całym wydarzeniem postawimy przed Ambasadą Krzyż.
  +
  Proszę Pana, żeby się Pan włączył w nasze działanie.
  TUTAJ jest link do wydarzenia na fejsbuku:

  https://www.facebook.com/events/1499410173721146/
 • ---KOŚCIÓŁ KATOLICKI jest BEZBOŻNY ! działa przeciwko człowiekowi.
  http://ekumenizm.wiara.pl/doc/1751929.O-co-naprawde-chodzilo-w-tezach-Lutra

  WSZYSTKIE ŚWIĘTE KSIĘGI na ziemi MÓWIĄ o BOGACH !!! to ,że w Polsce mówi się o jednym żydoskim bogu JAHWE - nic dziwnego ! TAK się PODBIJA Narody !.

  JASNY BÓG to nasz słowiański Bóg ! i w takiego wierzmy ! w JASNEGO BOGA !
 • ---------- trzeba mieć wiedzę !!
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/11/alcyon-plejady-terrorystyczne.html
 • @ninanonimowa 06:41:41 Luter to właśnie idealny przykład
  Luter idealny przykład
  Tak jak KRK uratował Lutra przed stryczkiem dając mu azyl za klasztorną furtą taką samą odpłatę dostanie EU za ochronę islamistów

  Herezje Lutra uzasadniają lucyferianizm bo ten odkrył że Diabeł jest Bogiem


  Życiorys Lutra – niewygodne fakty
  http://gloria.tv/?media=634347&language=YiwzPCkSG6u


  Faktyczne dobrodziejstwa Lutra
  http://janusz.neon24.pl/post/123755,protestancki-sodomizm-i-gomoryzm

  http://janusz.neon24.pl/post/119943,luter-ojcem-panstwowego-duraczenia
 • @ninanonimowa 07:07:04 Słowianie byli wielkim zasobnym ...źródłem niewolnictwa
  Słowianie byli wielkim zasobnym ...źródłem niewolnictwa

  http://mediewalia.pl/publicystyka/europe-zbudowano-na-slowianskich-niewolnikach/

  Powrót do tego stanu proponuje współcześnie promuje Rosja a nawet plan dla użytecznych idiotów.

  http://astra.neon24.pl/post/107169,wizja-dugina-z-1998-roku


  Kulty ,rytuały, ofiary i wzywanie rozmaitych demonów prostą drogą do zniewolenia i opętania
  http://syjon.pl/zagrozenia-duchowe

  http://egzorcyzmy.katolik.pl/przyczyny-zniewolenia-nawiedzenia-i-opetania/
 • @ninanonimowa 06:41:41
  Doucz się
  Jezus Chrystus
  Nie ma w innym imieniu zbawienia . To JEST jedyne dane ludziom imię Boga
 • @Eugeniusz Sendecki 05:32:15
  Plan dobry jak każdy inny :)
 • @moher 00:53:29
  Chrześcijanie to nie naiwni głupcy to rycerze Chrystusa
  ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=w3rCMXngzm4

  SZCZĘŚĆ BOŻE !!!
 • @ninanonimowa 06:41:41 Luterański Lucyferianizm
  Luter odkrył diabła w Bogu

  https://www.youtube.com/watch?v=3R3F7UoYMPU
 • @jax 12:01:38
  nie interesuje mnie stanowisko KLECHY zwłaszcza wyszkolonego klechy -JEST NIC !! NIE WARTE !.
 • dla mnie "być miłosiernym" oznacza nie przyjmować uchodźców-najemników
  ewakuowanych z Syrii po przegranej wojence; Jestem Miłosierny dla moich współbraci Polaków, którym tzw. uchodźcy mogą zgwałcić córki. Jest też przykazanie nie zabijaj - oznacza to dla mnie tyle, że nie należy pozwalać na zabijanie moich współbraci Polaków przez terrorystów poprzez wpuszczanie ich do kraju. Lemingi katolickie wolą inne rozumowanie - zabili ci córkę, nadstaw im drugą, jak policzek... Katoliku bądź miłosierny dla współbraci i nie przyjmuj uchodźców muzułmańskich, albo zabij terrorystę, jeśli jest to niezbędne w ramach obrony koniecznej.
 • @jax 11:50:53
  // Jezus Chrystus
  Nie ma w innym imieniu zbawienia . To JEST jedyne dane ludziom imię Boga//


  Jax, uczył Marcin Marcina .......

  "8 Ja, któremu na imię jest Jahwe,
  chwały mojej nie odstąpię innemu
  ani czci mojej bożkom. " (Izaj. 42,8)


  "24 Temu zaś, który może was ustrzec od upadku i stawić nienagannymi i rozradowanymi wobec swej chwały, 25 jedynemu Bogu, Zbawcy naszemu przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego, chwała, majestat, moc i władza przed wszystkimi wiekami i teraz, i na wszystkie wieki! Amen." (List Judy 24,25)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31