Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Ratunek i wielki przełom na miarę Chrztu Polski !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nadchodzi ratunek dla Polski przybywa Król królów i Pan panów.

 

 

Wreszcie pojawiła się realna szansa , że w Polsce dojdzie do epokowego wydarzenia porównywalnego jedynie do Chrztu Polski czy Ofiarowania Korony Polskiej Najświętszej Maryi Panie .

Oto przełomowy fragment Listu , który daje poważną nadzieję , że nastąpiła całkowicie zdumiewająca odmiana stanowiska Episkopatu Polski .

Ojciec Święty polecił,by Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia rozpoczął się 8 grudnia br., w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, a zakończył 20 listopada 2016 roku w uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

W tym czasie połączymy intencje Ojca Świętego z ogólnopolskim aktem przyjęcia królowania Chrystusa i poddania się pod Jego Boską władzę. Uczynimy to w podkrakowskich Łagiewnikach 19 listopada 2016 roku, w przeddzień uroczystości Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

Link do Listu Pasterskiego Episkopatu Polski

//www.diecezja.rzeszow.pl/2015/11/nowe-zycie-w-chrystusie-list-pasterski-episkopatu-polski/

 

Czy obecna władza narodu stanie na wysokości zadania i podejmie duchowe wyzwanie na miarę najznakomitszych w historii władców Polski ? Czy zapisze się na kartach historii jako współuczestnik wyniesieni Polaków na wyżyny. Czy wreszcie nasi konsekrowani i świeccy włodarze otworzą bramy do skarbca nieograniczonej duchowej łaski w ogromnej obfitości ? 

Czy to zasługa głośnej batalii jaką stoczył w Polsce Grzegorz Braun i jego zapaleńcy ?

Lista wielkich walecznych rycerzy w dziele Intronizacji jest długa , lecz przełom nastąpił po brawurowej kampanii bezkonkurencyjnego jeśli chodzi o przekazywanie i nagłaśnianie prawdy Grzegorza Brauna. 

Oczywiście należy oczekiwać , że dopiero teraz rozpocznie się prawdziwa batalia , ze zmasowanym atakiem wszystkich sił zła, które rozgościły się w Polsce i kolaborują z wrogami Polski z naszego regionu. Możemy oczekiwać , że przeciwko Polsce poddanej królowaniu Chrystusa uruchomią się siły zła z całego świata.

Wyć zaczną wszyscy począwszy od agentury prorosyjskiej z ich słowiańskimi dziwadłami i agentury proniemieckiej z całą heretycką luterańską intelektualną maszyną filozoficzną. Przyłączy się, antychrystusowy talmudyczny szowinizm wespół z amerykańskim ortodoksyjnym liberalizmem. Zaatakują pełną parą maglownice mózgu we wszelkich mediach. Ukryci agenci osadzeni w KRK zaczną detsrukcyjną robotę razem z sodomickimi aktywistami oraz pazernymi mafijnymi układami. Lucyferiańska masoneria podniesie jazgot w obłędnym, satanistycznym, mrocznym  spektaklu. Zdeprawowani , skorumpowani politycy staną w zwartym, obleśnym szereg przeciwko Polakom. Wyślą wszelkie swoje wojska łącznie i z osobna. Oczywiście i dla islamistów staniemy się wrogiem numer 1. 

Można liczyć na agresję jakiej nikt nie widział. Ale będą i tacy do tego bardzo liczni niestety straceni , którzy ani istoty , ani sensu walki nie dostrzegą , szeregów wroga nie rozpoznają , będą bezrozumni,  bezwolni jak samotny liść rzucony w ogień. 

Czy w tej sytuacji możemy się dziwić jak wielkim próbom może zostać poddany nasz naród w ciągu bardzo krótkiego czasu . Czy za trzy lata poznamy nasz kraj , nasz region i w ogóle świat ?

Nie mamy żadnego innego wyjścia bo albo określimy swoją tożsamość i wyznaczymy granice albo możemy uznać, że już nas nie ma lecz jeszcze o tym nie wiemy.

Tylko pewne wspólne trwanie przy Chrystusie jest jedyną bezpieczna postawą.

Prawda nas wyzwoli … umocni zwycięstwem !

KOMENTARZE

 • "Wyć zaczną wszyscy," ale "Prawda nas wyzwoli"
  https://youtu.be/zM1rS88aOyw SZCZĘŚĆ BOŻE! -A Polska będzie WWW!
 • @moher 00:18:29
  Będą wyyyć! :)

  " Możemy oczekiwać , że przeciwko Polsce poddanej królowaniu Chrystusa uruchomią się siły zła z całego świata."

  Te siły "unych" już są, ale co tam...

  "Hymn wdzięczności
  31 Cóż więc na to powiemy? Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? 32 On, który nawet własnego Syna nie oszczędził, ale Go za nas wszystkich wydał, jakże miałby wraz z Nim i wszystkiego nam nie darować? 33 Któż może wystąpić z oskarżeniem przeciw tym, których Bóg wybrał? Czyż Bóg, który usprawiedliwia? 34 Któż może wydać wyrok potępienia? Czy Chrystus Jezus, który poniósł [za nas] śmierć, co więcej - zmartwychwstał, siedzi po prawicy Boga i przyczynia się za nami?
  35 Któż nas może odłączyć od miłości Chrystusowej? Utrapienie, ucisk czy prześladowanie, głód czy nagość, niebezpieczeństwo czy miecz? 36 Jak to jest napisane:
  Z powodu Ciebie zabijają nas przez cały dzień,
  uważają nas za owce przeznaczone na rzeź.
  37 Ale we wszystkim tym odnosimy pełne zwycięstwo dzięki Temu, który nam umiłował. 38 I jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani Moce, 39 ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym. "

  SZCZĘŚĆ BOŻE moherku nam i Rzeczypospolitej !! :)))))))))))
 • Dałem 1*
  Panie, a może Pani, Autorko, Autorze,

  czy ze zdrowiem psychicznym u Pani/Pana wszystko dobrze?
  A może chodnik Panią/Pana uderzył w głowę - no to się zdarza, gdy katolik z flaszy pociągnie zanadto?

  Zaręczam, że wyć nikt nie zacznie. Bo tu raczej współczuć i płakać co najwyżej trzeba, że Autorkę/Autora takie nieszczęście wielkie spotkało.
  Choroby głowy - umysłu bardzo są prawie nieuleczalne.
 • @Rzeczpospolita 00:47:12 -Bardzo proszę. -Pierwszy wyjca już się zgłosił.
  -Poczekajcier na następnych. -Tutaj ich na zatrzęsienie. ;)
 • @fan-wolności 00:46:39
  Jednak chłopie ... spamujesz.. przyhamuj co?
 • @Rzeczpospolita 00:47:12płakać co najwyżej trzeba, że Autorkę/Autora takie nieszczęście wielkie spotkało.
  -Auuu,u? czy jejku jejku? :)))
 • @fan-wolności 00:46:39 -Ty nie wyjca?
  -Rozumiem. -Prześmiewca.
 • @Rzeczpospolita 00:47:12
  " A może chodnik Panią/Pana uderzył w głowę - no to się zdarza, gdy katolik z flaszy pociągnie zanadto? "

  I jak? ulżyło? panie lewaku? Pan oczywiście abstynent?
  No... dla mnie Pana wypowiedź jest żałosna.
  Kiedy czegoś nie ogarniam, to się nie wypowiadam panie Kosiur... to są podstawy, jak by to... no niestety, ale podstawowej inteligencji, że tak powiem :))
 • @moher 00:54:22
  I jak widać żydowska płaczka - to do Komentatora "moher" - także przybiegła.
 • @Rzeczpospolita 01:03:16 -Cieniutko płaczusiu...tylko płacz Ci pozostał?
  -Nie stać Cię na coś lepszego?? -Jejku, jejku;)
 • Autorko, Autorze
  "Tylko pewne wspólne trwanie przy Chrystusie jest jedyną bezpieczna postawą."

  Tak, tylko w żydowskiej religii i w żydowskim Bogu jedyny ratunek dla Polaków. Sam św. JPII będzie patronował tej drodze.

  JHS królem Polski - optował za tym nawet zacny bloger K.J.Wojtas, a jak widać są tu także jego akolici.
 • @Rzeczpospolita 01:03:16
  To do mnie? żydowski prowokatorze?
  Po tym też "unych" poznaję, że zawsze kręcą i mataczą..
  Ale pewnie się mylę? czy nie?

  Prosimy wszyscy o nowinki w PiS- jak sam Pan pisze to syjoistyczna partia... z której Pan w Otwocku startował w 2010 roku :))

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

  W końcu każdy idzie za głosem "serca" czy nie?

  pozdrawiam
 • @Astra 01:12:24 -uni" do każdej partii się wkręcą. "Ręka na pulsie"...-:)
  -Ale w PIS-ie jest wielu porządnych ludzi i to boli. -Zły puls. -Pozdrawiam. -Polska WWW! -SZCZĘŚĆ BOŻE.
 • @fan-wolności 01:13:47
  Ten ksiądz to mądry człowiek i zgadzam się z nim :)
  Tylko na pewno nie o takie "znaki" jak Twoje mu chodziło... na pewno nie o takie i doskonale o tym wiesz gościu, jestem tego pewna!

  pozdrówka :)
 • @moher 01:25:20
  W PiS ie jest mnóstwo porządnych ludzi moherku i chodzi o to, że bardzo mozliwe, że chcą nas zmanipulować... dlatego właśnie jestem często krytyczna, tzeba im patrzeć na łapska i tyle!

  POLSKA jest i będzie WWW, tego jestem pewna i żadne "une" nam nie przeszkodzą, jesteśmy wyjątkowi i tyle ! :)))))))))))))))))
 • @Astra 01:29:46 "tzeba im patrzeć na łapska i tyle!"
  -Na ile to tylko możliwe! "jesteśmy wyjątkowi i tyle ! :)))))))))))))))))"-i tak trzymać. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Astra 01:12:24
  Nie, to nie było do kryptosyjonistki "Astra", ale do Autorki/Autora.

  Jeśli potrafi Pani czytać, w nagłówku był anons Autorko, Autorze (w domyśle postu - to dla inteligentnych). Chyba, że to ta sama osoba, czego wiedzieć nie mogę.
 • @Astra 01:26:04 "Tylko na pewno nie o takie "znaki" jak Twoje mu chodziło... "
  -Oczywiście. -Manipulacja.
 • @Rzeczpospolita 01:37:24 Nie, to nie było do kryptosyjonistki "Astra"
  -A czy Astra gdzieś napisała, że to do niej? -A nazwanie ją krypto- to już ochyda. -Manipulant!
 • coraz mniej mnie to obchodzi ale... moim zdaniem :-)))))))))
  Kiedyś już pisałem iż cały świat uważa Jezusa za Żyda. Tak wiec będziemy mieli za Króla dla Polski duchowego Żyda.
  "Króluj nad nami o mój panie Żydzie."

  " Bóg wziął kawałek Erec Isroel , który ukrył się w niebie w momencie , kiedy świątynia została zniszczona , i wysłał go na ziemie i powiedział : " . Bądź moim miejscem odpoczynku dla moich dzieci na wygnaniu " Dlatego nazywa się Polska , Polin , od hebrajskiego POH lin , co oznacza "Tutaj będzie twoje schronisko". Dlatego Szatan nie ma tu władzy nad nami, a Tora jest nauczana i rozpowszechniana na cały kraj . Są synagogi i szkoły , i yeshivahs , chwała Bogu . " i co się stanie w przyszłości, kiedy przyjdzie Mesjasz ? ... " " Jak można zapytać ? W wielkiej przyszłości, kiedy przyjdzie Mesjasz , Bóg na pewno przeniesie Polskę ze wszystkimi osiedlami , synagogami i Yeshivahs do Erec Isroel . Jak inaczej to może być? ' " ( Asch xi)

  Sprawa druga. Poprzez koronacje Jezusa na Króla Polski pozbywamy się pośrednika w relacjach człowiek-Bóg jakim jest Watykan. Państwo które przeklinało polskich Króli oraz walnie przyczyniło się do rozbioru Rzeczypospolitej. Czy myślicie ze teraz będzie siedzieć spokojnie gdy "owieczki od pasterza uciekają"?
 • @moher 01:47:12
  Oj, chyba się moherek zsunął i łepetynka nico podziębiła, bo cosik niedokładnie cytocie wpisy swojej internetowej przyjaciółki. A stoi jak byk napisane.
 • @Stara Baba 01:57:51 -"Kiedyś już pisałem iż cały świat uważa Jezusa za Żyda"-
  -Nie cały świat. -Tylko ci, co nie znają Prawdy. https://youtu.be/eelC6Vw1OiY
 • @fan-wolności 02:03:15
  Według 10 przykazań nie ma żadnego. .... co nie znaczy że wyrzekam się istnienia Jezusa bo to była by nieprawda.
  Skończmy o wierze. To każdego prywatna sprawa. Podałem dwa polityczne aspekty czynu intronizacji Jezusa na Króla Polski.
  Najważniejszym jednak jest pogłębienie rozłamu i podzielenia Polaków.
  Skłóconymi lepiej sterować.
 • @Rzeczpospolita 02:07:03 "A stoi jak byk napisane."
  -Masz halucynacje? -:)))
 • @moher 02:10:13
  O czym ty mówisz? Każda religia jest dogmatem. Prawda natomiast jest rzeczą określoną i zbadaną lub mającą potwierdzenie. Możemy wierzyć że Bóg istnieje. Możemy się do Niego modlić ale nigdy nie możemy mówić że my znamy prawdę gdyż wtedy właśnie kłamiemy. Wiara nie jest rzeczą namacalną.
 • @Stara Baba 02:11:15 -A to dopiero!
  -Pan Jezus uczyni rozłam w kraju , gdzie 98% deklaruje się katolikami? -Chyba zjednoczy. (-Oczywiście, idiotów zawsze paru się znajdzie, którym to będzie przeszkadzać i będą krytykować, jak choćby obecna tu "Stara Baba" ;(((
 • @Stara Baba 02:19:15. "Wiara nie jest rzeczą namacalną."
  -A próbowałeś ją wymacać? -Ja nie muszę.
 • @moher 02:19:23
  No i po co kłamiesz w numerach? Wejdź do oficjalnych danych Episkopatu Polski i zobaczysz ile tak naprawdę do kościoła uczęszcza.
  W niektórych regionach zeszło to w dół nawet do 35%.
  Już kiedyś pan Sendecki zaczął mnie pouczać aby krzyż pisać z dużej litery. Tak wiec wyszukałem mu każdemu dostępne prawa spisane przez Episkopat gdzie pisze jak wół iż krzyż jako nazwę symbolu piszemy z malej litery. Wszystko można znaleźć w źródłach i prawach katolickich.
 • @moher 02:22:57
  No tak, zapomniałem. Wiara ci h...a pokazała wiec znasz prawdę.
 • @Stara Baba 02:30:34 -Powyżej znajdziecie pobożne życzenia
  i kulturę Starej Baby ;)
 • @ autor
  Wspaniała wiadomość!

  Ciekawy jestem, czy po intronizacji Chrystusa, mały procencik ateistów wyniesie się z Polski.
  Może by tak do Syrii? :0 Do Izraela brama zamknięta.
 • @Zdzich 06:51:42- Do
  -Korei Północnej!
 • Po tym całym zamieszaniu jakie się tutaj zrobiło, widać...
  że temat jest nośny. Nie jest to jakaś ściema, bo taka zazwyczaj nie przyciąga uwagi, pomijana jest milczeniem, bo szkoda czasu na odpisywanie i w ogóle czytanie.
  Jak szatan boi się Intronizacji widać po tym, że orędownikowi Intronizacji Ks Kiersztynowi, szatan (poprzez służących mu ludzi) "załatwił" ciężarówkę z piaskiem.
  Być może powłoka doczesna Księdza ucierpiała na tym, ale cała sprawa Intronizacji z całą pewnością zyskała, Tam u Góry, gorącego orędownika.
  Tutaj Ks Kiersztyn (jeszcze na Ziemi) mówi o Intronizacji:
  https://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ&spfreload=10
  Nie ulega wątpliwości, że obecnie na świecie szatan zbiera bardzo obfite żniwo i poprzez swoich ludzi bardzo silnie panoszy się na Ziemi.
  Ostatni naiwny chyba wierzy, że można z nim wygrać samemu, bez Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej.
  Czy ktoś z szanownych adwersarzy może podać jakiś przykład, wygranej walki człowieka z szatanem bez Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej? Bo ja nie znam takiego przypadku.
  Natomiast jak zmierza się z szatanem człowiek, który ma za sobą właśnie Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej można zobaczyć na tym filmie:
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&spfreload=10
 • witaj Jax...
  ...świetna wiadomość, wczoraj kolega koło 8 rano posłał mi esemesa...pomyślałem, że to żart jakiś :))...a to jednak prawda, dzięki za notkę, alleluja i do przodu...:))
 • @Rzeczpospolita 00:47:12
  tak panie Kosiur :)) najwięcej drwią i wyją "straszni bracia", bo oni nie zniosą takiego Aktu Intronizacyjnego w polskiej przestrzeni publicznej, bo jakżeby w Judeopolonii miał królować Chrystus...to by się równało z tym, że Ten, którego ukrzyżowali jednak triumfuje...pan się dziś wyjątkowo wypatroszył :))...pejsy panu wypadły spod beretki...

  ...poza tym szkoda tych słowian, których robicie w wała...no chyba, że udowodnicie, że Słowianie to chazarzy :)))...no coś musicie szybko wymyślić :)))))
 • @Rzeczpospolita 01:11:03
  robisz pan podstawowy błąd wrzucając chazarów i hebrajczyków do jednego wora...myślałem, że masz pan więcej inteligencji ...
 • A dlaczego
  Pan Kosiur nie pisze nic o prawosławnych i Putinie, który jest pobożnym, prawosławnym chrześcijaninem?

  Czyżby prawosławni nie mieli nic na sumieniu?
 • @Talbot 10:22:17
  bo pan Kosiur to Słowianin :))...pobożnie obłapia stare, spróchniałe dęby :D
 • @Rzeczpospolita 01:11:03
  Nie tylko Pańska słowiańszczyzna to niestety kierpce i łapcie czyli jak by nie patrzeć słoma z butów.
  Jestem pod wielkim wrażeniem Pańskiej „godności” i znamiennej dla niewolniczej słowiańszczyzny „honorowej” postawy. Dla pewności ponownie dostawiam linka ujawnionego przez Astrę do materiału , w którym tak haniebnie wyeksponował Pan własną dwulicową obłudę.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html


  Owszem zrobił Pan wiele by osiągnąć rozgłos zyskał Pan reklamę lecz takiej formy powstydziłyby się nawet prostytutki.

  Obawiam się , że Pańskie wezwanie Boga nie odnosi się do Chrystusa i zbawienia z tego Pan nie uzyskasz.

  A PiS jeśli intronizację przeprowadzi to uczyni wielką rzecz i zetrze w oczach narodu wszystkie winy , zaniedbania i błędy.
 • @fan-wolności 01:13:47
  Biedaku przepadłeś bo sobie za wroga obrałeś Boga . Kto przygląda się złu do tego zło z upodobaniem zwraca swoje oblicze. Jesteś w śmiertelnie destrukcyjnej relacji ze złem o ogromnych rozmiarach a to jest jak rodzaj klątwy , której nie udźwigniesz , od której nie uciekniesz i nie wypowiesz.
 • @trybeus 09:33:18
  Witaj Trybusie
  Wielkie święto wczoraj było i wielkie wieści w prezencie otrzymaliśmy .
  Mnie zwaliło z nóg ...

  Prawda nas wyzwoli … wszystkich stojących w prawdzie
 • @Talbot 10:22:17
  Pan Kosiur liczy że i Putin będzie bił czołem przed demonem o czterech twarzach.
  Tyle że Pan Putin daje ten eliksir głupoty dla naiwnych usłużnych użytecznych idiotów , których w śród Polaków też nie brakuje :)
 • @Zdzich 06:51:42
  Ciekawy plan : )))))
 • @moher 00:18:29
  Dobrze , że się ujawniają , nie trzeba ich specjalnie szukać :) szczególnie ważne dla odkrycia tych najbardziej przewrotnych, dwulicowych, zakłamanych o politycznych aspiracjach

  Prawda nas wyzwoli…z mocą działa nawet w ciszy
 • @Astra 00:25:59
  Szczęść Boże !!!
 • @fan-wolności 11:15:25
  Upadek Synów Niewiasty czyli kościoła jest pewny i z pewnego powodu potrzebny bo został wskazany już na samym początku jeszcze w raju .

  Podbicie pięty , zdradzieckie podbicie pięty i zmiażdżenie pięty to bolesny w skutkach UPADEK i może być groźny w walce lecz na szczęście nie okaże się śmiertelny.

  „Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę”

  Z własnego wyboru nie jesteś synem Niewiasty lecz stałeś się sługą i głosicielem mrocznej nauki , nowiny , ekscytującej sensacji złożonej z obrazów malowanych na zlecenie ... węża
 • A jaki obrazek będzie przedstawiał tego pana, idealny czy ten brzydki normalny ?
  W którym to roku podobno mieszko miał przyjąć judeoreligię, 964, 5, 6, 7 ?
 • @jax 10:51:34
  Przyznaję, że ciągle zadziwia mnie łatwość, z jaką katolicy rzucają uroki na każdego, kto wypowie się niezgodnie z doktryną.

  Tak więc może i Pan by przez chwilkę pomyślał, czy jest w stanie ponieść odpowiedzialność za cierpienie jakie komu innemu podrzuca - bo akurat trafi Pan na taką osobowość, że jego podświadomość uwierzy w Pańskie słowa i przyjmie na siebie to brzemię o którym Pan głosi. Niestety na tym polega siła i skuteczność klątwy lub uroku - kiedy osoba ku której jest skierowany uwierzy w inwokację.
 • @fan-wolności 11:48:41
  Niewiele jednak wiesz o Nierządnicy

  http://avepatria.neon24.pl/post/89009,apokaliptyczna-nierzadnica-czyli-syjonizm-jerozolimski

  Watykan nie jest Rzymem, i wzgórz nie posiada , ale i Rzym nie leży na siedmiu ale na trzech wzniesieniach. Czasem pojawia się opinia że dwa wzgórza "siedmiu" wzgórz są największe i dwa najmniejsze , a wynika to z błędnego rozeznania wzgórz.
 • @Krzysztof Szotowicz 13:06:44
  Polska lezy choc jeszcze nie kwiczy.
  W egipcie niezwykle wazna byla para bostw.
  Mamusia i jednoczesnie zona swojego syna - horusa - slonce.
  Teraz trwaja zabiegi zeby ten poganski kult w skryty sposob usankcjonowac w polsce by tym samym przypieczetowac glupote narodu.
  Krolowa nieba wraz ze swoim synem sloneczkiem maja byc duchowymi patronami Narodu polskiego.
  Same krolowanie krolowej nieba to pasmo sukcesow naszego Narodu.
  Pomysl jak pieknie bedzie kiedy dolaczy do niej jej brakujace ogniwo.

  : )///
 • @jax 11:36:08
  //ekscytującej sensacji złożonej z obrazów malowanych na zlecenie ... węża//

  Fakt to sa obrazy powstale na zlecenie 'weza'...dlatego tak zalegaja kazdy kat watykanu, a przylazly z sumeru i egiptu.
 • Chwała Panu Królowi Polski i Wszechświata.
  Pozdrawiam.
 • @Krzysztof Szotowicz 13:06:44
  Myli Pan rozeznanie sprawy od jej kreowania. Czy lekarz który widzi chorobę jest jej przyczyną ?

  Czy obserwator patrzący na muchę w pajęczynie jest tym kto ją tam umieścił ?

  Katolicy są WOLNI od przesądów , uroków i zabobonów nie lękamy się podawania ręki przez próg , luster ,kotów i nie pukamy w niemalowane. Nie zaglądamy z lubością do tajemnic jakie skrywają się pod ogonem demona. Kto się w nich babrze musi się zanieczyścić i z tym brudem życie związać.

  Czcimy Jezusa Chrystusa i cieszymy się świętością wszystkich Jemu bliskich. Słuchamy słów Chrystusa i uczymy się idąc za przykładem wielu apostołów i wspaniałych Świętych Pańskich.

  Prawda nas wyzwoli ... Czyste Słowo
 • @Bibrus 13:31:03
  Chwała Bogu, że jest prawdziwa nadzieja dla Polski i Polaków

  Pozdrawiam
 • @Oświat 19:20:02
  Ale teraz posadza na tronie obok krolowej nieba jej meza i syna horus i wszystko sie zmieni...
  Polska bedzie uratowana...od ratunku...

  : ]]]
 • @Astra 00:25:59
  SPISEK PRZECIW HOMO SAPIENS: „Błogosławiony Zbój, którego zbrodnie są przemilczane…
  czytaj dalej na
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2015/11/22/spisek-przeciw-homo-sapiensblogoslawiony-zboj-ktorego-zbrodnie-sa-przemilczane/
 • @Oświat 19:32:02
  Pisałem o niektórych miejscach z najniższą frekwencją. Ogólnie średnia wszędzie jest wyższa. Nie wiem jednak czy przekracza 50~60%.
  Nie szukałem danych pod tym względem.

  Pragnę jednak zauważyć ze przechodzisz na temat wiary a nie sposobu jej
  promowania i zarządzania strukturami kleru co rzutuje na państwo. Wiara jednak jest osobistym wyznaniem każdego człowieka i nie można nikomu jej negować. Każdy człowiek ma prawo wierzyć w to co uważa za jego wiarę. Nie może jednak narzucać jej drugim osobom.
 • @Oświat 19:32:02
  A co Ciebie to obchodzi gdzie chodzą i co robią? Nie Twój interes!

  W dalszym ciągu 98% Polaków deklaruje się jako KATOLICY, i nie są to "żydo-katolicy" lub "syjonistyczna zgnilizna" jak ich wyzwa Kosiur. Są przeciw żydo-komunie i to jest najważniejsze.
  Boisz się?
 • @Zdzich 20:01:06
  :::::::::::))))))))))))))))) a na KOŚCIÓŁ -SZKOŁA -STRZELNICA -głosowało
  ----1,1 katolików Ha !! ha !!
 • @Oświat 19:14:55
  jeżeli Jezus był żydem, a jego Królestwo nie jest z tego świata, to ...
  mamy przerąbane.
 • @Oświat 21:28:38
  // Czy w ciągu dwóch tysięcy lat istnienia KK, kościół pokazał jakiś rzeczywisty, namacalny dowód istnienie Boga? //

  oczywiście pytanie można odwrócić:
  Czy w ciągu dwóch tysięcy lat ktokolwiek pokazał jakiś rzeczywisty, namacalny dowód na nieistnienie Boga?

  Czy uważasz, że ten świat na naszej planetce (ładnej nawet) jest jedynym światem?
  To całkiem jak w KK, choć i tam zaczynają się łamać w temacie.
 • @Oświat 21:24:39
  Nie jestem księdzem więc mnie to nie dotyczy. Co więcej, Ateizm jest
  odmianą religii która neguje drugą religię. Nie mówi o innej lecz zaprzecza istniejącej nie wnosząc nic w zamian. Jest to wielka różnica. Znaczy to ze stara się na silę wymusić wiarę w coś innego, także niesprawdzonego (np. nie ma Boga). Na dzień dzisiejszy człowieka który nie wierzy w jakąkolwiek religię nie powinno nazywać się Ateistą dopóki nie stara się wymusić na innych ludziach swojego poglądu czyli jego pogląd staje się dla niego religią
  o charakterze zaborczym.
 • I tylko o to chodzi.
  "Podałem dwa polityczne aspekty czynu intronizacji Jezusa na Króla Polski.
  Najważniejszym jednak jest pogłębienie rozłamu i podzielenia Polaków.
  Skłóconymi lepiej sterować"

  >> dokładnie
 • @jax 10:41:25
  "A PiS jeśli intronizację przeprowadzi to uczyni wielką rzecz i zetrze w oczach narodu wszystkie winy , zaniedbania i błędy"

  >> poważnie ? Taki teatralny zabieg wystarczy ?
 • @ekoludek 00:08:42
  //"A PiS jeśli intronizację przeprowadzi to uczyni wielką rzecz i zetrze w oczach narodu wszystkie winy , zaniedbania i błędy"

  >> poważnie ? Taki teatralny zabieg wystarczy ?//


  Naprawde Ciebie to dziwi???

  : )))

  http://i.imgur.com/UuhQbya.jpg
  http://i.imgur.com/Nl2VqKM.jpg
  http://i.imgur.com/hScdGbO.jpg
  http://i.imgur.com/RuRzyLp.jpg
 • @ninanonimowa 20:15:46 "Ha !! ha !!"
  Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. -Nie od razu Kraków zbudowano. -Taka Polka-tradycjonalistka, a do przysłów ludowych się nie stosuje? -Nie tylko Kupałą wszak Słowianin stoi? -)))
 • @ekoludek 00:08:42>> poważnie ? Taki teatralny zabieg wystarczy ?
  Proroctwo o szydercach


  "To przede wszystkim wiecie, że przyjdą w ostatnich dniach pełni szyderstw szydercy, którzy według własnych pożądliwości swych będą postępowali i będą mówili: Gdzie jest obietnica Jego przyjścia? Odkąd bowiem ojcowie zasnęli, wszystko jednakowo trwa od początku świata. Nie wiedzą bowiem ci, którzy tego pragną, że niebo było od dawna i ziemia, która z wody i przez wodę zaistniała na Boże słowo i przez nią ówczesny świat wodą zatopiony zaginął. Obecne zaś niebiosa i ziemia tym samym słowem są odłożone , dla ognia zachowane na dzień sądu i zguby bezbożnych ludzi" (2 Piotr. 3:3 –7 Pallot.).
 • @moher 03:11:52
  Jest tak świetnie i radośnie dla "ninanonimowej", że zastanawiam się dlaczego ona jeszcze zagląda do kościoła i narzeka na system. Opętało tą idiotkę!
 • @Zdzich 06:18:34 -Zawsze jej z dobroci serca polecam żeby poprosiła
  kogoś z rodziny o zaprowadzenie do dobrego egzorcysty, (sama, jak wiesz nie pójdzie, bo mistrzu jej nie pozwoli), ale ona niestety woli Kupałę i Swarożyca. :((( http://m.neon24.pl/3de8dab1d4ce6e6347dfb0da1394d28c,1,1.jpg
 • @moher 07:27:14
  -----------a ty DOUCZ się !!

  Spalę wszystkie antyczne biblioteki , ukryję w lochach pozostałości i napiszę OD NOWA ! losy świata ze wskazaniem NA SIEBIE ! -JA i MÓJ bóg. A takie pelikany jak TY ! OMAMIONE OPARAMI kościelnego kadzidła łykną wszystko !!
  http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=1285
 • @ninanonimowa 09:24:29-No, No.
  -Widzę że jesteś taki nowoczesny barbarzyńca z heglowskim ukąszeniem.
 • @ninanonimowa 09:24:29
  To kabbalizm w całej swojej okazałości!
  Do egzorcysty nie pójdzie, gdyż cały czas spędza z rabinem.
 • @Zdzich 15:58:22 -Mentalnie. -:))) -Bo kabalizm to też opętanie.
  -Z czego ninoczka nie zdaje sobie sprawy. -:(
 • @ninanonimowa 09:24:29Spalę wszystkie antyczne biblioteki , ukryję w lochach pozostałości"
  Ninoczka, to Kościół pieczołowicie przechował wiedzę i osiągnięcia poprzednich pokoleń, to mnisi z Monte Casino z "Benedyktyńską" dokładnością i pracowitością, mnisi Irlandii, ocalili,przechowali i rozpowszechnili na nowo to,co udało im się zachować z antycznych bibliotek, z pożogi niszczycielskich najazdów pogan. I krzewili to nie jak Mahomet przy pomocy miecza, lecz przez misje, pracą ewangelizacyjną. -ty nasiąkłaś fałszywą historią pisaną przez wrogów samego Pana Boga. -Opamiętaj się, póki nie jest za póżno.-Wszak wyrosłaś na drzewie naszej kultury. -Czemu zdziczałaś?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31