Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Ślepa nienawiść do papieża Franciszka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kampania nienawiści prowadzona w mediach wobec papieża Franciszka ma na celu podważenie wiarygodności do całego Kościoła Rzymsko Katolickiego

 

 

Ma spowodować , że ledwo letni katolicy znajdą usprawiedliwienie dla swojej obojętności na Słowo Boże i  zalecenia kościoła. Ma rozbudzić też postawę wyraźnej negacji w kręgach gorliwych tradycjonalistów , które z uporem pielęgnują krytykancką postawę wobec działań Watykanu. Ryk radości budzi jednak w gronie wszelkiej maści heretyków , ateistów , politycznie poprawnych odstępców i liberalnego lewactwa.

Nienawiść jest ślepa, a co gorsze bezmyślna.

W tej szczególnej sytuacji gdy mamy do czynienia z wielkimi wyzwaniami powołany został człowiek o szczególnym charyzmacie. PAPIEŻ CIERPIĘTNIK Franciszek NAZNACZONY jest niezwykłą nawet jak na współczesne czasy ŁASKĄ. Zawiera się ona w filozofii zakonu pozwalającej na stosowanie unikatowego podejścia do każdego problemu oraz aktywności skrywającej się w istocie ZAKONU  JEZUITÓW.

Czemu głupcy bawią się w poszukiwanie symboliki ?

Dla oślepionych nienawiścią, zrobiony z palców znak satanistycznej koziej mordy jest nie do rozróżnienia od znaków jakimi porozumiewają się ludzie głuchoniemi.          

 

 Więcej „tajemniczych” znaków papieża Franciszka

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=h_jcWAS-lDY

Inne spotkania z ludźmi głuchoniemymi i niewidomymi.

https://www.youtube.com/watch?v=l5FLq7-6pf4

 

 

dla pouczenia  o ASL :

https://youtu.be/nhzktuzXTFI?t=35

 

 

 

//www.start-american-sign-language.com/image-files/405x83xi-love-you-sign-language.gif.pagespeed.ic.-tMlA9X1vK.png

 

 

 

//gosc.pl/doc/2325248.Zle-zrozumiany-znak-Franciszka

KOMENTARZE

 • Ta nagonka trwa 2016 lat, nic nowego.
  Wiekszosc ludzi nie ma swego zdania i na tym ta nagonka bazuje.Podsuwanie ludziom gotowe "wlasne zdanie" do gloszenia.Znam bogobojne kobiety, ktore wierza, ze ojciec Rydzyk to diabel wcielony, rozbija sie Maybachem, oplywa w luksusy, bo tak pisalo.
 • Doprawdy
  Osoba urzędowa, głowa państwa, która szanuje swój urząd, tym bardziej papież, żadnej symboliki z ,,języka migowego" stosować nie powinien. Po to są tłumacze. Tym bardziej, że sataniści też czynią takie znaki. To jest niepoważne. Papież to nie celebryta, a osoba, która powina zachowywać się godnie i dostojnie i całkiem zrozumiałe, że wielu osobom się takie akty nie podobają. Podobnie jak muzyka rozrywkowa w czasie mszy, albo jakieś tańce. Jak chcę tańce i rozrywkę, włączam telewizor, albo idę do knajpy. Kościół powinien być miejscem modlitwy i zadumy i tego tam oczekuję, a nie jakichś wygibasów.

  Przypisywanie ,,ślepej nienawiści" każdemu, kto krytykuje papieża, czy Watykan, w tym wielu osób głęboko wierzących, zaniepokojonych jego słowami i czynami, jest ciekawym przykładem nowomowy na temat ,,mowy nienawiści", tym razem z prawa, nie z lewa.
 • @Lotna 17:45:55
  Papież powinien powiedzieć ludziom głuchoniemym, że ich kocha... przez tłumacza, bo kretyni mogą zmanipulować jego gesty i kłamcy w rodzaju rouxa wykorzystać je w celu ośmieszenia samych siebie? A zwrócenie uwagi Pinokiowi, że łże to... "mowa nienawiści"? Dobrze Cię zrozumiałem?
 • @kimur 19:47:17
  Wyraziłam się jasno i wyraźnie po polsku, a co z tego zrozumiałeś jest Twoją sprawą, a raczej problemem, bo wygląda na to, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną.
 • @Lotna 22:06:42
  Tak, tak... jasno... kłamcy są ok, a za papieży mają mówić tłumacze... czy ja coś mówię:)))?
 • Przeciwko ślepej nienawiści
  .
  jestem naturalnie, w ogóle jestem przeciwko nienawiści, bo ta jest złym doradcą.

  Ale co uczynić z rozważnymi wątpliwościami odnośnie działań papiestwa

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  co uczynić z tym do dziś nie zaspokojonym pytaniem:

  „Kto by był w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ? ”

  a przecież odpowiedź na to pytanie musi być podstawą rozważań KAŻDEGO katolika, inaczej grozi mu śmiertelny grzech współdziałania z antychrystem.

  Jak należy rozumieć wsparcie papieża dla ostatniej inwazji na Europę ?

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

  A czy papież z równym zaangażowaniem wezwał katolików i kraje w których oni dominują, do wsparcia najbardziej na świecie prześladowanych grup religijnych, także a nawet szczególnie w krajach islamskich, jakimi są chrześcijanie. Tak czytelniku, co wiesz z mediów, w tym z mediów watykańskich, o prześladowaniach chrześcijan, o tym, że n.p. Turcja, która odgrywa kluczową rolę w inwazji migrantów, zabrania się chrześcijanom budowania świątyń, to można było z biedą znaleźć w mediach pozasystemowych ?

  Media systemu w całej UE donosiły o prześladowaniu Jezydów, bębniono parę tygodni tylko o Jezydach, a co z innymi, co z chrześcijanami. Czy głosy kapłanów chrześcijańskich z Syrii czy Iraku nie dotarły do Watykanu ?

  A czy któryś papież oburzył się w ostatnich dziesięcioleciach, że Żydzi okupują święte obiekty chrześcijaństwa na terenach Palestyny, utrudniając dostęp i szykanując chrześcijan, starających się odwiedzić te święte miejsca. Czyż nie jest to obrazą dla chrześcijan, że Żydzi, którzy skazali Jezusa na śmierć, opanowali także świątynię jego grobu, i zagrażają nawet egzystencji tego świadectwa ich zbrodni ?

  Jestem przeciwko nienawiści, ale także przeciwko bezmyślnemu wielbieniu w rodzaju wycia przez motłoch „santo subito” po śmierci JP II. I nie chodzi o znaki paluszkami, ale o ZNAKI czynów.
 • @kimur 22:23:05
  ,,Czy ja coś mówię:)))?"

  Owszem, bredzisz i mataczysz.
 • @Lotna 18:53:24
  To, że Ty czegoś nie rozumiesz, to standard... ale nic więcej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31