Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Atak na polskie banki a niewyobrażalne wyłudzenia VAT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Masywny atak na polskie Banki zbiega się w czasie z zatrzymaniami czołowych figur działających w świecie przestępczym.

 

 

 Nieoficjalnie od dawna mówi się , iż bossowie rozmaitych układów mafijnych  od lat czerpali ochronę ze współpracy z byłymi oficerami  służb specjalnych. Skala procederu wyłudzeń powinna jednak poważniej zastanowić gdyż wygląda, na to że mamy do czynienia z najbezczelniejszym w świecie haraczem jaki polscy urzędnicy państwowi opłacali obcym agenturom czyli pośrednio obcym państwom . Jeżeli weźmie się pod uwagę skalę, a mówimy tu nawet o niewyobrażalnych kwotach 65 miliardów  PLN rocznie to wskazuje jak wielkim budżetem musi operować tego typu organizacja. Mało prawdopodobne aby gangsterzy, których ktoś wbił w białe kołnierzyki byli w stanie skonsumować taki majątek bez naruszenia równowagi militarnej między tzw. państwem prawa i strukturami przestępczymi. Gdyby tak było to Polska w ciągu dziesięciu lat rządów poprzedniej ekipy zmieniła się w pole walk ulicznych i mafijnych porównywalne do Wenezueli , Hondurasu czy Kolumbii. Jakieś mocarstwo przezornie drenowało środki z naszego lewicowo liberalnego RP-Lu zostawiając rodzimej mafii zadowalające wacikowe . Przydał się też  udział lokalnych banków do przepracowania przynajmniej części kasy , przepuszczenia jej przez rachunki banków spółdzielczych lub skoków ,których kontrola może być utrudniona ze względu na głośne postępowania likwidacyjne. Tak czy inaczej gdzieś ta kasa powinna wypłynąć lecz utknęła w systemie bankowym.

Rząd PO z rozmysłem opracował  system przyjazny dla usystematyzowanego wyłudzania podatku VAT. Jak można nazwać ministerialne zalecenie o wzmożonej kontroli krajowych podmiotów na rzecz odstąpienia od kontroli podmiotów z kapitałem zagranicznym ? W praktyce oznaczało to, że otwarto szeroką drogę do wyłudzenia zwrotu podatku VAT dla transakcji dokonywanych na styku obrotu zagranicznego. Sprawa nietykalności dotyczyła bardzo wielu określonych spółek często wydmuszek zaangażowanych lub powiązanych kapitałowo z innymi firmami zlokalizowanymi w rajach podatkowych. Niebagatelne jest też ewidentnie potrzebne zaangażowanie pewnych struktur wewnątrz urzędów skarbowych, których nikt chyba i nigdy nie zweryfikuje.

Po zmianie władzy złoty biznes się urwał, i agendom sąsiednich mocarstw gwałtownie wyschły dochodowe źródełka wypływające z polskiej kasy państwowej.

https://www.youtube.com/watch?v=_C6ptq5YujQ

 

Atak na banki może oznaczać, że niewyobrażalne pieniądze z wyłudzeń podatku VAT nadal są w Polsce w naszym systemie finansowym , lecz na skutek gwałtownych i nieprzewidywalnych zmian kadrowych oraz tzw. repolonizacji banków coś poszło inaczej niż oczekiwano. Numer na banknocie przestał się zgadzać z  kodem dostępu. KNF przymykający oczko na aferę Amber Gold może być ostatnią ścieżką dostępu do zagubionej przez obce służby w bankach fortuny. Co jeżeli druga połówka banknotu się znajdzie ? Ciekawe jak na znalezisko zareagują straszliwi kilerzy z PiS ?  

https://www.youtube.com/watch?v=6u_XTrKFJmU


Ataki na polskie banki

//www.rp.pl/Banki/302039950-Cyberprzestepcy-atakuja-banki-w-Polsce.html

 

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/wlamania-do-kilku-bankow-skutkiem-powaznego-ataku-na-polski-sektor-finansowy/

  NIK o ciekawych konsekwencjach zaleceń ministerialnych

https://www.nik.gov.pl/plik/id,6385,vp,8152.pdf

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-o-kontroli-firm-z-udzialem-kapitalu-zagranicznego.html

//ksiegowosc.infor.pl/podatki/urzad-skarbowy/kontrola-podatkowa/724640,2,Firmy-z-udzialem-kapitalu-zagranicznego-unikaja-opodatkowania-organy-podatkowe-i-skarbowe-zawodza.html

//www.polskieradio.pl/42/1699/Artykul/1485447,Druzgocacy-raport-NIK-aparat-skarbowy-nieskuteczny-wobec-firm-transferujacych-dochody-z-Polski

//wpolityce.pl/polityka/261465-zagraniczne-spolki-niewystarczajaco-kontrolowane-nik-alarmuje-urzedy-skarbowe-nie-przeprowadzaly-skutecznych-dzialan-ktore-zapobieglyby-uchylaniu-sie-od-placenia-podatkow

//orka2.sejm.gov.pl/INT7.nsf/klucz/088552EF/%24FILE/i33559-o1.pdf

//www.mf.gov.pl/documents/764034/928259/Wyci%C4%85g+z+zada%C5%84+urz%C4%99d%C3%B3w+kontroli+skarbowej+na+rok+2014

 

KOMENTARZE

 • Witaj - jax
  Widzałem, że odwiedziłeś też nwonews.

  "mamy do czynienia z najbezczelniejszym w świecie haraczem jaki polscy urzędnicy państwowi opłacali obcym agenturom "

  Tu jest coś o obcych agenturach: Wygrać gospodarkę – Supertajny oddział „Y”
  https://wzzw.wordpress.com/2009/10/14/wygrac-gospodarke-supertajny-oddzial-y/
 • Poprawne rozpoznanie objawów ale dziagnoza ślepa~, fałszywa, nie dociekliwa
  Objawy w postaci miliardów wyprowadzanych w karuzelach VAT owskich są ewidentne. (tak jak ewidentna jest świadoma ślepota PO w tej sprawie).

  Pytanie kto jest organizatorem (PO pewnie tylko sługus lokalny globalnego decydenta wykonujący jego polecenia).

  Można zadać sobie proste pytanie. Czyim sługusem jest PO ? Do kogo biega ze skargami, kto lansuje Buzka, Donka, Lewandowskiego i wielu innych PO wców w UE ? Kogo oni w tej UE popierają.
  Odpowiedź zna każdy. To oczywiście ciocia Merkel.

  NO nasuwa się natychmiast następne pytanie.
  Kim jest ciocia Merkel ?
  Oficjalnie jest Niemką z pochodzenia żydówką ale czy reprezentuje interesy Niemieckie ?
  Ostatnie wydarzenia z uchodźcami pokazują wyraźnie że Merkel nie reprezentuje interesów narodu Niemieckiego a wręcz przeciwnie.
  To kogo ciocia Merkel reprezentuje ?
  A kto wspierał, organizował i finansował masową emigrację islamistów do Niemiec a szerzej do Europy ?
  Wychodzi nam jedno nazwisko .. SOROS.
  A kogo reprezentuje Soros ? To ten animator kolorowych rewolucji, autor planu podboju Polski (to też była kolorowa rewolucja) autor i sponsor niezliczonych zbrodni i grabieży na tle kolorowych rewolucji.
  (Polskę też ograbił z majątku narodowego i zniewolił)

  A ja Soros to jesteśmy w domu .. globalnej mafii żydowskiej z Rotshildami w Europie i Rockefellerami w USA.
  To oni i reszta mafii żydowskich globalnych oligarchów rządzi światem zachodnim.
  To oni podejmują wszystkie kluczowe decyzje o kierunkach polityki
  "wolnego" zachodu. To ich media mówią nam co mamy myśleć kogo kochać a kogo nienawidzić.

  No to już wiemy kto doi ponadnormatywnie Polskę karuzelami VAT.
  Ponad normatywnie bo przecież całkiem legalnie Polska dojona jest na ciężkie miliardy przez globalną lichwę (systemowe zadłużenie), przez przejęcie rynku Polskiego, przez wyzysk polskiego pracownika, wyzysk polskiego konsumenta, przejęcie polskiej niegdyś bankowości, rynku ubezpieczeń, ... nie udało się przejąć w całości rynku opieki medycznej (o co PO walczyło z całych sił).

  Jak widać twórcy karuzeli VAT owskich pozostaną bezkarni a ukarane zostaną jakieś płotki słupy które nie miały pojęcia dla kogo pracowały.

  To nie żadne tam WSI czy inne PRLe to globalna mafia żydowska i tyle.
  a że ma i miała swoich w strukturach PRLu tak jak swoich na wszystkich istotnych szczeblach władzy w Polsce po 89r to chyba oczywiste.

  Tak wygląda "demokracja" we wszystkich państwach tzw zachodu.
  Niemcy to kraj okupowany od II wojny światowej i rządzony przez żydów... którzy Niemców szczerze i zasłużenie nienawidzą.
  Polski żydzie nienawidzą w podobny sposób i też od 89r rządzą bez cienia litości. (Niemcom dano więcej socjalu by siedzieli cicho i siedzieli cicho).

  Jeszcze raz podkreślam poprawna diagnoza to globalna mafia żydowska a raczej syjonistyczna by nie urazić uczciwych żydów.
  WSI to mogła być struktura walcząca z tą mafią, struktura usiłująca zachować resztki Polskiej gospodarki w Polskich rękach.

  Zaciekła walka z WSI toczona przez Macierewicza potwierdza taką tezę.
  Macierewicz nie służy narodowi Polskiemu to widać gołym okiem.
  Reprezentuje typowo żydowską moralność, dla niego fakty nie mają znaczenia a o tym co jest "prawdą" a co "kłamstwem" decyduje potrzeba, interes kłamcy. Widzimy to na co dzień przez 24 godziny na dobę w żydowskich mediach i tych światowych i tych polskojęzycznych.
 • @Oscar 17:09:11
  "WSI to mogła być struktura walcząca z tą mafią, struktura usiłująca zachować resztki Polskiej gospodarki w Polskich rękach.

  Zaciekła walka z WSI toczona przez Macierewicza potwierdza taką tezę.
  Macierewicz nie służy narodowi Polskiemu to widać gołym okiem."

  Jak natomiast umieściłby pan takie zjawiska jak:

  - Seryjny samobójca - pojawił się w przypadku FOZZ - Kryże (!) zdążył wydać jakieś tam wyroki. Małe i dla płotek, ale jednak.

  - Sama afera FOZZ - kto ją Pana zdaniem w takim przypadku zorganizował?

  - Dlaczego nie są eliminowani przeciwnicy ponownego wprowadzenia Ustawy Wilczka?

  Dla mnie oczywiste jest, że chłopaki ze wsi mają na usługach "seryjnego", ale nie koniecznie tylko on może działać na terenie Polski...

  Dzięki za podsunięcie pomysłu.

  Serdeczności.
 • @ Autor
  Oczywiście daję 5*.

  Ciekawe czyje interesy w tak przedstawionym temacie reprezentowałby młody Kornela?

  Potrafi Pan to jakoś wkomponować?

  Ukłony
 • @Oscar To dobrze, że poruszył Pan literalnie temat WSI
  Włączenie wątku żydowskiego w łatwy sposób potrafi zatuszować wszelkie pokrętne, a szczególnie bestialskie lecz jednak inne działania taktyczne. Dla wszystkich , którzy chcą kryć swoje działania w czyimś cieniu to bardzo wygodne. Strategicznie owszem ten element jest kluczowy jednak nie jedyny są jeszcze mnogie wielokulturowe potężne nawet militarnie siły azjatyckie, że o azjatyckim wieloobszarowym podziemiu nawet nie wspominam.
  https://youtu.be/rE2yGuXGQ_8?t=853
  Ale wracając do WSI w ogromnym skrócie
  Najpierw SOWIECI szkolili w Rjezaniu swoją agenturę , a później z tych ludzi powstaje Informacja Wojskowa gdzie oficerowie byli funkcjonariuszami sowieckiego Smierszu pod bezpośrednim nadzorem sowieckiego NKWD z niej po wcieleniu do MON w 57 roku wywodzi się WSW a z tego w prostej linii WSI. Często są to dokładnie ci sami ludzie w przemianowanych strukturach. Myślenie o nich jak o zbawcach zwalczających układ Rothschildowski to pomyłka. W końcu to oni wprowadzili Polskę na orbitę tego banksterskiego układu /art. 220 konstytucji/. Dogadali warunki kooperacji więc w wielu głównych dziedzinach życia PRL nie różnił się od obecnego RP-Lu. Zamordyzm mamy zagwarantowany systemowo i ustawowo. WSI wprowadziło układy zawarte z banksterami by zachować bezpieczeństwo finansowe przez kontrolę nad bankami i przedsiębiorstwami lokalnymi oraz wejście na szersze międzynarodowe wody. Nadal jest jednak związane z mocodawcami zza wschodniej granicy ta struktura bezwzględnie wręcz brutalnie obowiązuje.
  Ludzie z czapy WSI od początku mają ideologiczny rodowód stalinowski i historycznie ciąży na nich odpowiedzialność za krwawe represje, ale do dzisiaj cechuje ich bezwzględność , terror i absolutną lojalność wobec wschodnich mocodawców. To ludzie bardzo kreatywni inteligentni , doskonale wyszkoleni lecz absolutnie źli.
  https://youtu.be/rE2yGuXGQ_8?t=853
  Czemu na początku wspomniałem o Azji ? Mentalność azjatycka jest w istocie tym co cechuje Rosję brak tego zrozumienia łatwo pakuje nas w pułapkę rzekomej słowiańskiej solidarności. Azjaci łatwo nas Polaków rozgrywają tym sentymantalizmem machając nam przed oczami strzępami historycznych związków jakie tam pozostały po narodach , które przez wystarczająco długi czas były w kręgu naszej kultury. Nasza pycha nas oślepia więc chcemy widzieć w Rosji to co nam wygodniejsze, łatwiejsze w percepcji lecz Rosja to istota i esencja Eurazji więc z łatwością radzi sobie z naszą próżnością. My Polacy mamy szczególny problem z pojmowaniem tzw. rosyjskiej duszy bo jej głębia tkwi w obcej nam Azji.

  Prawda nas wyzwoli ... jest światłem duszy.
 • @Jasiek 20:14:47 Dziękuję :)
  Co do młodego od Kornela to nie miejmy złudzeń gdyż on jest orędownikiem tajnego paktu TTIP i CETA więc ujawnia , iż pracuje na rzecz korporacyjnej globalizacji i nie ma tu różnicy czy PO czy PiS bo będą realizować jeden strategiczny cel. Niektórym się jednak wydaje, że na globalnym torcie mogą sami wykrawać swoje kawałeczki, a za to inni z góry założyli, że im /o ile w ogóle / spadnie okruszek z niemieckiej porcelany. Czy młody od Konrada chce coś zrobić w tej konkretnej sprawie? Będzie wolał się zasłonić działaniami tzw. aparatu sprawiedliwości ? PiS zajmuje się pozorowaniem załatwienia pewnych ważnych spraw niezgodnych z układem / Smoleńsk , aborcja , IPN , aneks WSI , obrona art. 220 / . PiS jak inni Bolki ponownie marnuje polską szansę na ważną historyczną przemianę. Zobaczymy to niestety dopiero po owocach. PO zostawiło same smrodliwe zgniłki lecz po PiS też chyba będzie garstka bardzo przypadkowych korzyści taktycznych

  Prawda nas wyzwoli … zrobi to bez szumnych popisów.
 • @Talbot 15:22:20
  Witaj Talbot
  Przekazuję wyrazy szacunku dla Twojej wytrwałość w pielęgnowaniu newonews.pl Jak już się odezwałem to najpierw zrobiłem wrzutkę w „starych śmieciach”. Znam sprawę oddziału Y i kiedyś o tym wspominał w sieci Witold Gadowski ale dzięki za wstawkę warto sobie odświeżać te sprawy.
  Pozdrawiam
  j.
 • @jax 23:41:41
  Zobacz co się dzieje z ludzką świadomością. Niektórzy nadal uważają, że WSI to polscy patrioci.
  Ruska propaganda, zrobiła niektórym wodę z mózgu.
  Ręce opadają...
 • Ciekawy artykuł
  Aczkolwiek "Rząd PO z rozmysłem opracował system przyjazny dla usystematyzowanego wyłudzania podatku VAT" - to trochę jak teoria spiskowa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31