Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

YOU chcesz w TUBE ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie rozpoczął się bezprecedensowy atak globalnej korporacji na polskie internetowe portale informacyjne.

 

 

W wyniku działania korporacji skasowano setki wyjątkowych autorskich filmów, komentarzy i  opracowań, zamknięto konta na YouTube , FB i skrzynki mailowe autorów.

Sprawa dotyczy kilku naprawdę popularnych kanałów oraz wielu drobniejszych youtuberów. Co łączy dyskryminowanych publicystów ? Ich patriotyczny zaangażowany charakter wypowiedzi.

Cała sytuacja dziwnie zbiegł się ze zmianami w polskim rządzie. Obawiam się , że korporacje doskonale zdają sobie sprawę z tego , że już teraz mogą sobie pozwolić na takie kroki. Rząd którego premier deklaruje poparcie , a nawet kieruje wysiłki na rzecz prymatu globalnych korporacji znalazł się w ciekawej sytuacji. Korporacje przesłały wyraźny sygnał do premiera Morawieckiego, którego treść brzmi „sprawdzam”. Dla nas wszystkich ceniących sobie narodowy charakter wolności nastał nagle czas oporu ale i obserwacji. Nie przegapmy ważnych znaków jakie zostawi po sobie działanie rządu w tej sprawie. Tak się przypadkiem składa , że w tym newralgicznym punkcie historii obowiązki ministra cyfryzacji pełni właśnie premier Morawiecki. Przypadkiem ?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Wq0pYM9PDiY

https://www.youtube.com/watch?v=3HaYRtbVlx4

https://www.youtube.com/watch?v=kGTFrpCvZIc

https://www.youtube.com/watch?v=GMyN7in8SYc

 

Nowe namiary na WRealu24 :

https://wrealu24.tv/?utm_source=youtube&utm_medium=top-link&utm_content=live

KOMENTARZE

 • @
  //14 grudnia 2017 F.C.C (Federal Communications Commission) republikańska (Trumpowa) Federalna Komisja Łączności swoim postanowieniem zniosła neutralność internetu. Co umożliwia dostawcom internetu sterowanie dostępnością stron w sieci oraz wprowadzenie dodatkowych opłat za różne usługi.//

  Trump jest trochę ograniczony pierwszą poprawką stąd nie może tak jak w Europie zastosować otwartej cenzury w sieci stąd to jego działanie.

  W Europie natomiast Facebook wybudował w Essen centrum cenzorskie zatrudniając 500 osób podobne działa już w Berlinie. W sumie ok 8 tys ludzi zatrudnia w tym fachu

  Pod przykrywką walki z tzw "fake news" i "hate speech" wprowadza się restrykcje w mediach na ogromną już skalę w świecie.

  Głównym powodem cenzury w sieci na taką skalę jest walka z rewizjonizmem m.in. tzw holocaustu. Kto nie zdążył przeczytać wartościowych książek umieszczanych w sieci za darmo na temat holomitu ma coraz mniej na to szans.

  Uderza się w strony patriotyczne min na youtube, bo wg żydów patriotyzm to nacjonalizm.

  W tej żydowskiej cenzurze ręka w rękę współpracują rządy USA, Rosji, Niemiec.

  Putin przepisał dosłownie niemiecką ustawę i zastosował w Rosji.

  Wprowadzona ostatnio od 1 stycznia 2018 najbardziej restrykcyjna ustawa przewiduje ogromne finansowe kary dla właścicieli stron, które nie zlikwidują w bardzo krótkim czasie wpisów, filmów o charakterze nacjonalistycznym.

  -----------------------------------------------------------------------------------------

  /Facebook to hire 500 workers in Essen to delete hate speech//

  //Worldwide, Facebook plans to increase the number of its employees who review and delete content on the site from 4,500 to 7,500.//

  https://www.thelocal.de/20170809/facebook-to-hire-500-employees-in-essen-to-combat-hate-speech-socialmedia

  PS
  Trump darował karę 5 mega bankom oskarżonym o korupcję i fałszerstwa. Poprzednio to samo zrobił Obama.

  http://thefreethoughtproject.com/trump-pardoned-megabanks-owes-millions-rampant-fraud-corruption/
 • @
  ..to wynik działalności niejakiego pana Danielsa, który rozpanoszył się na tym poletku i dyktuje warunki...mamy nowego, izraelskiego namiestnika w dystrykcie Polin i niestety pan Prezes z Żoliborza stał się jego zakładnikiem...zresztą nie tylko, nawet Ojciec Dyrektor stał się zakładnikiem...wystarczyło 10 lat, aby eskimośkie qrwy opanowały wszystko...no szkoda, ale taki nasz chyba parszywy los...
 • @trybeus 20:06:37
  Mozna sie bylo tego spodziewac.Najbardziej szowinistyczny i rasistowska strona(tzn. syjonizm) zamyka mozliwosci wypowiedzi strony przeciwnej.
  Jak moze np. ofiara stosowac obrone konieczna albo sie zabezpieczac skoro koliduje to z "prawem" agresora do lupu.
 • @trybeus 20:06:37
  "..to wynik działalności niejakiego pana Danielsa,..."

  Że też się nie skapnąłem...
  Ach, jak teraz wszystko wyraźnie widać.

  Pozdro!
 • @ Autor
  5*

  Ciekawe kto tu pałuje... czyżby wspomniany przez Trybeusa
  JD zapuścił macki/mycki?

  Pozdro!
 • @mac 20:50:31
  Ja bym się nimi nie przejmowała. To są ich serwisy i oni ustanawiają co im wolno, a czego nie wolno. Internet nie znosi próżni. Kiedyś nie było Google i FB a były inne serwisy i usługi społecznościowe. Teraz też będą powstawać. Tylko znowu trzeba będzie zaczynać od nowa. Czy ludzie się dowiedzą o tych nowych serwisach? W obecnej dobie powinno to nastąpić bardzo szybko (dla zainteresowanych). W PRL zrobiono badania jaką "prędkość" ma plotka. Było to 100 km/tydzień. A wtedy mało osób miało stacjonarne telefony, a o Internecie nikt nie słyszał.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031