Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
108 postów 1349 komentarzy

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Jeśli twoja macica jest ci powodem do …

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy człowiek ma prawo do rozporządzania swoim ciałem . Więc ci którzy tego pragną niech tak mają i niechaj im się te marzenia spełnią.

 

 

Każdy ma prawo odrąbać sobie rękę lub nogę ,może też wyjąć sobie oko i tego suwerennego prawa przecież trudno mu odmówić.

Zwykle w przypadku poważnych samookaleczeń mówi się o dysfunkcji psychicznej . Próbuje się takich ludzi leczyć , buduje się nawet modele zachowania , bada się podłoże psychiczne , społeczne, środowiskowe .

Uporczywie chroni się ludzi ułomnych przed dziwaczną auto-ekspresją, a często kieruje się ich na przymusowe leczenie.

Tylko w nielicznych przypadkach dopuszcza się by człowiek dobrowolnie się okaleczał.

Społeczeństwo nie dopuszcza do tzw. społecznej świadomości , że pewni ludzie muszą dopełnić własnego okaleczenia , że jest to dobre dla tych ludzi i dla społeczeństwa. Ciężko uznać , że pewne wybory mogą stać w zgodzie z moralnością, a szczególnie gdy nie będą przyczyniały się do eskalacji śmierci.

Można dobrowolnie przyjąć cierpienie, można trwać w swoim postanowieniu mimo okoliczności , które będą skutkowały cierpieniem, można poświęcać się przyjmując cierpienie, a nawet WŁASNĄ śmierć. 

To nasze biedne zagubione społeczeństwo od lat daje się wmanewrować w paskudną rozgrywkę , zamiast brać pod uwagę oczywiste , proste i równie radykalne (niczym wybór między życiem i śmiercią) rozwiązania 

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle więc niektórzy mężczyźni lecą za agresywnymi babsztylami, dają się wmanewrować w szlachetnie brzmiące gry pozorów. Zadaję sobie po cichu takie pytanie.  Ilu z tych „szlachetnych” wojowników o prawa kobiet ma świadomość, że mogą aktywnie  pozbyć się również czegoś więcej niż tylko plemników?

Zastanawiam się ilu aktywistów i aktywistek krzyczących o prawie do dysponowania swoim ciałem jest w stanie prawdziwie i w życiu zastosować swoje radykalne deklaracje.

Warto UDOSTĘPNIĆ wszelkim krzykaczom  możliwość aby swoim ciałem zaświadczyli o szczerości intencji i życiowej konieczności dokonania radykalnych cięć. Szczególnie tak jak tego pragną do wycinania swoich organów , do wypatroszenia się ze swoich pustych macic lub wyłuskania z jąder wszak to ICH CIAŁO NIECH JE SOBIE DOWOLNIE OKALECZĄ.

 

Prawda nas wyzwoli …gdy w nas jest prawdziwie

 

 Ps.

Prawo do stanowienia o czyjejś indywidualnej śmierci tu na ziemi ma Sąd, lecz tej odpowiedzialności na polskiej ziemi rude koty nie chcą brać na siebie.

KOMENTARZE

 • Za moment rozpocznie się dyskusja
  najnowszy, jeszcze gorący temat wśród aktywu KOD


  https://pbs.twimg.com/media/DZiqWYPWkAI4raM.jpg
 • Tylko miotły brakuje - i na sabat
  https://pbs.twimg.com/media/DZJtkSoWsAEX07T.jpg
 • Husky doskonale łączysz te obrazy.
  Pierwszy wpis jest bardzo poważny i wiąże się z tematem, nad którym o pewnego czasu się pochylam. Jesteśmy w czasach bardzo charakterystycznych to są czasy Noego (na wielu planach). Jak widać dzisiaj wyraźnie kwestia uznania człowieczeństwa i życia jest sprawą umowną i regulowaną prawnie . Wyłomy są w tych sprawach poczynione od dawna. Formalizacja prowadząca do określenie „życia cyfrowego” to tylko kwestia krótkiego czasu. Zaczyna się od inteligencji, którą można już porównać do zwierzęcej , a skoro zwierzęta podlegają ochronie to co dopiero inteligencja przewyższająca ludzką.
  Człowieczeństwo ma być emocjonalne .
  Kluczem będzie sprzężenie emocjonalne i to ono zadecyduje o człowieczeństwie. Człowiek podpięty do androida będzie miał możliwość „zapoznania się” z bogactwem „życia uczuciowego” swojego bota . To oszustwo polega na stymulowaniu u człowieka określonych reakcji na grze pozorów , na lustrze emocjonalnym. Wynalazek anestezjologa Stuarta Melona to już przeżytek bo tę rolę z powodzeniem przejmie implantu wszczepiony do zjednoczenia z cybersiecią neuronową. Uzależnienie od sieci cyfrowej rozszerza się i to dla każdego jest
  (na razie w podświadomości) i logiczne , i oczywiste że cyberprzestrzeń będzie stanowiła dziedzictwo ludzkości. Więcej - na skutek manipulacji zostanie uznana jako sama ludzkość to tylko kwestia jakości sprzężenia – głębokiego uzależnienie organizmu od cyfrowego pasożyta.

  Mroczna i głęboka komunia człowieka z systemem cybernetycznym (i społecznym , i technologicznym ) już się dokonała tylko my jeszcze tego nie wiemy (oficjalnie) i nie widzimy. Gdy to zobaczymy , gdy wszyscy to zobaczą ,będzie za późno.

  Prawda nas wyzwoli …w komunii z Prawdą
 • @jax 23:23:59
  "Mroczna i głęboka komunia człowieka z systemem cybernetycznym (i społecznym , i technologicznym ) już się dokonała tylko my jeszcze tego nie wiemy (oficjalnie)"

  Nie rozumiem. Proszę o wyjaśnienia.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 01:22:02
  Nanotechnologia sięgająca nawet DNA pozwoliła na skuteczne sprzężenie organizmu biologicznego z systemem elektronicznym. Ta bariera została złamana i nie dotyczy wyłącznie eksperymentów na zwierzętach . Problemem jest teraz skuteczne komercjalizacja tego „osiągnięcia”.

  Kładniam się
  j.
 • ZAuważyłem pewną prawidłowość
  Najaktywniejsi w dyskusji o aborcji i największymi jej przeciwnikami są mężczyźni, którym to przeważnie komornik musi wyciągać alimenty , na dzieci które spłodzili i zostawili samopas. Kobiety są dużo bardziej stonowane, choć to one głównie ponoszą konsekwencje swoich decyzji. A są one często traumatyczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930