Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 1363 komentarze

BÓG HONOR OJCZYZNA drogą pojednania środowisk patriotycznych

jax - Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy powinności każdego człowieka. Obowiązek wobec duszy, obowiązek wobec prawdy i obowiązek wobec ojczyzny, harmonijnie tworzą fundament na którym powstaje bezpieczny ład społeczny Polski

Duch Święty , Rycerze Chrystusa Króla i Legalny Marsz Intronizacyjny w Gdańsku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rycerz Chrystusa Króla mają opiekę kościoła a nawet imprimatur chociaż zwykle kojarzeni są wyłącznie z działalnością kontrowersyjnego księdza.

 

Przesłano mi materiały, które co prawda bardzo ostrożnie sformułowane to jednak wskazują na fakt opieki kościoła nad grupą ludzi skupionych do koła intencji intronizacji Jezusa Chrystusa Zbawiciela Króla Polski. Jest Zgoda na nowennę , zgromadzenia modlitewne , a nawet na dyskretne symbole (logo i medaliki). Sprawa utworzenia stowarzyszenia lub organizacji jednoznacznie autoryzowanej  przez Polski Kościół Rzymsko Katolicki z różnych przyczyn jeszcze musi poczekać , jest jednak iskierka nadziei. Takich legalnych grup jest w Polsce więcej.

MARSZ DLA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI

27 maja w Święto  ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

 

„Dziękując Panu Bogu, uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy w dniu 10 maja 2012r. oficjalne zezwolenie od Pana Prezydenta Miasta Gdańska na organizację Marszu dla Chrystusa Króla Polski w dniu 27 maja w Gdańsku.

 

POCZĄTEK (godz. 15.00) – Gdańsk - Siedlce ul. Kartuska 186 – pętla tramwajowa przy kościele św. Franciszka z Asyżu, Nowe Ogrody, Węzeł Hucisko,

 

I PRZYSTANEK (godz. 16.00) – Pomnik Polskiego Państwa Podziemnego - złożenie                                    kwiatów i przemówienie, ul. Wały Jagiellońskie, Podwale Grodzkie przy SKM Gdańsk Główny, Wały Piastowskie,

 

II PRZYSTANEK (godz.16.30) – Plac Solidarności, Wały Piastowskie, Rajska,

ul. Wielkie Młyny, Podwale Staromiejskie,

 

III PRZYSTANEK (godz. 18.00) Pomnik Sobieskiego przy Targu Drzewnym,

Targ Węglowy, Długa, Kaletnicza, Bazylika Mariacka. „

 

 

Więcej na stronie

 

//www.marszdlachrystusakrola.pl/


Zbieżność celu, miejsca i daty nie wydaje się przypadkowa.

KOMENTARZE

 • no cóż
  Nasi antenaci bardzo by się zbulwersowali gdyby dowiedzieli się o tym że jakiś przybłęda ze wschodu przyniesiony na mieczach judajskich franków i germanów stał się ich królem. Tym bardziej byli by zdziwieni że król ów nakazuje nadstawiać drugi policzek tym, którzy nas znieważają a nie jak za dobrych czasów toporem przez łeb... Inna sprawa że najbardziej oddani przybłędzie ze wschodu są najgorszymi ze Słowian bo przejęli ryty żmijowego plemienia jhwh (jestem który jestem - ciekawy to bożek który wstydzi się swojego prawdziwego imienia...) i za nic mają LUDZI mających odmienne od nich zdanie.
 • Zaluje ze nie bedzie mnie w Polsce...
  Bede sie za was modlic :) Kroluj nam CHRYSTE !!!
 • @chrystofor 00:16:52 żenada i poniżenie
  Tracisz twarz bardziej niż się tobie wydaje nawet gdy sądzisz, że bezpiecznie ukrywasz się za tym nowym nickiem. Zobacz na swoje poniżenie . Z jakiego powodu ? By wpisać tu trzy zdania ?
  Żenujące i ...zostawię ten poniżający CIEBIE wpis tylko po to by właśnie raził przypominając jak musiałeś się zniżyć dla trzech pustych zdań.
 • Pocieszyciel, Duch Święty.
  http://i1173.photobucket.com/albums/r586/wolnaziemia/galeria-szroud-twarz-szkic-.jpg

  Duch Święty jest prawdziwą osobą, która przyszła na świat, by mieszkać w autentycznych naśladowcach Jezusa Chrystusa po Jego zmartwychwstaniu i wstąpieniu do nieba (Dzieje Apostolskie 2). Jezus powiedział swoim apostołom:

  „Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze -- Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie. Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was” (J 14:16-18).

  Duch Święty nie jest jakimś nieokreślonym, ulotnym cieniem ani bezosobową mocą. On jest osobą pod każdym względem równą Bogu Ojcu i Synowi Bożemu, trzecią osobą Trójcy Świętej. Jezus powiedział do apostołów:

  „Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata” (Mt 28:18-20).

  Bóg jest Ojcem, Synem i Duchem Świętym, zatem wszystkie boskie przymioty Boga Ojca i Syna odnoszą się w równym stopniu do Ducha Świętego. Kiedy człowiek rodzi się powtórnie przez wiarę w Jezusa Chrystusa i przyjęcie Go (J 1:12-13; J 3:3-21), Bóg zamieszkuje w nim przez swojego Ducha (1 Kor 3:16). Duch Święty ma intelekt (1 Kor 2:11), emocje (Rz 15:30) oraz wolę (1 Kor 12:11).

  Podstawową rolą Ducha Świętego jest składanie „świadectwa” o Jezusie Chrystusie (J 15:26, 16:14). Duch przekonuje ludzkie serca o prawdzie Jezusa Chrystusa. Jest również nauczycielem chrześcijanina (1 Kor 2:9-14). Objawia mu Bożą wolę i prawdę. Jezus powiedział swoim uczniom:

  „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem” (J 14:26).

  „Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe” (J 16:13).
 • @bar-bara 17:08:56
  Archeo z całą pewnością wie co napisał. Natomiast jeżeli człowiek znający jedynie zasady arytmetyki podważa wielowiekowe osiągnięcia wiedzy w dziedzinie algebry (to też dział matematyki) to można mu jedynie współczuć i wybaczyć jego głupotę, bo nie wie co czyni.
 • @Ntserver 17:56:12
  "Archeo z całą pewnością wie co napisał."

  :)))
  Zartownis z ciebie.

  Ale jesli juz o dzialach matematyki, to polecam logike.
 • @bar-bara 18:15:32
  I tu tkwi twój błąd. Nie logika matematyczna a znajomość algebry pozwoliłaby Tobie zrozumieć to co napisał Archeo. Nie chce obrażać, ale nie masz pojęcia o matematyce wyższej.
 • @Ntserver 18:28:40
  Tak, tak idzcie i nauczajcie matematyki wyzszej w imie Ntservera i jego poczucia humoru. :)))
 • @bar-bara 18:38:34
  Zgubiłaś się na prostej rzeczy. To było porównanie. Jak można podważać niezmierzone obszary dwóch tysięcy lat nauk Kościoła Powszechnego (katolickiego) nie mając o nich nawet odrobiny wiedzy? Ja nie mam takiej wiedzy i dlatego podstawowe prawdy wiary Kościoła Katolickiego przyjmuję za dogmat- tak musi być.
 • @Ntserver 19:13:41
  "Jak można podważać niezmierzone obszary dwóch tysięcy lat nauk Kościoła Powszechnego (katolickiego) nie mając o nich nawet odrobiny wiedzy? Ja nie mam takiej wiedzy i dlatego podstawowe prawdy wiary Kościoła Katolickiego przyjmuję za dogmat- tak musi być."  Pan Jezus i Apostolowie podwazali bardzo stara religie, ktora tez opierala sie na tradycji, a NIE na Slowie Boga.
  Tamta religia runela i ta tez runie, a wiara oparta nie Slowie Boga NIE runie.

  Po co komu wiedza katolicka z jej tradycja?
 • @bar-bara 17:08:56 (J 4,16)
  Ty to bez lania nie możesz , baty zbierasz dla przyjemności? Co do matematyki to już na TRZECH się zatykasz więc gdzie się pchasz ?

  Ducha Świętego chcesz zgłębić, gdy na Imieniu Boga poległaś.
  Nie zapraszam ciebie tu bo bez najmniejszej wartości są twoje puste wywody. Chcesz godnej i dobrej nauki to wróć z pokorą do Kościoła Rzymsko Katolickiego ale najpierw uporządkuj swoje życie bo sama sobie drogi zamykasz obłudnico. Krytyką usprawiedliwienia nie znajdziesz , w słowie usprawiedliwienia nie znajdziesz, w swoich uczynkach nie masz usprawiedliwienia , pozory wiary masz tylko po to by się w tym usprawiedliwieniu utrzymać. Co to jest bezrozumna kobieto ?
  Czytaj 16


  23 Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. 24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie".
 • UWAGA WAŻNE
  Genialny Film Leszka Dokowicza

  JA JESTEM

  Juro w Gościu Niedzielnym 27 maja
 • @jax 20:11:40
  To TY nie znasz IMIENIA BOGA!

  Tak, w DUCHU i PRAWDZIE!

  A ty uprawiasz KLAMSTWO!
 • @bar-bara 21:17:27
  Jakie więc Jest IMIĘ BOGA ? Wyznaj imię Boga Króla królów i Pana panów ?
 • @jax 21:38:46
  Ja ci juz podalam, ale ty grzeszysz jak sie podaje imie Boga, a za cytowanie Slowa Boga nazwales mnie klamca...

  Lepiej odpowiedz na pytanie, ktore zadalam Archeo, wiesz czy nie wiesz?
 • @bar-bara 22:03:09Tak to już jest, i ten unik był pewny. Gdzie niby ...są te Twoje odpowiedzi ?
  Wykasowałaś je z powodu braku pewności ? Czy jakiekolwiek sprawy Imienia rażą twoją wewnętrzna pomieszaną naturę ?

  Dajesz świadectwo o swojej prawdziwej inspiracji . Byłem pewny że nie potrafisz bez wahania tu napisać i nie będziesz mogła udzielić odpowiedzi. Dla tego bez zwłoki ponowiłem pytanie by także inni widzieli jakie jest to twoje źródło.

  To wie i to zna odpowiedź lecz zrobi wszystko by nie padła.


  A oto odpowiedź na twoje głupie wywody kobieto wobec mądrości ujawnionej we wpisie archeo .
  ///////////////////////////////////////////
  El Szaddai
  Adonai
  Elohim
  Melek
  Sebaoth
  Ja Jestem
  ZOBACZ, że w tym swoim pustosłowiu i głupocie wyznajesz 6 bogów i jeszcze 3 - sama napisałaś
  ''(Pneuma) Prawdy (Alétheia) i Duch Swiety (Hagios)"

  Ale nie jesteś w stanie podać IMIENIA BOGA.

  Odejdź tak jak już nie raz deklarowałaś i dotrzymaj deklaracji , że tu nie wrócisz więc NIE WRACAJ nim się nie nawrócisz na kolanach na Jasnej Górze.
 • @jax 10:25:42
  Po pierwsze jak zadalam pytanie Archeo, a ty niewiadomo dlaczego zaczales miodpowiedac, choc wcale do ciebie nie adresowalam mojego wpisu.

  O twojej wierze w wielobostwo, spowodowanej zupelnum brakiem zrozumienia Slowa Boga swiadczysz sam najlepiej w twoim ostatnim wpisie.

  Konczysz twoj wywod tak:
  "Odejdź tak jak już nie raz deklarowałaś i dotrzymaj deklaracji , że tu nie wrócisz więc NIE WRACAJ nim się nie nawrócisz na kolanach na Jasnej Górze."

  Mam NIE wracac, ale mam nawrocic sie na Jasnej Gorze?

  No to jak to jest?

  :)))
 • bar-bara ???
  Bar-bara to najwyraźniej jedna ze śwaidków yechowy, a Państwo z nią dyskutują?
 • --dyskutujcie / wykłócajcie się / spierajcie ------------itd--------
  -----ale od PAŃSTWA / POLSKI --ODDZIELCIE się !!!! dla jej dobra !!!
 • @ninanonimowa 08:37:24
  Wszyscy wrogowie Polski chcą by Polacy trzymali się z daleka od spraw Polski.
  Zgodnie z tą wszczepianą nam przez MEDIA doktryną , rolnicy niech tyrają w polu byle nie mieszali się do spraw Polski .
  Stoczniowcy niech tyrają na blachach byle nie mieszali się w sprawy Polski.
  Anonimowi górnicy, sprzątaczki , nauczyciele , murarze , piekarze i nianie niech zapierniczają BYLE NIE MIESZALI SIĘ W SPRAWY POLSKI.

  Tylko wobec emerytów stoi szlachetniejsze wyzwanie .... wymieranie. BYLE NIE zdążyli mieszać się w sprawy POLSKI.
 • @ninanonimowa 08:37:24
  Zgadzam sie.
  Oddajmy cezarowi co cezara, a Bogu...
  Katolikom polskim (wiekszosci) niestety namieszano w glowach i nie wiedza co nalezy do cezara, ani co nalezy do Boga.
 • @bar-bara 09:27:49 Ty się kłaniasz gdzie popadnie bezrozumnie i nieskładnie.
  Polska ?
  A co Ciebie to obchodzi ? Najlepiej jest siedzieć sobie w wygodnym układzie z daleka od kraju i jego problemów i wygłaszać "mądrości". Porady dla Polaków od kogoś kto swojego życia nie uporządkował ?
  Wróć gdy na Jasnej Górze "wyryczysz" swój los w konfesjonale a do tego czasu ... nie zawracaj mi tu głowy.
 • @jax 09:41:30
  NIE, to TY przestan sie po 'gorach' szwedac i ZWROC sie do Pana Jezusa!
  Ja naleze do mego Pana Jezusa Chrystusa!

  ON cie Zbawil, a NIE jakas 'jasna gora', czy tez 'siedem gor' na ktorych rozsiadla sie nierzadnica-Babilon Wielki i zwodzi ludzi!
 • @bar-bara 11:09:47 Przygadał kocioł garkowi ... Bo mi tu
  ///rozsiadla sie nierzadnica ///

  ...niezapraszana lecz namolna.
 • @jax 17:38:33
  Namolny, to raczej ty jestes, bo ja adresowalam moje pytanie do Archeo, ale ty sie odezwales.
  Pozniej napisalam do Ninanonimowej, lecz znow ty sie odezwales.

  Zauwaz, ze to ty zaczynasz ze mna rozmowe, a nie ja z toba.
  Bo po tym jak obraziles Slowo Boga, ja na prawde NIE mam przyjemnosci z toba rozmawiac!
 • @bar-bara 18:36:29 Co ty niby tu jeszcze robisz ?
  Nie śmieć na moim blogu.
 • Marsz dla Jezusa Chrystusa Króla Polski w Gdańsku
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=laUIblVOg70

  KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! !
 • @Ntserver 17:56:12
  To nie są argumenty. Raczej twoja wypowiedź świadczy o Twoim braku rzeczowych argumentów.
 • @simacs 15:32:51
  Jeżeli Światkowie Jehowy to coś złego, co prowadzi na manowce wiecznego potępienia, to trzeba się za kochana bliźnią modlić i ratować ją przed ogniem piekielnym, a nie pozostawiać ją na pastwę szatana.
  Co Ty, satanista jesteś?
 • @von Finov 16:44:35 Jakiś zlot ?
  No tylko Ciebie mi tu brakowało ? Co to jakiś zlot heretyków ....bo hmmm jesteś heretykiem ....prawda ?


  //Co Ty, satanista jesteś? ///
  To zapytam . A Ty ?

  Ciekawi mnie przy okazji jak tam z Twoją zdolnością do samookreślenia.
  Już jesteś w stanie przyznać się do własnej sekty i ujawnić jej nazwę i a może i dane organizacyjne ? Tak by nie było wątpliwości co to za ekipa ?

  Zacznij się określać później próbuj pouczać.
 • @von Finov 16:44:35
  Szkoda, ze ci tutaj 'katolicy' NIE maja milosci, ani do bliznich, ani do Boga.

  Ziona nienawiscia do kazdego, kto katolikiem nie jest!
 • @bar-bara 19:51:38 Zawsze to samo "katol" łatwy cel kazdego ataku
  Najpierw ataki na katoli, pogarda, wyzwiska dla świętości wspólnoty , kościoła i symboli , obrzydliwe złośliwe harce po tym co święte.

  Na koniec piski o "zianiu nienawiścią".

  Przypomnij sobie skąd wzięło się owo "zianie" kto wprowadził ten zwrot.
  Otóż mało kto już dzisiaj pamięta że było podstawowe narzędzie indoktrynacji komunistycznej. To Imperialiści i kapitaliści oraz karły reakcji ziały nienawiścią do wszystkiego co stanowiło sobą państwo ludowe.

  Dzisiaj to narzędzie rządu , lewactwa i heretyków :)

  Nie pomoże tobie nikt kto jest na NE , a pisanie ...też nie pomoże , i czytanie już nie pomoże, i szukanie nie pomoże ani syn ani nikt inny...
  Jedź na Jasną Górę tam jest dobre miejsce do bohaterskiego zmagania.
  Spowiedź po trzydziestu z okładem latach to będzie ciężkie przeżycie ... bardzo ciężkie i zobaczysz jak strasznie się z tym nie tylko ty zmierzysz.
  Poproś wówczas kogokolwiek z katoli tu na NE o modlitwę i wsparcie, a każdy ruszy z pomocą.

  Idź już... nic więcej nie mam dla ciebie sekutnico :)
 • @bar-bara 19:51:38
  Popelnilam blad, bo napisalam najpierw do bliznich, a powinno byc najpierw do Boga, a potem do bliznich.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31